1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Mene Nema....i...

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Fenrir, 22. Listopad 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Fenrir

Fenrir Novi Član

Mene nema par mjeseci i sve se promjeni!! Uh ? sam neka mi netko objasni ukratko sto se zbilo sa starim forumom?

-Fenrir

:evil:

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Stari forum je potonuo u bespuća Obliviona. Dobrodošao i uživaj. :evil:

3. Yep, i postaj nazad kod Barda onu svoju kul pjesmicu (a i još poneku, što da ne)^^

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Iamo novi forum... Radujte se narodi

5. Anchica

Anchica Novi Član

Al je i new forum dobar....ili? :roll:

6. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

7. Gost

Gost Iluminata Ultima

Oooooo Athumanunh! Gdje si stari morski vuče :love:
    Pa kako ide, nismo se dugo čuli. Ima što novosti iz egipta?

Odmah +1 karma za tebe, zato što si došao na Eydis. :mad:

8. Athumanunh

Athumanunh Novi Član

Quod bonum, faustum, felix, fortunatumque sit Gost! Korača tako malo kroz legende i davno prije zaboravljene tajne i divi im se Athumanunh kako su samo dobro skrivene. (Ja bih isto tebi nešto poklonio, ali nov sam ti ovdje i ništ mi još ne polazi za rukom).

9. fikusindigo

fikusindigo J'onn J'onzz

jel se aligatori u kanalizaciji (ne nasoj) broje? znam da je u par filmova bilo referenci na to kao....da su ih vlasnici kad su narasli i vise ih nisu mogli drzati bacali u odvod, pa su narali ogromni i da zderu ave i svasta....

10. Mshai

Mshai Aktivan Član

jel se aligatori u kanalizaciji (ne nasoj) broje? znam da je u par filmova bilo referenci na to kao....da su ih vlasnici kad su narasli i vise ih nisu mogli drzati bacali u odvod, pa su narali ogromni i da zderu ave i svasta....
    A dobro, to nije legenda, to je činjenica. :lol:
    Gdje drugdje nego u SADu, u kanalizaciji su dosad već pronašli i aligatore, i pitone, i štakore veličine mačaka. Kad pronađu onog čovjeka mutanta-pijavicu iz X-filesa, e onda već možemo pričat o opakim stvarima.

p.s. Ova tema mi je dala odličnu ideju šta ću napravit na Eydis kampiranju. :evil: Be afraid... be very afraid... :great:

11. iilija64

iilija64 Aktivan Član

I sasvim je normalno da čovjek IMA emocije. Oni koji nisu sposobni osjetiti nešto, koji nisu sposobni iskusiti i pokazati emocije su prazne, hladne osobe... Jednostavno nije normalno da čovjek bude bez emocija i mašte.
    Pa jesi li ti pročitala što je on napisao? Auru je osjetio i vidio runu. U kojem sustavu razmišljanja je to normalno? Emocije nemaju nikakve veze s priviđanjima izuzev enormnog stresa koji mozak ne može obraditi što u slučaju našega sugovornika nije slučaj. zatim je rekao da se svjetlost nije reflektirala od ničega. To je po zakonima fizike nemoguće.

12. Arestus

Arestus Magistrum Millitum

Pa jesi li ti pročitala što je on napisao? Auru je osjetio i vidio runu. U kojem sustavu razmišljanja je to normalno? Emocije nemaju nikakve veze s priviđanjima izuzev enormnog stresa koji mozak ne može obraditi što u slučaju našega sugovornika nije slučaj. zatim je rekao da se svjetlost nije reflektirala od ničega. To je po zakonima fizike nemoguće.

Di pise da se radi o fizici. Prosetat cu te ja po par mjesta u svjetu da vidim sto ces onda mislit
    o fizici..kad vidis dervishe..thugove..sta izvode..te ostale kulture..a da nepricam za ganske svecenike.. :P

Lako je suditi iz fotelje..ja sam prikovan radi bolesti..ali inace nope.. stoga put pod noge..vidi
    svjeta..onda sudi..nije sve uvjek onako kako pise..ja sam zadrto znanstveni tip..ali kad jednostavno se uvjeris onda vjerujes..i vise nikada nikome nesudis.. :)

Just my Opinion..no offence

13. Rusalka

Rusalka Aktivan Član

Pa jesi li ti pročitala što je on napisao? Auru je osjetio i vidio runu.

Čovjek nije rekao ništa takvoga. Nije vidio nikakvu runu. Vidio je nešto na zidu i fotografirao to nešto. Nije imao nikakvo priviđenje i nije halucinirao. Malo bolje pročitaj što je pisao Mshai, a što mi ostali koji smo pisali na što nas podsjeća ta refleksija :laugh:
    Koliko se sjećam nitko osim tebe nije spominjao viđenje aura i sl. :laugh:

Lako je suditi iz fotelje..ja sam prikovan radi bolesti..ali inace nope.. stoga put pod noge..vidi
    svjeta..onda sudi..nije sve uvjek onako kako pise..ja sam zadrto znanstveni tip..ali kad jednostavno se uvjeris onda vjerujes..i vise nikada nikome nesudis.. :)

To i ja kažem :laugh:
    Putovanja i upoznavanja novih kulutra, načina života i razmišljanja čine čovjeka otvorenijim i ne toliko zadrtim.
    (Ali opeet, to je moje iskustvo. Znam ljude koji putuju pa se ne potrude ništa shvatiti i putuju samo da bi se mogli pohvaliti gdje su bili)

14. iilija64

iilija64 Aktivan Član

Znači da mi se točno iznad glave pojavio na stropu taj simbol. Ništ pametno, zujao sam po netu, i podigo pogled i vidio ga. Pokušao sam skužiti od čega se svjetlost reflektira i nije bilo ničeg što bi proizvelo takav odraz svjetla. Sve sam maknuo sa stola i svjetlo je još uvijek bilo tu. Odlučio sam fotkat mobitelom... jer bila je neka čudna vibra iza toga. Čudna i jaka. Znam točan datum i minutu kad se to pojavilo... i već više od tri mjeseca nemam ni najmanji trag što bi to moglo biti.
    Prvo označeno nije moguće. Zakoni fizike.
    Drugo je opis aure. Prema tome šta sam mašio rusalka?

15. Dardemore

Dardemore Novi Član

Unosim mrak u vaše svjetlo. A kada čovjek vidi stvari koje ostatak populacije ne vidi poput aura, smbola koji krše zakone o lomu svjetlosti i slično, nitko ne može poreći da imaju malih problema. Sada psihičkih ili zdranstvanih je drugo pitanje. A čitav Eydis ne vjeruje u natprirodno, dok velika većina onih koji vjeruju duhovnosti u simbole i rune ne vjeruju. Zašto tražiti odgovore tamo kada je jasno da su ovdje?

nije sve u fizika, ima i neka mistika sekad

16. iilija64

iilija64 Aktivan Član

nije sve u fizika, ima i neka mistika sekad
    A pokaži mi je tako da je strojevi u našem laboratoriju registriraju jer do sada nisu vidjeli ništa posebno :laugh: .

17. Dardemore

Dardemore Novi Član

A pokaži mi je tako da je strojevi u našem laboratoriju registriraju jer do sada nisu vidjeli ništa posebno :laugh: .

ma kakve labaratorije pricas covjece, ajmo CSI sada sta je bio taj znak na zid hmm to je bio refleksija na neka kola koja se reflektira niz ona staklo pa od onaj gulab sta ima zaljepeno staklo na guzica, preko njega ide do usprtni zid na soba pa od naocare na Mashai i u zid :laugh: tako je resio sam zagatke :laugh:

18. iilija64

iilija64 Aktivan Član

ma kakve labaratorije pricas covjece, ajmo CSI sada sta je bio taj znak na zid hmm to je bio refleksija na neka kola koja se reflektira niz ona staklo pa od onaj gulab sta ima zaljepeno staklo na guzica, preko njega ide do usprtni zid na soba pa od naocare na Mashai i u zid :laugh: tako je resio sam zagatke :laugh:
    CSI je toliko glupa serija da svatko tko imalo čita zna da se toliko glupiraju da je to nevjerovatno. To nije moguće što si naveo jer bi gubitak svjetla bio preko 95% preko toga što ti navodiš. Dao sam prokletinju teškom mukom. Znam principe na kojima se zasniva. Tko ih zaobiđe sušio je čitavo znanje o fizici.

19. autumn

autumn |-O

Dosta oftopica, svaki sljedeci post koji nema veze sa simbolima leti u bng.

20. Dardemore

Dardemore Novi Član

Dosta oftopica, svaki sljedeci post koji nema veze sa simbolima leti u bng.
    tako treba jeeeeeee :ninja:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu