1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Lovačke Priče

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Psychaki, 22. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Psychaki

Psychaki Gost

Vaše najbolje lovačke priče.
    Tko ne ispriča (dobru) priču plaća rundu. :laugh:

2. Nechrarh

Nechrarh Gost

Vaše najbolje lovačke priče.
    Tko ne ispriča (dobru) priču plaća rundu. :laugh:

Imam ja jednu di sam bario četiri cure odjednom!!! :laugh:

Zapravo kada bolje razmislim bilo ih je 6 na meni, no kako tu ima puno maloljetne djece detalji nisu za širu javnost ... :dragon:

3. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Dobio sam na lotu ali sam sve pare donirao crkvi ...

4. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

E neznate vi kak je kod mene u haremu...teče med i mlijeko i mlade djevice :smile:...u haremu je oko 50-ak žena, što iskusnih, što "veteranki"(kad fakat ocu divlje stvari)...cujte treba to zadovoljit sve, nije mi lako, al eto ipak sve dođu na red... http://www.eydis.info/public/style_emoticons//nice.gif
    Ak se oćete prijavit za stanovanje kod mene u haremu i ispunjavat neke svoje "obveze" tam...javite na pm :nice:

5. DsAg

DsAg Novi Član

Da citiram jednog profesora kojem sam već i ime zaboravio: "I tako, Srbi nas okružili s tenkovima, svi se usrali od straha a ja popio kanister benzina, otišo od tenka do tenka i po svakom o dnjih se popišo a onda baio šibicu i svi su letili u zrak! I tako am ja potuko Četnike!" :smile:

6. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Citiram profu : " Autom sam se vozila kroz Gorski Kotar , i došla do nizbrdice . U tom trenu otkažu kočnice . I ja jurim dolje - i kako sam se zaustavila ? "

Točan odgovor je : Udarila je po brzinomjeru i stavila ga na nulu :cocky:

7. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Joj... znam jednog tipa koji je pričao takve priče...
    Recimo ovako: izgleda ko knjapavi medvjed, pa mi dođe s pričama iz Zagreba ili delnica kako je tamo baja, kako razbija tipa s crnim pojasom, popuši kilu trave s frendom odjednom, ne jede tjedan dana zbog oklade, bari curinu sestru, pa onda i staru, igra Heroese III dan i pol bez ikakvog prekida itd. čudno kako mu se te pustolovine nikad ne dogode kad je u karlovcu :cocky:
    Neznam zaš ljudi tolko seru, pogotovo takve nebuloze. i u laži valja biti umjeren

8. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Joj... znam jednog tipa koji je pričao takve priče...
    Recimo ovako: izgleda ko knjapavi medvjed, pa mi dođe s pričama iz Zagreba ili delnica kako je tamo baja, kako razbija tipa s crnim pojasom, popuši kilu trave s frendom odjednom, ne jede tjedan dana zbog oklade, bari curinu sestru, pa onda i staru, igra Heroese III dan i pol bez ikakvog prekida itd. čudno kako mu se te pustolovine nikad ne dogode kad je u karlovcu :tired:
    Neznam zaš ljudi tolko seru, pogotovo takve nebuloze. i u laži valja biti umjeren

Kad si već kod "lovačkih priča", meni je jedna cura,među tisuću lovačkih priča prodavala kak je išla u lov na vepra (a veprova u Jaski ima ko u priči-ne :lol: ),kako ju je naganja,čo'eče,jedva je pobjegla. A kad je tek čopila crosser od bratića pa ga opalila po polju, ma čo'eče,gume su vrištale :belj: A onda ju je jednog dana stric (inače,ona ima jako puno stričeva,tetaka,strina,bratića,frendova-svatko ko prođe autom kroz Jasku i okolicu su njeni frendovi) išo prepreljati helikopterom i dao joj da upravlja. Ma kaj je to sjest u heliš i furat ga-ko da voziš bicikl-pljuga do bola. I tak ima tih priča,već sam pol zaboravila jer sam ju slušala-kroz jedno uho unutra,kroz drugo van.

9. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ljudi ljudi
    Pa vi neznate nista o meni
    Ja imam takvih tajni koje cak ni pentagon nezna

Alieni su zapravo nasi saveznici s kojima je Hrvatska sklopila ugovora da smiju istrazivat na ljudima, ali ne na hrvatima (zato nema pada NLO-a kod nas)

Mi smo sagradili Stonehenge s Alienima
    Nismo sagradili kod nas jer je sve zbunje

Ja sam hibrid Covjeka i Aliena tako da mogu citat misli i kretat se nevjerojatnom brzinom

Moj tata je bio James Bond ali je promijenio ime i ozenio se

Djed mi je bio glavni u saboru za vrijeme Juge i dosta zakona je izglasao

I to je samo mali dio tajni koje ja znam
    Vjerujte mi da su VRLO istinite

10. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Može bakine priče čija istinitost je moguća, ali teško vjerojatna?

Bakin -netko- je bio krsni kum Anti Paveliću.

Prabaka je bila u Sarajevu kad je Gavrilo Princip ubio Ferdinanda, a njezina familija si je bila dobra s Principovima.

Moj tata je ganjao baku oko stola htjedući je udariti jer je ona mami našla posao pa nije mogla bit s tatom.

Tatina familija je baku nazivala "piljaricom" jer je prodavala stvari na placu.

Aelis uvijek kaže kako su bakine juhe najbolje. (:tired:)

Telefonska sekretarica je sama od sebe prestala radit.

11. Maradoch

Maradoch Novi Član

Jedna frendova:
    "Vozimo se tako strici ja u avionu iz WW2 i propeler se odjedanput prestane okretat... i popnem se ja tako na krilo, odem do propelera, zavrtim ga i spasim nas obadvojicu...."

Mislim da je provalio nešto slično sa podmornicom... :tired:

12. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Ahm.. Išla sam sa dva prijatelja u lov. Šuljali smo se po šumi i svaki od nas je upucao po jednog jelena. Na svakom rogu bio im je obješen zec. Od sreće smo digli ruke u zrak i uhvatili po dva fazana.

13. abominacije

abominacije (/:=D

ja sam nabavio neka promotivna shtiva od JNA... uglavnom preprichavanja partizanskih herojstava iz ww2... bio neki glavni partizan... i kao ishli ga chetnici ubiti... i opkolili oni kuchu... i kao... tjerali ga da izadje van da ga ubiju... lik se bash u to vrijeme brijao... i izadje na vrata... puna faca pjene... a oko kuche 100 zlih chetnika... i kazhe on njima: "shtaje chetnici, a?!" ... kad su to vidjeli svi su se razbjezhali... :ninja:

14. Psychaki

Psychaki Gost

I onda sam ja , ono e, učila cijelu noć . . .

15. abominacije

abominacije (/:=D

i onda sam otishao na predavanje e... znash kako sam otisho, e... sjeo u klupu i sve, e... choeche... e...

16. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ja sam danas spasio svijet sa svojim supermocima

Nevjerujem da ce biti u dnevniku
    Nikad nebude :think:

I za koga ja onda radim??
    Sva sreca da dobivam placu za to sto sam superheroj
    Valjda cu moci biti novinar ili fotograf kad zavrsim fax

17. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

A znači to si bio ti koji mi je osujetio planove za svjetsku dominaciju :smile:
    Tomorow Pinky, tomorow we will take over the world! Bwuahaha :smile:

18. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Da to sam ja :smile:

We will see if you will take the world
    I will be there to save them

(Osim ako nebudem zauzet s faxom :smile: ) :yeah:

19. scavenger

scavenger Novi Član

idem ulicom i startuju me 4 trebe i zavrsimo u kanalu ^^

20. Nea

Nea curica