1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Mamiću Pederčino

Rasprava u 'Sport' pokrenuta od Nazgul_rulez, 9. Kolovoz 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Dakle najsvježije vijesti ( preuzeto sa Iskona )

Navijače Dinama možda čeka novo razočaranje. Na odlazak iz Maksimira sprema se i Etto. Blizu je potpisa za klub iz Kneževine, a transfer bi mogao biti realiziran do kraja kolovoza.

Prošla je sezona bila za zaborav. Zbog ozljede je bio više kod doktora nego na travnjaku. Na pripremama za novu sezonu radio je 'kao luđak' i sve mu se vratilo već u prvi europskim nastupima hrvatskog prvaka. Protiv Hazara i Domžala Etto je bio ponajbolji igrač Ivankovićeve momčad, a to nije promaknulo i nekim europskim klubovima.

Prema pisanju francuskog lista Le Parisiena, glavni direktor Monaca Marc Keller gledao je Brazilca s hrvatskom putovnicom protiv slovenskog prvaka u Maksimiru i jako se zainteresirao za njegove usluge. Navodno je odmah krenuo u pregovore sa čelnicima Dinama i dogovor je vrlo blizu.

Etto bi se do kraja kolovoza mogao pridružiti Jerku Leku, bivšem igraču Dinama, zagrebačkog i kijevskog, odnosno doći u ruke svog zemljaka Ricarda Gomesa, brazilskog trenera na klupi momčadi iz Kneževine.

Srećom po Dinamove navijače, Etto nije jedini kandidat za desni bok. Na Monacovoj listi želja su i Noe Pamarot iz Portsmoutha, Argentinac Pablo Alvarez i dosadašnji član PSG-a Bernard Meny.

Iz Francuske je stigla i vijest da je pozornost Monacova direktora privuklo ovoljetno pojačanje Dinama Franck Manga Guela. Tako barem piše tjednik specijaliziran za nogometne transfere Foot Transfertsu, a prenose Sportske novosti.

2. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

j♥♥ogaleddagaj♥♥o, pa budala će opet rasprodat pola momčadi i sj♥♥at sve jer se eventualne zamijene i standardni igrači neće stić uigrat kaka spada. i opet smo uk♥♥cu.
    j♥♥oled.

3. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

j♥♥at cu mu majku ako ga prodat...

4. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

j♥♥ogaleddagaj♥♥o, pa budala će opet rasprodat pola momčadi i sj♥♥at sve jer se eventualne zamijene i standardni igrači neće stić uigrat kaka spada. i opet smo uk♥♥cu.
    j♥♥oled.

već je sj♥♥ano :laugh:

5. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

odkud sad to?

6. Nazgul_rulez

Zato što Etto jedini ima u ugovoru klauzulu u kojoj piše da može otići bilokada ako netko ponudi dovoljno novaca ...

Izgleda da je to upravo slučaj ... :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  7. Sherpa

Sherpa Legenda

Inace, za vasu informaciju vec je bila ponuda koja je premasivala klauzu no on je ostao...

Jbga... Europsko-atomski Dinamo nikada nece nastati... mi nemamo para ko PSV da sa mladim igracima stvaramo rezultate... nama trebaju imena, a za njih itekako nemamo para

8. Nazgul_rulez

Najnovije vijesti ... Monaco je izgleda ipak odustao ..ili je to samo privremeno mazanje očiju navijačima ....? :laugh:

9. Nazgul_rulez

Mislim da se danas najbolje vidjelo koliko je Dinamo izgubio prodajom Dudua i Ćorluke ...

Nažalost Balaban , Mandžukić, i Šokota nemogu nadomjestiti Dudua ... a desna strana zjapi prazna od Čarlijeva odlaska ... Etto nemože pokrivati sve sam , ako ode napred ostaje rupa , ako ostane iza napad gubi ...

Možda je najbolje zaboraviti ovu euro sezonu i nadati se da će odnekud iskrsnuti novi Dudu ...do slijedeće sezone

10. Sherpa

Sherpa Legenda

Pricekajmo kup uefe, pokazali smo da mozemo se boriti protiv velikih klubova... Samo nam treba iskustva, a to ne nemoguce stalnom prodajom igraca uz svakogodisnja lazna obecanja o politici ne prodavanja

11. Nazgul_rulez

Kaj misliš da neeć sutra ili prekosutra u novinama biti vijest : Mamić prodao modrića za par miljopne ojra i dvi porcije ćevapa ...

Nek se goni u qratz i nek i dalje nastavi kupovati dedeke poput Kocha ... imho LOnčarić je bolji golman

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Problem je sto on stalno unosi nesigurnost u momcad pricama o nekim pojacanjima koja su masno placena te bi samim tim trebala imati mjesto u momcadi, a kvaliteta im je... ajmo ovako reci, bili bi sretni da je upitna.

Nije koch toliko losh, no jbga i ja sam bio za da se zadrzi loncaric... No ako su vec isli kupovati stranog golmana, onda su mogli na kraju prosle sezone kupiti makedonskog reprezentativca koji je po meni super golman.

13. Nazgul_rulez

I koji je 8 godina mlađi od Kocha ako se ne varam ... mislim KOch je u par navrata pokazao da je klasa ... ali je primio i par tako pacerskih golova koje bi čak i Shade odbranio ( po mraku :cocky: )

Lončariću je trebalo samo malko iskustva i samopouzdanja ... ovako ga neće dobiti

14. Sherpa

Sherpa Legenda

Razlika izmedju Kocha i loncarica je 15 godina :cocky:

A ako govoris o nikolovskom... on je samo 2 godine mladji od kocha

15. Nazgul_rulez

Kaj nije makedonac 28 ili 26 godina ? :cocky:

16. Uniq

Uniq Novi Član

Sta vi pricate gluposti ljudi moji, da imate igraca kojeg ste doveli za recimo 2 milje € i onda da vam nakon 2-3 godine neko ponudi 20 milja nebi uzeli ? Nemojte biti smijesni pa to je biznis sve, ko jos danas igra radi igre :cocky: :cool:

17. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

Sta vi pricate gluposti ljudi moji, da imate igraca kojeg ste doveli za recimo 2 milje € i onda da vam nakon 2-3 godine neko ponudi 20 milja nebi uzeli ? Nemojte biti smijesni pa to je biznis sve, ko jos danas igra radi igre :cool: :cool:

potpisujem :cocky:

18. Nazgul_rulez

Danas an netu procurilo da Arsenal pregovara sa Lukom Modrićem ... buy buy evropa ... hello sj♥♥ana HNL ...

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Da je prošao Dinamo u LP imao bi Edua i 20 milja bez problema.

20. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

a sta bi bilo kad bi bilo....nema veze ak ode modric...HNL ce bit josh sj♥♥anija neg dosada....

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu