1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Lost

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Dabrorius, 29. Listopad 2006..

1. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

Jel gleda netko?
    Ja sam slucajno poceo tek kad je krenulo i evo zavrsava vec 3. sezona ako se ne varam :)
    svaki put mislim jos cu samo lsjedecu pogledat ^^
    sto mislite o cemu se zapravo radi?

bez spoilera pls

2. Nechrarh

Nechrarh Gost

Jel gleda netko?
    Ja sam slucajno poceo tek kad je krenulo i evo zavrsava vec 3. sezona ako se ne varam :)
    svaki put mislim jos cu samo lsjedecu pogledat ^^
    sto mislite o cemu se zapravo radi?

bez spoilera pls

Nemreš tu seriju komentirati bez da stavljaš spoilere!!! :laugh:

3. Psychaki

Psychaki Gost

Vidjela sam jednu epizodu i bilo je totalno glupo. I dosadno.
    Kao kad ljudi promatraju one pacijente iz BB-a.

4. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

mislio sam da se ne spominje ono sto jos nije prikazano na htvu :)

serija je malo cudna i usporena ali mi je nemres sa pig braderom usporedjivat :laugh:

5. pandora

pandora Aktivan Član

ma serija bi bila ok da ne prilivaju priču iz šupljeg u prazno...
    već 2 sezone su prošle a nijednu "tajnu" nismo otkrili a masu se novih stvorilo... malo mi počinju ići na živce...

6. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

ma serija bi bila ok da ne prilivaju priču iz šupljeg u prazno...
    već 2 sezone su prošle a nijednu "tajnu" nismo otkrili a masu se novih stvorilo... malo mi počinju ići na živce...

eh ja sam cuo iz relativno pouzdanih izvora da se na kraju sve objasni i vidi se da su odma na pocetku redatelji ili pisci ili ko vec znali kraj
    a i neke stvari su se objasnile a kolko sam vidio iz onih isjecaka sto ce bit u cetvrtak vidit ce mo sto ce se desit kad ne unesu brojeve :)

7. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Gledam seriju. Već sam pogledao 2. sezonu.
    Inače, u početku sam bio skeptičan oko svih tih "tajni" na otoku i bojao sam se da će zaribait i loše to sve povezati. Drago mi je što sam bio u krivu

8. Bunny

Bunny Novi Član

Gledam seriju. Već sam pogledao 2. sezonu.
    Inače, u početku sam bio skeptičan oko svih tih "tajni" na otoku i bojao sam se da će zaribait i loše to sve povezati. Drago mi je što sam bio u krivu
    slazem se... :w00t: ja sam isto pogledala tu 2.sezonu..i onda kad konacno to poledas i shvatis da i dalje bas nista pretjerano nisi saznao..malo se osjecas bezveze ali ipak nastavis gledat.....ok je serija.. :w00t:

9. Nechrarh

Nechrarh Gost

slazem se... :lol: ja sam isto pogledala tu 2.sezonu..i onda kad konacno to poledas i shvatis da i dalje bas nista pretjerano nisi saznao..malo se osjecas bezveze ali ipak nastavis gledat.....ok je serija.. :lol:

Upravo sam pogledao prvih 5 epizoda od 3 sezone....uff bolesno!

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pratio sam tu i tamo ali me nije privuklo bogznakako. No glumci su bili dobri. :)

11. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

meni nešto nije sjela. Sav taj misterij mi je nekako...pretjeran...

12. pandora

pandora Aktivan Član

meni nešto nije sjela. Sav taj misterij mi je nekako...pretjeran...

hm... mene najviše zanimaju hurley i libby u ludari...
    jeste gledali onu epizodu kad se on tija bacit jer to sve nije stvarno pa ga je ona odgovorila od toga? :cool:
    i onda NARAVNO u drugoj epizodi ni riči o tome... ^^ :evil2:

13. mihic

mihic Novi Član

ma zakon je serija

14. pandora

pandora Aktivan Član

očeš mi onda ispričat šta je bilo u četvrtak?
    zadnja epizoda je bila a ja morala učit za seminarski... šmrc

15. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

očeš mi onda ispričat šta je bilo u četvrtak?
    zadnja epizoda je bila a ja morala učit za seminarski... šmrc
    uff, previše stvari za nabrajat, a da se nešto slučajno ne izostavi.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Live_Together...lone_%28Lost%29
    evo ti link s detaljnim opisom događaja zadnje epizode druge sezone.
    uglavnom ova epizoda više manje sažme desmondov boravak na otoku i događaje prije toga.

16. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

kad ce nastavit s pustanjem losta?

17. pandora

pandora Aktivan Član

kad ce nastavit s pustanjem losta?

dogodine... :whistle:

18. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

jel ima neka dobra dusa koja mi moze sprzit 3. sezonu? (ovu koja bi sad trebala bit na novoj ali je ne pustaju, platim dvdeje :) )

19. Bunny

Bunny Novi Član

jel ima neka dobra dusa koja mi moze sprzit 3. sezonu? (ovu koja bi sad trebala bit na novoj ali je ne pustaju, platim dvdeje :) )
    3.sezona ti nije još ni izasla cijela..snimili su desetak nastavaka..i mislim da se to pocelo pustat na satelitu tek..ali nije ziher.. :love:
    eh danas sam baš pricala s bratom jel ce on sad donjet te nove epizode pa smo dosli na tu temu..pa mi je reko kaj su oni isplanirali s tom serijom...sad ce još snimiti 4. i 5. sezonu i nece se nista rijesiti do kraja nego ce onda umjesto 6.sezone snimiti film..gdje ce objasnit sve u potpunosti...hmm..meni to baš i nije nesto...ali ajde..vidjet cemo.. :mmm:

20. Ares

Ares Gost

Zanimljivo, ali J.J. Abrams uvijek napravi fenomenalnu prvu sezonu neke serije....

Alias je išao super sve dok nije došla treća sezona i onda više nisi znap tko pije, a tko plaća....

Ovaj je ovaj, a bio je onaj, a na kraju joj je otac, a onda nije već joj je napravio sestru, pa da se ispostavi da je to velika zavjera tako da nađe rimbaldija :gun: :gun:

Isto će tako i Lost završiti, ja sam gledao početak treće sezone i impresionirala me, ali imam osjećaj da će nešto zeznuti!

Podijelite ovu stranicu