1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Lovačke Priče

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Psychaki, 22. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Psychaki

Psychaki Gost

Vaše najbolje lovačke priče.
    Tko ne ispriča (dobru) priču plaća rundu. :laugh:

2. Nechrarh

Nechrarh Gost

Vaše najbolje lovačke priče.
    Tko ne ispriča (dobru) priču plaća rundu. :laugh:

Imam ja jednu di sam bario četiri cure odjednom!!! :laugh:

Zapravo kada bolje razmislim bilo ih je 6 na meni, no kako tu ima puno maloljetne djece detalji nisu za širu javnost ... :dragon:

3. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Dobio sam na lotu ali sam sve pare donirao crkvi ...

4. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

E neznate vi kak je kod mene u haremu...teče med i mlijeko i mlade djevice :smile:...u haremu je oko 50-ak žena, što iskusnih, što "veteranki"(kad fakat ocu divlje stvari)...cujte treba to zadovoljit sve, nije mi lako, al eto ipak sve dođu na red... http://www.eydis.info/public/style_emoticons//nice.gif
    Ak se oćete prijavit za stanovanje kod mene u haremu i ispunjavat neke svoje "obveze" tam...javite na pm :nice:

5. DsAg

DsAg Novi Član

Da citiram jednog profesora kojem sam već i ime zaboravio: "I tako, Srbi nas okružili s tenkovima, svi se usrali od straha a ja popio kanister benzina, otišo od tenka do tenka i po svakom o dnjih se popišo a onda baio šibicu i svi su letili u zrak! I tako am ja potuko Četnike!" :smile:

6. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Citiram profu : " Autom sam se vozila kroz Gorski Kotar , i došla do nizbrdice . U tom trenu otkažu kočnice . I ja jurim dolje - i kako sam se zaustavila ? "

Točan odgovor je : Udarila je po brzinomjeru i stavila ga na nulu :cocky:

7. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Joj... znam jednog tipa koji je pričao takve priče...
    Recimo ovako: izgleda ko knjapavi medvjed, pa mi dođe s pričama iz Zagreba ili delnica kako je tamo baja, kako razbija tipa s crnim pojasom, popuši kilu trave s frendom odjednom, ne jede tjedan dana zbog oklade, bari curinu sestru, pa onda i staru, igra Heroese III dan i pol bez ikakvog prekida itd. čudno kako mu se te pustolovine nikad ne dogode kad je u karlovcu :cocky:
    Neznam zaš ljudi tolko seru, pogotovo takve nebuloze. i u laži valja biti umjeren

8. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Joj... znam jednog tipa koji je pričao takve priče...
    Recimo ovako: izgleda ko knjapavi medvjed, pa mi dođe s pričama iz Zagreba ili delnica kako je tamo baja, kako razbija tipa s crnim pojasom, popuši kilu trave s frendom odjednom, ne jede tjedan dana zbog oklade, bari curinu sestru, pa onda i staru, igra Heroese III dan i pol bez ikakvog prekida itd. čudno kako mu se te pustolovine nikad ne dogode kad je u karlovcu :tired:
    Neznam zaš ljudi tolko seru, pogotovo takve nebuloze. i u laži valja biti umjeren

Kad si već kod "lovačkih priča", meni je jedna cura,među tisuću lovačkih priča prodavala kak je išla u lov na vepra (a veprova u Jaski ima ko u priči-ne :lol: ),kako ju je naganja,čo'eče,jedva je pobjegla. A kad je tek čopila crosser od bratića pa ga opalila po polju, ma čo'eče,gume su vrištale :belj: A onda ju je jednog dana stric (inače,ona ima jako puno stričeva,tetaka,strina,bratića,frendova-svatko ko prođe autom kroz Jasku i okolicu su njeni frendovi) išo prepreljati helikopterom i dao joj da upravlja. Ma kaj je to sjest u heliš i furat ga-ko da voziš bicikl-pljuga do bola. I tak ima tih priča,već sam pol zaboravila jer sam ju slušala-kroz jedno uho unutra,kroz drugo van.

9. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ljudi ljudi
    Pa vi neznate nista o meni
    Ja imam takvih tajni koje cak ni pentagon nezna

Alieni su zapravo nasi saveznici s kojima je Hrvatska sklopila ugovora da smiju istrazivat na ljudima, ali ne na hrvatima (zato nema pada NLO-a kod nas)

Mi smo sagradili Stonehenge s Alienima
    Nismo sagradili kod nas jer je sve zbunje

Ja sam hibrid Covjeka i Aliena tako da mogu citat misli i kretat se nevjerojatnom brzinom

Moj tata je bio James Bond ali je promijenio ime i ozenio se

Djed mi je bio glavni u saboru za vrijeme Juge i dosta zakona je izglasao

I to je samo mali dio tajni koje ja znam
    Vjerujte mi da su VRLO istinite

10. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Može bakine priče čija istinitost je moguća, ali teško vjerojatna?

Bakin -netko- je bio krsni kum Anti Paveliću.

Prabaka je bila u Sarajevu kad je Gavrilo Princip ubio Ferdinanda, a njezina familija si je bila dobra s Principovima.

Moj tata je ganjao baku oko stola htjedući je udariti jer je ona mami našla posao pa nije mogla bit s tatom.

Tatina familija je baku nazivala "piljaricom" jer je prodavala stvari na placu.

Aelis uvijek kaže kako su bakine juhe najbolje. (:tired:)

Telefonska sekretarica je sama od sebe prestala radit.

11. Maradoch

Maradoch Novi Član

Jedna frendova:
    "Vozimo se tako strici ja u avionu iz WW2 i propeler se odjedanput prestane okretat... i popnem se ja tako na krilo, odem do propelera, zavrtim ga i spasim nas obadvojicu...."

Mislim da je provalio nešto slično sa podmornicom... :tired:

12. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Ahm.. Išla sam sa dva prijatelja u lov. Šuljali smo se po šumi i svaki od nas je upucao po jednog jelena. Na svakom rogu bio im je obješen zec. Od sreće smo digli ruke u zrak i uhvatili po dva fazana.

13. abominacije

abominacije (/:=D

ja sam nabavio neka promotivna shtiva od JNA... uglavnom preprichavanja partizanskih herojstava iz ww2... bio neki glavni partizan... i kao ishli ga chetnici ubiti... i opkolili oni kuchu... i kao... tjerali ga da izadje van da ga ubiju... lik se bash u to vrijeme brijao... i izadje na vrata... puna faca pjene... a oko kuche 100 zlih chetnika... i kazhe on njima: "shtaje chetnici, a?!" ... kad su to vidjeli svi su se razbjezhali... :ninja:

14. Psychaki

Psychaki Gost

I onda sam ja , ono e, učila cijelu noć . . .

15. abominacije

abominacije (/:=D

i onda sam otishao na predavanje e... znash kako sam otisho, e... sjeo u klupu i sve, e... choeche... e...

16. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Ja sam danas spasio svijet sa svojim supermocima

Nevjerujem da ce biti u dnevniku
    Nikad nebude :think:

I za koga ja onda radim??
    Sva sreca da dobivam placu za to sto sam superheroj
    Valjda cu moci biti novinar ili fotograf kad zavrsim fax

17. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

A znači to si bio ti koji mi je osujetio planove za svjetsku dominaciju :smile:
    Tomorow Pinky, tomorow we will take over the world! Bwuahaha :smile:

18. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Da to sam ja :smile:

We will see if you will take the world
    I will be there to save them

(Osim ako nebudem zauzet s faxom :smile: ) :yeah:

19. scavenger

scavenger Novi Član

idem ulicom i startuju me 4 trebe i zavrsimo u kanalu ^^

20. Nea

Nea curica