1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Ljubavni Savjeti

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Samwyse, 15. Studeni 2006..

1. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Imate problema? Da li vam on/ona zadaju probleme tako da mijenjate raspolozenja cesce nego nasi politicari stranke? Slobodno podijelite sa nama vase jade a eydis tim ce rado udijeliti koristan savjet!
    :yeah:

2. Kathegar

Kathegar =I=

prvi savjet: Nemojte slušat Samya...on je smrad i podvalit će vam nešto 100% :smile:

3. Psychaki

Psychaki Gost

Imam gadan problem s ljubomorom. ALi ne s moje strane.
    Nego s njegove.
    Moj komp, naime, ima taj običaj usred najvažnijih konverzacija u životu (cyber :smile: ) crashati se.
    Ili kad mu kažem da je ZAO.
    Kao sad

:cool: :cool: :cool: :cool: NEEEEEEEEEEE!!!

Pizdo mala, što sam ti rekla. Nemaš kompatibilne utore.
    :smile:

4. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Imam gadan problem s ljubomorom. ALi ne s moje strane.
    Nego s njegove.
    Moj komp, naime, ima taj običaj usred najvažnijih konverzacija u životu (cyber :cool: ) crashati se.
    Ili kad mu kažem da je ZAO.
    Kao sad

:cool: :cool: :cool: :cool: NEEEEEEEEEEE!!!

Pizdo mala, što sam ti rekla. Nemaš kompatibilne utore.
    :smile:

actually postoji ti komp koji ti ima "utore" za samozadovoljavanje...moš kupit ili za muško, ili žensko, ovisi šta ti treba :cool:

seriously this is no screwing around :smile: :cool:

5. Psychaki

Psychaki Gost

Drem , zašto si mu k vragu, sad to morao otkriti ???
    Sad me deifinitivno neće pustiti na miru....
    ma da , i ja tebe volim , ali shvaćaš, to je platonski....software, ti si ipak nježnija dušica

:smile: zločesti drem :cool: :smile:

6. abominacije

abominacije (/:=D

practice safe cyber sex... avoid windows... :smile:

7. DsAg

DsAg Novi Član

Ummmm... Sam, koji je tvoj problem? Ovo je već drugi topic za zaj♥♥anciju na temu ljubavi koji si otvorio... Otvori svoje :belj: forumu! Reci što te muči, znaš da smo mi EMOi tu uz tebe...

8. abominacije

abominacije (/:=D

ako samwyse otvori srce ovom forumu ja chu priznati da se vikendom oblachim ko ziggy stardust...

9. lolita

lolita Novi Član

ja imam problem, pa ajmo savjeti ..
    problem je ljubomora ali ovaj put s moje strane.. nije to toliko ljubomora, jer ja vjerujme svojem decku,a li imam neki stalni unutrašnji strah da mu nisam dovoljno lijepa i dobra, i da ce me kad-tad zamijeniti s nekom drugom, lijepsom manekenske građe, šta ja znam-uglavnom, nekom drugom curom puno boljom od mene.. inače nam je super skupa, i to njemu niti ne spominjem, ali mene to jako boli, jer mu zelim biti najbolja cura na svijetu, najlijepsa, najpametnija, i kad se osvrnem i pogledam druge cure koje bi moj dragi mogao imati, jer moze imati koju pozeli, jako se uplasim da ga ne izgubim?!

10. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

problem je ljubomora ali ovaj put s moje strane.. nije to toliko ljubomora, jer ja vjerujme svojem decku,a li imam neki stalni unutrašnji strah da mu nisam dovoljno lijepa i dobra, i da ce me kad-tad zamijeniti s nekom drugom, lijepsom manekenske građe, šta ja znam-uglavnom, nekom drugom curom puno boljom od mene.. inače nam je super skupa, i to njemu niti ne spominjem, ali mene to jako boli, jer mu zelim biti najbolja cura na svijetu, najlijepsa, najpametnija, i kad se osvrnem i pogledam druge cure koje bi moj dragi mogao imati, jer moze imati koju pozeli, jako se uplasim da ga ne izgubim?!
    Vjeruj mi, skoro sve cure strahuju od toga. Opusti se, ako te stvarno voli onda si ti za njega najbolja, najljepša i sve drugo naj i koliko god druga cura bila ljepša od tebe u stvarnosti, u njegovim očima njezina ljepota neće biti ni blizu tvojoj ljepoti. A ako nije tako, tj. njegova ljubav prema tebi nije snažna, moraš prihvatiti da on nije za tebe i da ćeš ga kad-tad izgubiti. Ako te ikad i ostavi zbog druge to neće biti zato jer mu je druga ljepša od tebe nego zato jer te nije volio.

11. Seeker

Seeker semi-retired

Vjeruj mi, skoro sve cure strahuju od toga.

i vecina muskih, htjel mi to priznati ili ne, to je jednostavno u ljudskoj naravi

12. Nea

Nea curica

Ako nastaviš tako bit ćeš sve nezadovoljnija sobom i na kraju će to izbiti na površinu i on će to primjetiti i počet će trzavice u vezi, vjeruj mi. Nema on problem s tobom nego ti i zato njegovo rješenje ovisi samo o tebi kao, u ovom slučaju, i daljni tok veze. Tvoji kompleksi njemu su nebitni nego su važni jedino tebi.

Nego što misliš, da i prije tebe nisu postojale zgodnije cure ovkave i onakve i da ih on nije viđao i upoznavao? A ipak je odabrao tebe. :devil:

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Rule number 1: Uvjek si dovoljno lijep/a, pametan/a, i dobar/a za onoga drugoga u vezi. Ako ne kreces od te pretpostavke, dogodi se ovo sto Nea veli. Ako je ta pretpostavka kriva, i veza pukne zbog toga, well, tako je i bolje. Ergo, kako god okrenes, treba ici od te pretpostavke.

14. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ne ne ne... svi dijelite krive savjete. Gle ako zelis zadrzati svog muskarca onda moras znati da se sa razlogom bojis jer ako se ne budes svim snagama trudila da mu udovoljis i budes ono sto on zeli, onda ce te jednostavno spucat jer mu se neda trosit vrijeme na luzericu i naci ce neku koja to nije. word!

15. Bunny

Bunny Novi Član

ne ne ne... svi dijelite krive savjete. Gle ako zelis zadrzati svog muskarca onda moras znati da se sa razlogom bojis jer ako se ne budes svim snagama trudila da mu udovoljis i budes ono sto on zeli, onda ce te jednostavno spucat jer mu se neda trosit vrijeme na luzericu i naci ce neku koja to nije. word!
    :sad: :sad:

16. Psychaki

Psychaki Gost

Mislim da je sam zapravo rekao pravu stvar :sad:
    :sad:

17. DsAg

DsAg Novi Član

Slažem se. Upoznao sam više cura kojima je veza pukla jer su se žicirale oko toga i dečki su to shvatli kao nepovjerenje a cure su iz straha počele skakati na sitnice jer su ih smatrale znakom gubljenja dečka. Nemoj si to dzvoliti. Uživaj u vezi dok ju imaš i ne brini oko toga kakva si u usporedbi s drugim curama. Ako te voli, ostat će uz tebekoliko god ruge možda bile objektivno ljepše. S tobom je jer mu očito nešto kod tebe paše što druge nemaju. Budi bez brige i budi sretno zaljubljena!

18. Bunny

Bunny Novi Član

Slažem se. Upoznao sam više cura kojima je veza pukla jer su se žicirale oko toga i dečki su to shvatli kao nepovjerenje a cure su iz straha počele skakati na sitnice jer su ih smatrale znakom gubljenja dečka. Nemoj si to dzvoliti. Uživaj u vezi dok ju imaš i ne brini oko toga kakva si u usporedbi s drugim curama. Ako te voli, ostat će uz tebekoliko god ruge možda bile objektivno ljepše. S tobom je jer mu očito nešto kod tebe paše što druge nemaju. Budi bez brige i budi sretno zaljubljena!
    što to uopce znaci...biti objektivno lijep je glupa fraza za mase...i tolko je površna da je to nesto strašno...to je cista stvar ukusa i tolko je individualna..kako opce mozes odrediti dali je netko objektivno lijep ili ruzan...jel ako pogledas uvijek ce se naci osoba kojima ce taj netko biti ruzan a jednako tolko i njih kojima ce biti lijep...tako da...to su gluposti...a sad da to vratim u kontest ovog svega.....iako ovo sto sam dosad napisala govori sve..dakle..ako vec imas nekog cura/decko whatever....totalno je glupo se zmarat oce on nac ljepšu i te gluposti...pa ocito da je u tebi vec našao tu neku ljepotu..sto fizicku sto nesto sasvim dublje..i to je ono sto ga drzi..i gotovo...imaš ga...uzivaj..isto tak se i on moze bojat da ces i ti nac nekog ljepšeg od njega...same shit..ali cemu to sve..nema smisla..to se obicno desava ljudima koji zapravo imaju problema sami sa sobom..a to je onda vec sasvim druga stvar...samo sto oni to ne shvacaju.. :sad:

19. DsAg

DsAg Novi Član

što to uopce znaci...biti objektivno lijep je glupa fraza za mase...i tolko je površna da je to nesto strašno...to je cista stvar ukusa i tolko je individualna..kako opce mozes odrediti dali je netko objektivno lijep ili ruzan...jel ako pogledas uvijek ce se naci osoba kojima ce taj netko biti ruzan a jednako tolko i njih kojima ce biti lijep...tako da...to su gluposti...

Slažem se ali ne znam kako drugačije to objasniti pa zato koristi tej termin. :lol:
    Ajd, valjda je cura nešto naučila.

20. lolita

lolita Novi Član

hvala svima , pomogli ste mi :lol: sad cu ja promijenit malo svoj stav, i prvo cijenit samu sebe, uglavnom puno hvala :lol:

Podijelite ovu stranicu