1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Magic: The Gathering

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Ares, 15. Studeni 2006..

1. Ares

Ares Gost

Ima li ovdje Magic The Gathering Igrača?

I koliko dugo igrate i koja vam je najvrednija karta koju imate (it's a lame question)

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Imam tri decka al ne igram baš nešto...
    Najvrijednija karta mi je Marrow Gnawer. Meni, ne novčano.
    Od deckova imam jedan klasično plavi (leti i counterspell), spirit soulshift i jedan s štakorima (swarmanje i discard)

3. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ne igram već oko 2 godine...imam doma puno i previše karata, a kad sam igro, obično sam preferirao crvene ili crne deckove...najvrednija karta?hmmm...fakat neznam, ali drage karte su mi Flametongue Kavu i Blazing Spectre :love:

4. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Tragic the garnering? neka, hvala.

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Proslo vrijeme za mene :love:

6. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

dragi mi je mtg freak i sad se i ja polako ucim.. nabavih si shandalara i igram se polako... :)

7. Nechrarh

Nechrarh Gost

Krenuo sam igarti kod Tempesta, a prestao negdje u srednjoj kod Apokalipse - podijelio HRPETINU karata, ostala mi samo jedan kutija za cipele puna tih pizdarija, a tu i tamo (jednom godišne) se nađemo mi veterani i zašpilamo kod nekoga partiju dvije emperora....

8. Ares

Ares Gost

E vidiš ovo volim čuti kada ima vas dobrih starih Cassual igrača!!

Ja sam sada trebutačno među prvih deset u Hrvatskoj i poprilično mi sada ide, ali sada kada dođe vojska BUM BAM malo ću slabije igrati.....

Ja sam pčeo igrati kod Apocalypse, ali evo igram već zadnjih 5 GOD i mislim da neću uskoro odustati pošto mi je igra predraga, a vi koji je zovete dječjom nerazumijete o čemu se radi, mmmm prelijepo, a ti NEch što imaš Tempest imaš li možda
    1GG /
    ; Spike Feeder comes into play with two +1/+1 counters on it. ; {2},Remove a +1/+1 counter from Spike Feeder: Put a +1/+1 counter on target creature. ; Remove a +1/+1 counter from Spike Feeder: You gain 2 life.

Wall Of Roots...??

0/5, Defender. ; Put a -0/-1 counter on Wall of Roots: Add {G} to your mana pool. Play this ability only once each turn.

9. Nechrarh

Nechrarh Gost

E vidiš ovo volim čuti kada ima vas dobrih starih Cassual igrača!!

Ja sam sada trebutačno među prvih deset u Hrvatskoj i poprilično mi sada ide, ali sada kada dođe vojska BUM BAM malo ću slabije igrati.....

Ja sam pčeo igrati kod Apocalypse, ali evo igram već zadnjih 5 GOD i mislim da neću uskoro odustati pošto mi je igra predraga, a vi koji je zovete dječjom nerazumijete o čemu se radi, mmmm prelijepo, a ti NEch što imaš Tempest imaš li možda
    1GG /
    ; Spike Feeder comes into play with two +1/+1 counters on it. ; {2},Remove a +1/+1 counter from Spike Feeder: Put a +1/+1 counter on target creature. ; Remove a +1/+1 counter from Spike Feeder: You gain 2 life.

Wall Of Roots...??

0/5, Defender. ; Put a -0/-1 counter on Wall of Roots: Add {G} to your mana pool. Play this ability only once each turn.

Eee jesi me našao....neznam više koje karte imam....morao bih provjeriti....no ovaj wall of Roots mi zvuci poznato...no moram te malo razočarati - naime igra se užasno srozala i postala je totalni šrot u zadnjih 6 godina....nekada je bila za 5 ali sada je tek bljeda sijena onog što je davno bila....

10. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Eee jesi me našao....neznam više koje karte imam....morao bih provjeriti....no ovaj wall of Roots mi zvuci poznato...no moram te malo razočarati - naime igra se užasno srozala i postala je totalni šrot u zadnjih 6 godina....nekada je bila za 5 ali sada je tek bljeda sijena onog što je davno bila....

/signed, nakon invasion bloka ošlo sve uk♥♥♥c :smile: :smile:

11. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

igro najdrazi deck elfovi
    predobar i uzasno jeftin za slozit :)
    prestao sam jer je igrat jer igra izvan one subotnje arene nema smisla
    tam ljepo igraju nubovi i svi imaju razlicite deckove i zabavno je a svugdje ostalo dodje lik nadje deck od prvaka na netu plati 10000kn i slozi ga i onda ga igra i mos se j♥♥at
    ne dolazi nikakva kreativnost i takticnost do izrazaja vec samo kolko novaca mozes trosit na karte tako da je to totalno bezveze
    a i dosle su one nove edicije koje su bile fakat katastrofa :)

12. Nechrarh

Nechrarh Gost

Kada su svi oni "legendarni" likovi zginuli i kada su krenuli ispocetka sa onom Odisejom rekoh adio - otisao sam jos samo na prerelease jer sam imao besplatan upad i to je bilo to....sada kada vidim one neke japanske pizdarije, koma ilustracije i šrot dizajn.... :smile:

13. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Kada su svi oni "legendarni" likovi zginuli i kada su krenuli ispocetka sa onom Odisejom rekoh adio - otisao sam jos samo na prerelease jer sam imao besplatan upad i to je bilo to....sada akda vidim one neke japanske pizdarije, koma ilustracije i šrot dizajn.... :smile:

slazem se lega :smile: :cool:

14. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

/signed, nakon invasion bloka ošlo sve uk♥♥♥c :lol: :love:

apsolutno se slazem.

ovaj novi magic je kita marjanova. liči više na pokemone ili yugioh. :lol:

počeo sam isto oko tempesta, prestao oko Mercadian Masksa

najdrazi deckovi su mi bili:

crveno/plavi bolt/counter deck sa puno draw a card, i return target card to owners hand + u kombinaciji horseshoe crab + hermetic study i pun kufer mane xD

petobojni land deck sa bazom na zelenoj boji. ogroman deck sa pun kufer karata koje vade van manu. na pocetku ga se da sj♥♥at dok pumpam landove, no ima zgodnih karata s kojima se da provuc kroz prva 3-4 turna. a onda ide slaughter. trci na tebe 15/15 necravolver koji ima trample, first strike, i daje ti life kad radi damage, a da ne spominjem koliko karata u decku ima da dizem life...jednom sam zavrsio partiju u 13-om krugu sa cca 70 lifea... :)))))

bijeli rebel deck - mnoze se ko govna. puno ih je i trce ravno. i onda opalis bijeli sorcery za +1/+1 i first strike svima do kraja turna (ili tak nes), i gledaj veselja... :D

crno/zeleni deck - spiritmonger anyone? :lol:

crveno/zeleni goblin/elf deck. pun k malih 1/1 ili 2/2 govana koja opako nabuffas, i stampedo... :belj:

15. Ares

Ares Gost

Što je je ipak

Kamigawa Block je bio šrot i to najveći, a sada kada je izašao Time Spiral onda se ljudi mogu malo vratiti svojim starim temama deckova, a sada recimo nemate više onaj TZV najjači deck, več imate oko 10 različitih deckova koji se mogu natjecati međusobno, a to što se tiće da platiš 10000kn deck mislim da bih ga mogao razbiti samo sa nekih 200 kn, pa onda na kraju nije samo deck več je i znanje....

16. Maradoch

Maradoch Novi Član

Igrao sam negdje godinu dana, počevši od 8-e edicije pa do ravnice i shvatio da nema smisla igrati ako nemaš stalne prihode... Deckovi su jednostavno preskupi... :smile:

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Joj da ravnica :smile:

18. Nechrarh

Nechrarh Gost

Joj da ravnica :smile:
    Navodno da će sada Borongaj i Dubrava - to je bila najčešća rečenica igrača u to vrijeme....

19. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Navodno da će sada Borongaj i Dubrava - to je bila najčešća rečenica igrača u to vrijeme....

Really??!! :nice: :onoz: :nice: :smile: :smile:

Ja sam čuo da će biti Dugave, Srednjaci, pa Sopot, tzv. Novozagrebačka edicija :smile: :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  20. Nechrarh

Nechrarh Gost

Really??!! :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:

Ja sam čuo da će biti Dugave, Srednjaci, pa Sopot, tzv. Novozagrebačka edicija :fight: :belj:

Mislim da se i Trešnjevka nešto spominjala

Podijelite ovu stranicu