1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Lost Planet - Extreme Conditions

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od josephbt, 13. Rujan 2007..

1. josephbt

josephbt Novi Član

napravio ju je capcom, moras metnut nove nvidia drivere da bi ju mogo igrat, originalno je za xbox360 i svi ju hvale u 3 pm. e ja necu. zasto? jer kad naprave(opet) vizualno i auditorno prej♥♥enu igru, a negdje usput izgube radnju i igrivost, onda sam malo nadrkan. ajmo redom.

1) oruzja
    - zakaj u svim pucacinama oruzja moraju biti haj-fakin-teh i supa dupa, kad ono sto danas imamo radi sasvim dobro? zato da se pokaze kak su dizajneri kewl. najcesce oruzje u igri je nekakva automatska puska. nema recoil, nalazis po 300 metaka u komadu za nju, ima 30 u clipu i scatter joj je skoro nis. prej♥♥eno. sacmarica - j♥♥ena. laser i plazma? majko mila. nis pogodit(laser u stvari putuje neko vrijeme, jer znate, svjetlo nije bas brzo, taj laser ima onu lijenu varijantu svjetla) s time, a i trosi osobnu energiju.

- RPG? puna kanta govana. jedino sto su napravili dobro je to sto se govno puni koliko i danas, pk dugo. ali kad pucas? dima i vatre koliko oces(danasnji RPG to nemaju), k♥♥ca vidis, dim ode, a ono zivina jos tamo???? pa j♥♥emu mater, opce me ne zanima od cega je lik, ak nije 3 metra betona - nije otporan. danasnji RPG skine merkavu, tenk s najboljom zastitom(okay, mora ga dobro strest), zasto RPG iz 2500 godine nemre nekakvog meha? fakin shit. je igra je, al ak stavljaju stvari koje danas imamo, ocu da rade barem kak danas rade, ne losije.

- granate su donekle okay, osim kaj si ih bacas pod noge i tak to. ima neko govno od granate kojom moras pogoditi da bi ubila???? WTF?? pa to upravo nije poanta, zakaj ju ne bacim i bok, grune? neeee, to ne bi bilo kewl. ima i jedna koja stuna, ali na jednu sekundu. wtf? a da ja ipak bacim obicnu?

- energetsko oruzje koje te izj♥♥e u supak svojom sakom - prvo moras puniti da bi ubilo, onda opalis, onda ENERGIJA PUTUJE POLAGANO, onda se lik makne ili vec neko vrijeme nije tamo, onda popizdis i napravis mu koju ubodnu ranu metkom iz puske. laser ima toliko disko efekata da nikad nis ne pogodis jer picka materina pola ekrana ti svijetli. znam da sam vec gore spomenuo ovo, ali mi toliko dize tlak.

2) vozila
    - mehovi - zakaj su sporiji od covjeka koji hoda? zakaj njihovom RPG treba 5 sekundi da se napuni kad danas imamo govoto instant reload? zakaj postoji sacmarica za meha? i najvaznije, zakaj 5 mehova nema kabinu nego su platforma na kojoj covo sjedi? kak tocno ti takav meh pomaze? tak da te metne na platformu na kojoj te lakse upucaju?

- snowmobile - 5 dana igram igru i jos uvijek ne kuzim zakaj je to u igri. nemres ga vozit osim ravno, nemres ciljat po vertikali, nema oklop ali je zato mekan po hp. ne kuzim, valjda neka japanska spika. da se transformirati u mekanog meha.

3) igrivost
    -3rd person shooteri mi mogu pusit k♥♥♥c. posebno oni koji oce da i dalje ciljam. kak kad mi je kamera iza zida? kak kad nemrem dignut nisan iznad glave, a neka leteca kuja me jede? mogu ciljat dolje, al ne okomito dolje. j♥♥em ti usrano naslijedje lare croft.

-osobna energija - imas hp i tzv "termalnu energiju", novi nadu za covjecanstvo. errr, whaaaat??? okay, okay, kava mi treba, ili persen. ajde, preso sam preko toga, it's magic. ali zasto ti to stalno pada? naprave igru s milijun stvari za vidjeti i istraziti a onda useru stvar jer ti stave vremenski okvir u svakoj misiji. naime kad termalna ode na 0, krepas. polagano. kroz 1 minutu. a ako si u mehu, onda moras iz njega izaci. ja...ja ne kuzim. koji je k japancima?

-bosovi - uglavnom ih jednostavno zgazis i kewl su. osim jedno 2-3. nemaju onaj pattern, niti ocigledne mane ranjivosti i probleme. po sat vremena ih ubijas, onda slucajno skuzis foru.

4)prica
    -preso sam pola igre, price nema. ides i ubijas alijene. ima previse japanskog sranja. npr, nadju te u mehu, onda ti imas selektivnu amneziju, onda se u jednom trenu ponudis da vozis nekog meha, a svi se j♥♥eno iznenade iako su te 5 minuta ranije nasli u mehu u divljini?? ko pise ta sranja?? onda dodje kraj i odjednom ti je jedan lik brat! ha?? kaj? kak sad to? otkud?

-na kraju, ispada da se sve zbiva zato da se tebi pojaca tvoj magicni meh, kojeg si naslijedio od oca. a sta je pojacanje? dobije 2 macha!! macha!! u sf-u!!! imam ja ideju. ja cu dat dizajnerima cakije, a sebi cu dat recimo h&k mp5. ajmo onda vidjet ko ce naj♥♥at. j♥♥em ti maceve kad imas minigun.

bejzikli to je to. ima neke okay stvari, al me fakat igra nadrkala. dizajn je brutalan, igra radi ko urica(doduse imam 8800gts, na 7600 trza ko velka), ali kreativni tim treba streljati prije nego se rasplode ili jos jednu igru naprave.

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Lol pa kaj si ocekivo od jedne xbox pucacine osim kewl special fx i debilno implementiranih ideja :unsure:

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

E da, jel ti se da malo prepravit recenziju pa da ju stavimo na portal? Sve stima, dobro je napisano, jedino ne smijemo psovke stavljat gore.

4. josephbt

josephbt Novi Član

da pisem hebeno i tako to? ili da fakat napravim pg13 verziju?

5. josephbt

josephbt Novi Član

pg13

Napravio ju je Capcom, moras metnut nove nVidia drivere da bi ju mogo igrat, originalno je za xbox360 i svi ju hvale do neba. Ja necu. Zasto? Jer kad naprave(opet) vizualno i auditorno prestrasnu igru, a negdje usput izgube radnju i igrivost, onda sam malo zivcan. ajmo redom.

1) oruzja
    - zakaj u svim pucacinama oruzja moraju biti hi-tech i supa dupa, kad ono sto danas imamo radi sasvim dobro? zato da se pokaze kak su dizajneri kewl. najcesce oruzje u igri je nekakva automatska puska. nema recoil, nalazis po 300 metaka u komadu za nju, ima 30 u clipu i scatter joj je skoro nis. izvrsno. sacmarica - strava. laser i plazma? majko mila. nis pogodit(laser u stvari putuje neko vrijeme, jer znate, svjetlo nije bas brzo, taj laser ima onu lijenu varijantu svjetla) s time, a i trosi osobnu energiju.

- RPG? puna kanta katastrofe. jedino sto su napravili dobro je to sto se stvarno puni koliko i danas, jako dugo. ali kad pucas? dima i vatre koliko oces(danasnji RPG to nemaju), nis ne vidis, dim ode, a ono zivina jos tamo???? pa dobro, opce me ne zanima od cega je lik, ak nije 3 metra betona - nije otporan. danasnji RPG skine merkavu, tenk s najboljom zastitom(okay, mora ga dobro strest), zasto RPG iz 2500 godine nemre nekakvog meha? fakin shit. je igra je, al ak stavljaju stvari koje danas imamo, ocu da rade barem kak danas rade, ne losije.

- granate su donekle okay, osim kaj si ih bacas pod noge i tak to. ima neki uzas od granate kojom moras pogoditi da bi ubila???? MOLIM?? pa to upravo nije poanta, zakaj ju ne bacim i bok, grune? neeee, to ne bi bilo kewl. ima i jedna koja stuna, ali na jednu sekundu. kaj? a da ja ipak bacim obicnu?

- energetsko oruzje koje te kaznjava kad god ga koristis - prvo moras puniti da bi ubilo, onda opalis, onda ENERGIJA PUTUJE POLAGANO, onda se lik makne ili vec neko vrijeme nije tamo, onda popizdis i napravis mu koju ubodnu ranu metkom iz puske. laser ima toliko disko efekata da nikad nis ne pogodis jer pola ekrana ti svijetli. znam da sam vec gore spomenuo ovo, ali mi toliko dize tlak.

2) vozila
    - mehovi - zakaj su sporiji od covjeka koji hoda? zakaj njihovom RPG-u treba 5 sekundi da se napuni kad danas imamo gotovo instant reload? zakaj postoji sacmarica za meha? i najvaznije, zakaj 5 mehova nema kabinu nego su platforma na kojoj covo sjedi? kak tocno ti takav meh pomaze? tak da te metne na platformu na kojoj te lakse upucaju?

- snowmobile - 5 dana igram igru i jos uvijek ne kuzim zakaj je to u igri. nemres ga vozit osim ravno, nemres ciljat po vertikali, nema oklop ali je zato mekan po hp. ne kuzim, valjda neka japanska spika. da se transformirati u mekanog meha.

3) igrivost
    -3rd person shooteri mi stvarno dizu tlak. posebno oni koji oce da i dalje ciljam. kak kad mi je kamera iza zida? kak kad nemrem dignut nisan iznad glave, a neko letece zivince me jede? mogu ciljat dolje, al ne okomito dolje. mrzim to naslijedje lare croft.

-osobna energija - imas hp i tzv "termalnu energiju"(termalnu u smislu zapalis nesto i dobijes energiju), novu nadu za covjecanstvo. errr, whaaaat??? okay, okay, kava mi treba, ili persen. ajde, preso sam preko toga, it's magic. ali zasto ti to stalno pada? naprave igru s milijun stvari za vidjeti i istraziti a onda zafrknu stvar jer ti stave vremenski okvir u svakoj misiji. naime kad termalna ode na 0, krepas. polagano. kroz 1 minutu. a ako si u mehu, onda moras iz njega izaci. ja...ja ne kuzim. kaj je japancima?

-bosovi - uglavnom ih jednostavno zgazis i kewl su. osim jedno 2-3. nemaju onaj pattern, niti ocigledne mane ranjivosti i probleme. po sat vremena ih ubijas, onda slucajno skuzis foru.

4)prica
    -preso sam pola igre, price nema. ides i ubijas alijene. ima previse japanskih spika. npr, nadju te u mehu, onda ti imas selektivnu amneziju, onda se u jednom trenu ponudis da vozis nekog meha, a svi se iznenade iako su te 5 minuta ranije nasli u mehu u divljini?? ko pise te scenarije?? onda dodje kraj i odjednom ti je jedan lik brat! ha?? kaj? kak sad to? otkud?

-na kraju, ispada da se sve zbiva zato da se tebi pojaca tvoj magicni meh, kojeg si naslijedio od oca. a sta je pojacanje? dobije 2 macha!! macha!! u sf-u!!! imam ja ideju. ja cu dat dizajnerima cakije, a sebi cu dat recimo h&k mp5. ajmo onda vidjet ko ce izvuc deblji kraj. macevi, a imas minigun.

bejzikli to je to. ima neke okay stvari, al me fakat igra nazivcirala. dizajn je brutalan, igra radi ko urica(doduse imam 8800gts, na 7600 trza ko velka), ali kreativni tim treba streljati prije nego se rasplode ili jos jednu igru naprave.

Podijelite ovu stranicu