1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Mage Knight : Apocalypse

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Nazgul_rulez, 12. Veljača 2007..

1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Dakle ...

Davno bjaše doba kada veliki warlordi vodiše borbe , vodeći svoje heroje i ostale kreature protiv protivnika ...

Warlordi se umiroviše ...prošlo je doba velikih bitaka ... koplja , mačevi i sjekire su pospremljeni i zaboravljeni ...

No tada mračne sile se probudiše i svijet još jednom osjeti potrebu za herojima ...

Ovako nakon ovog teatralnog uvoda ... koji je btw tribute to Uniq, Pero , Pšenica , Vidas , Samec ,Sredoja , Paladin Prince & humble me ...

Vrijeme je da vam opišem ovu igru ...

U svijetu Mage Knighta se dešavaju velike promjene , dojučerašnji saveznici postaju protivnici , mirni brdski patuljci postaju manijakalni ubojice , vi kao igrač jedne od 5 ponuđenih rasa ( Alliance , Drakonum , Amazon , Black powder rebels i Necropolis ) pokušavate stati na kraj upravo tim promjena u svijetu Mage knighta ...

Instalirajući igru i počevši igranje sjećanja na bitke koje su se održavale prije su samo počela navirati ...

kroz glavu su mi prolazile figurice i njihove karatkteristike ... no osim imena i likova tu svaka sličnost između CMG Mage Knight i ove RPG igre prestaje ...

Ovo je klasični RPG , dakle nešto na šemu Dungeon siege 2 ... igra je sama po sebi izuzetno zanimljiva i zarazna ..

Jedini minus je kontrola lika i kamera u igri . No s vremenom se naviknete ...

Također igra je još bugovita , tako da sam došao do jednog nivoa gdje trebam ubiti zombie princess no nje nema tamo gdje bi trebala biti ...

Inače igri što zbog sentimentalnost , što zbog super grafike i izvrsne priče dajem ocjenu 7/10 ...

I samo mala najava ... uskoro planiram okupljanje MK Warlorda ... svi kojih se to tiče će dobiti obavijest na PM ...SMS...mail ... :mmm: :belj:

2. Dark knight

Dark knight Novi Član

inace igrao sam i Mage Knight bio sam među prvih 20 :dry:

ali me zanima jel igra za internet ili singelplay?

3. abominacije

abominacije (/:=D

neshto sam chitao na netu o igri i ispalo je da su je popljuvali maksimalno. a i chinjenica da si joj i ti kao fan igre dao tek 7/10 (siguran sam uz suzne okice) olakshavaju mi savijest zbog brisanja dotichnog imagea sa harda :)

4. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

He he .. ja sam fan igre s minijaturama :dry: , a 7/10 je kod mene jako dobra ocjena za igru ...company je dobio 8/10 :sad:

Malko je bugovita igra , možda to ljude odbija , ili ne kuže priču kaj ja znam ...ali ja imam novu zanimaciju :sad:

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Molim vas da se drzite kompjuterske igre, ostalo je prebaceno u mac i magiju pod Mage Knight.

Hvala

Podijelite ovu stranicu