1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Magija: Okupljanje!

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od Tyronius Mook, 15. Kolovoz 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

Pozdrav svima!

Htio sam pitati ima li tko možda kakvu solidnu računalnu verziju popularnog trading card game-a?

Nikada prije nisam igrao i nemam svoj deck, ali sam se nedavno zainteresirao za to kad sam dobio onaj dvd "How to play magic the gathering", pa sada tražim u biti istu stvar sa tog dvd-a, ali full verziju jer je to samo demo..

Ako netko ima da mi sprži, ili da zna kakav link od kuda se može skinuti, bio bih zahvalan da ga podijeli samnom..

Skinuo sam već Magic the gathering:Battlegrounds, koji je grafićki gledano pravi eye candy, ali gotovo da i nema veze sa samim trading card game-om, tako da me se nije dojmio..

Please help pipl!

THNX.

2. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Ja imam ona dva demo pakiranja i ako netko želi, dajem mu to dobre volje jer kod mene samo stoji i skuplja prašinu.... :ninja:

3. abominacije

abominacije (/:=D

tehnichki je 'prikupljanje'.

context is a bitch.

iako niti jedna varijanta nije istinita poput one iz fallouta 2.

tragic: the garnering.

4. Kron

Kron Novi Član

To ti je zlo, najbolje bi ti bilo da zaboravis na tu igru :(
    Skuplja je od warhammera (dugorocno gledajuci)

Igranje protiv protivnika koji sjedi prekoputa tebe je pol gusta igre.... A ako ti se to ne svida onda je vjerovatno M:tG Online najbolje rijesenje.

5. Tyronius Mook

Tyronius Mook Sundryan Dungeon Master

tražim neki verziju za kućnu upotrebu na kompu.. ne za igranje uživo i sl..

6. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

7. Nechrarh

Nechrarh Gost

Imam ti ja na Cdeju onau STARU verziju Magica gdje ti ideš okolo po mapi, pkupljaš karte i boriš se sa protovnicima tako da kartaš s njima - na kraju moraš pobijediti pet čarobnjaka...ali to ti je fulll staro tamo negdje iz devedestih....

8. kalthir

kalthir woof woof

9. Kalde

Kalde Novi Član

Imam ti ja na Cdeju onau STARU verziju Magica gdje ti ideš okolo po mapi, pkupljaš karte i boriš se sa protovnicima tako da kartaš s njima - na kraju moraš pobijediti pet čarobnjaka...ali to ti je fulll staro tamo negdje iz devedestih....

http://www.the-underdogs.info/game.php?gameid=1550

10. Kron

Kron Novi Član

P.S. Ili pocni kartati Vampire: The Eternal Struggle TCG. Puno zanimljiviji od Magica i puno drustveniji. U partiji ne igraju 2 igraca vec od 4 pa navise. Klanovi, vozila, vatreno i hladno oruzje, exploziv, ucjene, politika, blefiranje i prijetnje... E to ja zovem drustvenom igrom :love:

Vampiri su zaista najbolja kartaska igra koju sam igrao :belj:
    Steta sto u Rijeci vise ne postoji liga. E to su bili dani...

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu