1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Meksičke (a Bogme I Naše) Sapunice

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Anria, 19. Lipanj 2007..

1. Anria

Anria Aktivan Član

ima li nešto na ovom svijetu što toliko zatupljuje pamet od tih...tih stvari...
    ima li gore potrošenog novca 8uglavnom na pretjeranu šminku glavnih negativki) od onog koji se baci na to???
    I, na kraju, ima li možda na ovom svijetu ijedna sapunica koju je vrijedilo pogledat??? :think:

2. abominacije

abominacije (/:=D

santa barbara? :think:

uglavnom, mislim da ovaj topic nije trebalo otvoriti. ionako se o toj temi nema shto puno za rechi. smislenog. sapunice su zabava za mase i kao takve savrsheno funkcioniraju. kolichina shminke je sa razlogom btw. da bude lakshe shvatljivo.

ja predlazhem lock :)

3. Versius

Versius shajzeshit

ja predlazem nabrajanje sveg toga... tko se moze sjetiti vise sapunica? :think: ... :think:

4. kalthir

kalthir woof woof

Twin Peaks.

5. Psychaki

Psychaki Gost

sigurna sam da ima ljudi koji *to* gledaju. pa sigurno ima materijala za raspravu, kao uostalom u svim žanrovima/serijama.

6. Versius

Versius shajzeshit

naravno.. ja gledam kad dodem kod bake.. a ona udri po sapunicama... pa ja u jednoj epizodi pohvatam sav sadrzaj... koji je bio... i koji ce biti :smile:

7. Aronys

Aronys Pleb

(ne)obični ljudi :mad:
    zabranjena ljubav :mad: :dry:
    ljubav u zaleđu :dry: :dry: :dry:
    vila maria :dry: :dry: :dry: :dry:

Mislim da su to sve hrvatske sapunice, koje sam pohvatao na tv programu. Već ih je tolko... Kad će naši napraviti SF ili Fantasy film ili seriju? Samo malo... pa nama ne treba Fantasy film ili serija! Pa, naša vlada se brine da mi živimo takav život! :smile: :love: :dry:

Btw. ne gledam ih.

8. Velena

Velena vintage queen

ja se sjećam kad je bila Esmeralda, čovječe, svi su to gledali, bježali s posla u kafiće s TV-om ili doma, a danas jetoliko tih južnoameričkih serija i ne znam nikoga tko to gleda

9. Aronys

Aronys Pleb

Ali je najveća pomama bila za Santa Barbarom. znam da, kad se ona bitch Eden kao izgubila, kad su je svi tražili, u mom selu su držali misu da je nađu :w00t2: Mislim, stvarno. A mnoge trgovine su radile do Sante Barbare, a onda su se zatvarale. :w00t2:

Tog ima samo ovdje. :hugz:

10. Sherpa

Sherpa Legenda

To je josh dobro spram americkih sitkom smeca ala prijatelji... ako nista barem imaju zgodne treba...

Ja bi to zabranio i stavio sporta na TV :unsure:

11. Terranea

Terranea evil turtle

uh, sport na tv stavljaju redovito umjesto nekih dobrih serija :rules:
    recimo neki dan su mi maknuli Simpsone. :unsure:

Nikad, apsolutno nikad ne preskoče ijednu epizodu sapunice zbog sporta.

Valjda bi ih čitava populacija baba iz hrvatske zvala da se žali.

Nije fer.

12. pandora

pandora Aktivan Član

Ali je najveća pomama bila za Santa Barbarom. znam da, kad se ona bitch Eden kao izgubila, kad su je svi tražili, u mom selu su držali misu da je nađu :cry: Mislim, stvarno. A mnoge trgovine su radile do Sante Barbare, a onda su se zatvarale. :lol:

Tog ima samo ovdje. :lol:

:cry: same here... omg....

jedan moj frend je bija toliko opsjednut tim u osnovnoj da je sve zapisiva o svim sapunicama (pisa u zadaće sadržaj nakon svake epizode, lipija slike i sl...). sad se srami toga al još uvik ima te zadaće... :lol:

uglavnom... nema ko nije gleda santa barbaru... a tek dinastiju... to je bila prva sapunica u nas... :lol:
    a sad su sve na isti kalup i ima ih 300... kako bi reka moj čača: svi su glumci isti, ni ne kužin kad je završila prva i počela druga.... :cry:

13. She-Ra

She-Ra princess ^^

Meni su te sapunica uzhas,svaka je istra.Il' je neko nekom reko da mu/joj je baba,a zapravo mu/je je mama il' neš treće.I u svakopj sapunici jašu,bokte...a naše......no comment.........nemaju pojma o glumi.......

Najbolja mi je ona rechenica iz jedne sapunice:

"Ti mene voliš,ali ne znaš da me voliš........" :cry:

14. Sammael

Sammael Knjižničar

Zapravo prva sapunica tu kod nas je bio Gradic Payton.

Prica mi baka da su se cjele ulice se okupljale kod one obitelji koja je imala televiziju.
    Ne znat sta se dogodilo u prosloj epizodi je bila gadna sramota.

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Niti japan nije imun na sapunjare. Naime njime hara pošast iz koreje a ne iz Meksika. Potpuno isti (ne)sadržaj samo na istočnjački način tako da su najčešće u pitanju dva zgodna protagonista koji se na kraju ožene i imaju 666 djece unatoč proživljenom zlu i nepravdama!

16. Anria

Anria Aktivan Član

Ja se sijećam da je ovdje netko bio platio misu kad je jedan lik iz Esmeralde slomio nogu... :lol:

17. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Ma joooj a najbolje mi je bilo kada je Leticia Calderon dolazila u Bosnu sa onom glumicom koja je glumila negativca u Esmeraldi i tu ženu nisu htjeli primit već su je gađali povrćem i otjerali iz Bosne :rocks: :w00t: :lol:

ma dosadno, zatupljujuce, uzasno...pogledas jednu pogledao si ih sve :blush:

18. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Naša televizija ima općenito loš program. Brijem da nitko više ne gleda te sapunice. Na novoj tv ako nema dosadnih reklama,onda su sapunice. Živo sranje. Ja sam prije gledala (kad nisi imao ništa drugo za gledati :blush: ). Znala sam pratiti prije Santa Barbaru,dok nisu pretjerali sam nekoliko tisuća nastavaka,onda je stvarno svima dosadila. Znala sam gledati Marisol, Esmeraldu i Stočar (to mi je bila ok serija). Danas ne gledam nijednu meksičku nego prevćem očima. Tu i tam znam pogledati neku našu (zabranjena ljubav,ljubav u zaleđu...),al to kad nema niš pametnije na tv-u.

19. Anria

Anria Aktivan Član

ja sam gledala ''Osveta ljubavi''... :blush:

20. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

jooj a kaj je sa Strastima :blush: :rocks: to se kroz 100 epizoda protezalo samo kako Charity viče iz ormara:"Oh Miguel save me!!!" a on je samo stajao i zaprepašteno gledao :w00t: :dry: ma užas...

Podijelite ovu stranicu