1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Mechwarrior The Movie!

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Tyronius Mook, 22. Kolovoz 2007..

1. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

2. Nea

Nea curica

:lol: A da napišeš tu vijest za portal? :belj:

3. Orion

Orion Novi Član

Er, vijest je stara četiri i pol godine? :D

Koliko ja znam, neka dva tipa su odlučili napraviti kratak live-action film... Pilot svojevrsni... čak su napravili i nekoliko vrlo dobrih CG modela mechova za film. Digla se i peticija usput... :)

Ideja je bila (a možda još i je, nisam siguran) da se projekt predstavi SciFi kanalu i napravi neka mini serija za početak.

Neam pojma šta je s time sada... na to sam naletio slučajno prije godinu-dvije. :-)

4. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

A blah.. a ja se već ponadao.. a fakat bi se to trebalo napraviti, jer igra je legendarna, i ima dosta materijala za film.. a bome i za seriju..

Ako netko ima kakve nove vijesti, slobodno nek posta..

5. Orion

Orion Novi Član

BT universe je dosta velik i dalo bi se napraviti barem 200 45minutnih epizoda s obzirom koliko materijala ima u njemu. :) Al i jedna miniserija od recimo tri sata bi mi bila sasvim dovoljna... Malo Clan Warsa se ubaci i tak. Ja sretan. :D

Podijelite ovu stranicu