1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Mali Sammael Misli...

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Sammael, 4. Srpanj 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Sammael

Sammael Knjižničar

1 Kad se rodis prvo sto ti naprave je da te dobro tresnu. To nije da bi disao, to je da bi shvatio sto te ceka. Nakon toga sve krece na gore.

2 Otkrio sam da su sanse da me opljackaju u zagrebu DESET put vece nego da me opljackaju u New Yorku. Uglavnom zato sto nikad nisam bio u New Yorku.

3 Ako mi i jedna cura jos jedamput kaze da me voli kao brata treba je odvest na Zumberak... tamo je to normalno

4 Ludi vegani, ekomanijaci mi govoreda svaki dan je unisteno podrucje velicine slovenije. Ok, prihvacam. Ono sto meni nije jasno zasto nikad nije SLOVENIJA

5 Cura me jucer pitala jel sevim njoj iza ledja. ok... prvo ja sam mislio da voli doggy, drugo ako mora pitati KO JE ONA MISLILA DA JE TO BIO!

6. 20 godina. DVADESET GODINA OD CERNOBILA!!! Veliko pitanje je... GDJE SU SUPERJUNACI!

7. Cesto mislim o svojoj baki... Ona je stara i sama. Sto ako padne onako sama bez ikog da je cuje? Jel bi proizvela buku?

8. Ako upoznam pametnu seksi duhovitu i geeky zenu preko interneta, koja mi je u svemu savrsena. I ispadne da je to zapravo 12 godisnji invalidni djecak... jel uredu ako mi je seks razocaravajuci?

9. Znam da je politika danas zaboravi i oprosti. Ali ja mislim da nije zlo od mene sto nemogu oprostiti njemcima kako su tretirali mog djeda u logoru u 2 svj. ratu. UZAS! Tri godine i niti jedno promaknuce!

10. Moja cura kaze da zene dosegnu svoj seksualni vrhunac nakon 35 godina. Zanimljivo... meni treba oko 10 minuta.

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

notagainomgzloleeeeek!!1one

:nice:

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ok a jel može odsad Sammaelove stvarčice u jedan topic. :P

4. Sammael

Sammael Knjižničar

5. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

6. abominacije

abominacije (/:=D

well...

erhm...

you know those movies that are great on their own, but get totally assraped with sequels?

yeah.

7. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Samael da mozda blog otvoriš? :nice:

8. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Slažem se s brainom.

Nije toliko žestoko ko prijašnje stvari.

9. Seeker

Seeker semi-retired

sammael, sammael, sta ce biti kad drugi pocnu od tebe uciti :cocky:

10. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

WTFOMGROFLMAO

11. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

4 Ludi vegani, ekomanijaci mi govoreda svaki dan je unisteno podrucje velicine slovenije. Ok, prihvacam. Ono sto meni nije jasno zasto nikad nije SLOVENIJA

:cocky: :nice: :nice: :cry:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  12. Versius

Versius shajzeshit

:cocky: more Sammaels stuff :nice:

:nice:

13. Elvenstar

Elvenstar missing

:cocky: :nice:

14. GreyWolf

GreyWolf Novi Član

najbolja je osmica :cocky:

15. Falak

Falak Jacob Crawley Frye Illuminati

I moj je djed poginuo u Aushwitzu...

Pao je sa stražarskog tornja.

16. Eoden

Eoden Novi Član

sammaele tzare! :w00t:

17. Psychaki

Psychaki Gost