1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Mage Knight

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od Black_Raven, 12. Veljača 2007..

1. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

isss...daj da to probam.... :dry:

ja sam bio prvi u hrvatskoj...jedno dobrih godinu-dvije... :nice: :dry:

I da, nazi? Corpheus >>> razmazon Draconum... :dry:

hide t3h healers and the grave robbers!!!1 :onoz:

2. Dark knight

Dark knight Novi Član

buraz je uvijek dobivao partije sa amazon dracanum ma nepobijediv je bio :dry:

3. Black_Raven

buraz je uvijek dobivao partije sa amazon dracanum ma nepobijediv je bio :dry:

a? :onoz:

buraza sam ti isprashio ko balafca kad je igrao sa tim amazončekom...umro je jedno 4-5 puta za redom lol... :nice:

4. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Sorry m8 ..ali to je taktika sa grave diggerima ...crkavaj a oni dižu ... a i na kraju sam ti izmasakrirao tu tvoju vojskicu ... :onoz:

Uostalom u izravnim fajtovima je .. priznam da je statistika na tvojoj strani :nice: ali zato što ondak bjah još neiskusan playa ... sad imam taktiku i sad te mlatim :dry: :dry:

Dobiješ MK Apocalypse , ali moraš zahvaliti za to Brainu koji je jel to skinuo s neta :dry:

5. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

malo ot:
    uvijek me zanimalo jel igra sa minijaturama valja , malo mi je djelovala djetinjasto uvijek (nedajte se vrijedjat igrao sam warhammer :unsure: )
    kolko para treba postrosit za nes posteno ? - jer ak sam dobro shvatio u toj igri se kupuju boosteri ko u ccg-ima , znaci ko da vise para ima bolje minijature u grubo receno ? (tj. isto ko i magic i slicne igre)

6. Nazgul_rulez

Činjenisa da sam ja potrošio preko 5000 kn na boostere ti govori dovoljno :nice:

Da ako misliš igrati treba ti dosta love da složiš rešpektabilnu vojsku :unsure:

Mi smo čak i izvana naručivali figure :laugh:

Al igra je predobra ..još tu i tao zna m casual malko odigrati

7. Black_Raven

e...psycho...

a cinjenica da sam ja sve skup na igru potrosio oko 500 kn kroz 2 godine igranja, a pwnao Nazgula i sve ostale, i bio prvak hrvatske? :sad:

plus josh na kraju prodao cijelu svoju kolekciju za 3000 kn, a i to je jos bilo underpriced... :dry:

8. Nazgul_rulez

Zato što si jadnoj dječici davao sasma bezvrijedne figure za one najjače peezdo jedan :sad:

Mi smo za razliku od tebe sve legalno kupovali ...a u peetschku materinu kad se sjetim 500 kn za arcane drakonuma :nice:

No ... pwnao si me kad sam došao prvi ili drugi puta na MK ... poslije još jednom ... koliko se sjećam zadnji puta si izgubio ...

A jedino me još dobiše Uniq , Sredoja i Samec sa svojom šugavom konjicom ... pas mater i konjici

Stoga FOF i dajem ti šansu za rematch ... :dry:

9. Black_Raven

k♥♥♥c...sve te pare su legalno zaradjene na najvecoj i najmasnijoj muzari... sjecash se Dine? stari lik? kolekcionar? :dry:

a i rematch si imao i kod sebe doma...pa sam te i tamo razguzio... :nice:

10. Nazgul_rulez

Krivo pero sine ... tamo si mi ubio amazonku jedno 5 puta ali sam ja tebi pobio cijelu vojsku ... :laugh:

11. Black_Raven

eh...eh...selektivno pamcenje, i samozavaravanje...jadan naz... :laugh:

:love:

12. Nazgul_rulez

Jadni Naz će ga tebi saćerat do balčaka ... peezdo jedan pa'š onda da skvičiš i skakućeš okolo ...

Biraj vrijeme i mjesto i uvjete fajta now im pissed off :love: :laugh: :love:

13. Black_Raven

os cut uvjete? evo ti ondak... :)))

vojska 500 bodova, nijedna figura ne vishe od 50 pointova. bez necromancyja. :cocky:

14. Nazgul_rulez

Ajde bogara ti .. prihvaćam ... samo odakle ti figure ... moje šamane i demi maguse zaboravi ja špilam s njima

15. Black_Raven

ma nije bed...ja cu pogledat malo po nekim ostatcima kaj imam doma, a ostatak cu od tebe pomaznjavat :)))

16. Nazgul_rulez

ma nije bed...ja cu pogledat malo po nekim ostatcima kaj imam doma, a ostatak cu od tebe pomaznjavat :)))

Peezdo jedan ..tući ćeš me mojom vlastitom armijom :lol: :lol: :lol:

More .. gubitnik plaća ćevape u čingaču :cocky:

17. Behemoth

Behemoth Novi Član

18. Nazgul_rulez

Ovo je interni topic :cocky: nema PM jer smo mi prelijeni pregledavati to ...

19. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

ja bi gledo kad se fajtate :) , da vidim malo profiche na djelu , da mi ne mozete rec "ne svidja ti se jer nisi vidio pravu igru na djelu " :D

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Peezdo jedan ..tući ćeš me mojom vlastitom armijom :lol: :lol: :cocky:

More .. gubitnik plaća ćevape u čingaču :lol:
    Nadam se da cu moci vidjeti taj velebni sudar dvaju ratnika na bojnom polju. :lol:

Podijelite ovu stranicu