1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Live Wire

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od abominacije, 10. Studeni 2006..

?

je...

1. aight aight!

0 glas/ova
    0.0%
  2. solidno...

0 glas/ova
    0.0%
  3. osrednje...

0 glas/ova
    0.0%
  4. trulo...

0 glas/ova
    0.0%
  1. abominacije

abominacije (/:=D

oy... live wire je starting bend od mog frenda, chuvenog nikice... likovi se full trude a ovo im je prvi demo... svira se hard rock i metal... trenutno crnche po podrumima nashe zemlje ponosne i spremaju se na izlazak na sunce... stoga respect i odma svi download hita... pa prosudite sami... :tired:
    warlock!!!!one

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Zgodno, jel samo mene malo vuče na maidene. :tired:

3. abominacije

ne znam.... ali ekipa svira za gusht... pa ono... ako ne definiraju novi zhanr nechemo ih spaliti na lomachi... :tired:

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa dobri su samo bi jedino ubacio još poneku solažu da bude manje repetitivna :)

5. Psychaki

Psychaki Gost

Da , malo je dosadna.
    I nadobudni su.
    Vokal bi mogao malo popraviti izgovor...
    No, imaju potencijala. :tired:

6. abominacije

nda... ali dobar ritam, meni se svidja... a nikica je majstor za shredanje... samo je to group project... pa ono.. da se nitko ne istiche i to... camaradery..

7. AlucarD

AlucarD Novi Član

j♥♥ote, to moj bend :fight:
    bivši doduše, al sam još sviro i radio na warlocku...
    drago mi je da vam se sviđa bar malo :omg:

8. Nikica

Nikica Novi Član

Eh ja sviram u Live Wire....ono sranje sa žicama/ nešto kao lutnja...ali to u današnje neki zovu i gitara ...pjesmica je od prošle godine...malo smo stil promjenili :lol: i sviramo hard rock i rock ( bez metlice i ajron gejdena )...i bude uskoro novih pjesmica.....da pjevač na ovoj pjesmici...je malo gutao riječi.... i nejde baš engleski kak spada :lol: ali je bio zgodan... i to je najbitnije :lol:

Zahvaljujem se cijnjenom drugaru Prdežu....na ovom topicu :lol: :lol: ti ćeš moć prvi taknut moje gaće...na koncertu :lol:

9. abominacije

live wire live!

3.3.

info as follows...

:evil2:

10. Nikica

Nikica Novi Član

Idemo Tresnjevka 31.3. – Drustveni dom Precko

Sluzbena najava :
    Cilj ovog projekta je promocija mladih neafirmiranih glazbenika i ponovno oživljavanje bivših mjesnih zajednica, a u sklopu Gradskog programa djelovanja za mlade Grada Zagreba.

Prvi u nizu koncerta održati će se u Društvenom Domu Prečko , Prečko bb, 31.03.2007., subota, s početkom u 19 sati, upad je 15,00 kn . Ovaj koncert je humanitarnog karaktera i sav prihod od prodaje karata namijenjen je za nabavu didaktičke opreme za Centar za odgoj i obrazovanje „GOLJAK“, podružnica Rudeš.

Na koncertu nastupa 6 bandova:
    Fraktura Mozga (punk)
    Bad Livin’ (hard rock/heavy metal)
    Malkuth (black metal)
    Live Wire (hard rock)
    Breakdown (thrash/heavy metal)
    No more idols (punk)

Zbog odluke neafirmiranih bandova koji nastupaju u sklopu «iDEMO TREŠNJEVKA 1/07» koncert neće biti natjecateljskog karaktera.

Nesluzbena najava:
    Evo ovak kao sto vidite dogodit ce se jedan prilicno dobar koncert humanitarnog karaktera.Na web stranici www.idemotresnjevka.net mozete naci sve informacije te karte i rute kako doci do lokacije. Vrata dvorane se otvaraju u 6 a koncert pocinje u 7. To naglasavam naime jer kasnjenja nece biti i svi koji zele vidjeti prvi bend iliti Frakturu mozga bi trebali vec biti tamo Very Happy. Biti ce stand sa pivom i sokovima te je zabranjeno unosenje alkohola,pogotovo u staklenim bocama.Htjeli bi da dodjete u sto vecem broju i poduprete tako bendove i cilj za koji sviraju. Ako netko zeli priupitat nesto sto nisam ovdje napiso nek mi se javi na pm. Pozdrav i vidimo se tamo!

http://www.idemotresnjevka.net/

11. Nikica

Nikica Novi Član

Eh da imamo novog bubnjara, dečko je iz Argentine, završio muzičku akademiju za bubnjeve i razbija ih ko blesav :lol: :lol:

12. Psychaki

Psychaki Gost

dečko je iz Argentine

egzotično :lol:

13. abominacije

14. Nikica

Nikica Novi Član

METL AP JOR PENTIZZZZZZZZ

15. abominacije

16. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

odličnoo!!!!! malo treba doraditi onu nepotrebnu dernjavu (whau! i ne leži onaj truli glas na ovakav ritam treba žešče)....

PS. posjetite me da vam dam koju pjesmicu.... ovakvih ima doma na bacanje.... :dry:

17. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

omg :lol: nisam bas obracao paznju na ovu temu mimsleci da se radi o onom p2p programu za sheranje mjuze (limewire), cak sam i glasao misleci da se anketa odnosi na taj program >< :lol: :smile:

skinuo sam sample iz prvog posta i mogu rec da je stvar skroz ok.. iako bi meni malo vise odgovaralo da je rtiam malo brzi zesci i raznolikiji al za prvi demo :hugz: bravo decki, samo nastavite tak..

18. abominacije

:smile:

btw, mali newsflash...

svi chlanovi benda koji su svirali warlocka otishli su iz njega osim nikice. vokal je otishao prvi :)))

sad bend svira hard rock/metal i pretvara se da warlock ne postoji.

al jebiga. nikica. shred me babey!

19. AlucarD

AlucarD Novi Član

nije vokal prvi otišo :cocky:

20. Anria

Anria Aktivan Član

keep going on tht way!
    You'll be a superstars! :evil2:
    And then I'll marry you...:lol:

Podijelite ovu stranicu