1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Mage Knight

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Black_Raven, 12. Veljača 2007..

1. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

isss...daj da to probam.... :dry:

ja sam bio prvi u hrvatskoj...jedno dobrih godinu-dvije... :nice: :dry:

I da, nazi? Corpheus >>> razmazon Draconum... :dry:

hide t3h healers and the grave robbers!!!1 :onoz:

2. Dark knight

Dark knight Novi Član

buraz je uvijek dobivao partije sa amazon dracanum ma nepobijediv je bio :dry:

3. Black_Raven

buraz je uvijek dobivao partije sa amazon dracanum ma nepobijediv je bio :dry:

a? :onoz:

buraza sam ti isprashio ko balafca kad je igrao sa tim amazončekom...umro je jedno 4-5 puta za redom lol... :nice:

4. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Sorry m8 ..ali to je taktika sa grave diggerima ...crkavaj a oni dižu ... a i na kraju sam ti izmasakrirao tu tvoju vojskicu ... :onoz:

Uostalom u izravnim fajtovima je .. priznam da je statistika na tvojoj strani :nice: ali zato što ondak bjah još neiskusan playa ... sad imam taktiku i sad te mlatim :dry: :dry:

Dobiješ MK Apocalypse , ali moraš zahvaliti za to Brainu koji je jel to skinuo s neta :dry:

5. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

malo ot:
    uvijek me zanimalo jel igra sa minijaturama valja , malo mi je djelovala djetinjasto uvijek (nedajte se vrijedjat igrao sam warhammer :unsure: )
    kolko para treba postrosit za nes posteno ? - jer ak sam dobro shvatio u toj igri se kupuju boosteri ko u ccg-ima , znaci ko da vise para ima bolje minijature u grubo receno ? (tj. isto ko i magic i slicne igre)

6. Nazgul_rulez

Činjenisa da sam ja potrošio preko 5000 kn na boostere ti govori dovoljno :nice:

Da ako misliš igrati treba ti dosta love da složiš rešpektabilnu vojsku :unsure:

Mi smo čak i izvana naručivali figure :laugh:

Al igra je predobra ..još tu i tao zna m casual malko odigrati

7. Black_Raven

e...psycho...

a cinjenica da sam ja sve skup na igru potrosio oko 500 kn kroz 2 godine igranja, a pwnao Nazgula i sve ostale, i bio prvak hrvatske? :sad:

plus josh na kraju prodao cijelu svoju kolekciju za 3000 kn, a i to je jos bilo underpriced... :dry:

8. Nazgul_rulez

Zato što si jadnoj dječici davao sasma bezvrijedne figure za one najjače peezdo jedan :sad:

Mi smo za razliku od tebe sve legalno kupovali ...a u peetschku materinu kad se sjetim 500 kn za arcane drakonuma :nice:

No ... pwnao si me kad sam došao prvi ili drugi puta na MK ... poslije još jednom ... koliko se sjećam zadnji puta si izgubio ...

A jedino me još dobiše Uniq , Sredoja i Samec sa svojom šugavom konjicom ... pas mater i konjici

Stoga FOF i dajem ti šansu za rematch ... :dry:

9. Black_Raven

k♥♥♥c...sve te pare su legalno zaradjene na najvecoj i najmasnijoj muzari... sjecash se Dine? stari lik? kolekcionar? :dry:

a i rematch si imao i kod sebe doma...pa sam te i tamo razguzio... :nice:

10. Nazgul_rulez

Krivo pero sine ... tamo si mi ubio amazonku jedno 5 puta ali sam ja tebi pobio cijelu vojsku ... :laugh:

11. Black_Raven

eh...eh...selektivno pamcenje, i samozavaravanje...jadan naz... :laugh:

:love:

12. Nazgul_rulez

Jadni Naz će ga tebi saćerat do balčaka ... peezdo jedan pa'š onda da skvičiš i skakućeš okolo ...

Biraj vrijeme i mjesto i uvjete fajta now im pissed off :love: :laugh: :love:

13. Black_Raven

os cut uvjete? evo ti ondak... :)))

vojska 500 bodova, nijedna figura ne vishe od 50 pointova. bez necromancyja. :cocky:

14. Nazgul_rulez

Ajde bogara ti .. prihvaćam ... samo odakle ti figure ... moje šamane i demi maguse zaboravi ja špilam s njima

15. Black_Raven

ma nije bed...ja cu pogledat malo po nekim ostatcima kaj imam doma, a ostatak cu od tebe pomaznjavat :)))

16. Nazgul_rulez

ma nije bed...ja cu pogledat malo po nekim ostatcima kaj imam doma, a ostatak cu od tebe pomaznjavat :)))

Peezdo jedan ..tući ćeš me mojom vlastitom armijom :lol: :lol: :lol:

More .. gubitnik plaća ćevape u čingaču :cocky:

17. Behemoth

Behemoth Novi Član

18. Nazgul_rulez

Ovo je interni topic :cocky: nema PM jer smo mi prelijeni pregledavati to ...

19. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

ja bi gledo kad se fajtate :) , da vidim malo profiche na djelu , da mi ne mozete rec "ne svidja ti se jer nisi vidio pravu igru na djelu " :D

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Peezdo jedan ..tući ćeš me mojom vlastitom armijom :lol: :lol: :cocky:

More .. gubitnik plaća ćevape u čingaču :lol:
    Nadam se da cu moci vidjeti taj velebni sudar dvaju ratnika na bojnom polju. :lol:

Podijelite ovu stranicu