1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Live Wire

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od abominacije, 10. Studeni 2006..

?

je...

1. aight aight!

0 glas/ova
    0.0%
  2. solidno...

0 glas/ova
    0.0%
  3. osrednje...

0 glas/ova
    0.0%
  4. trulo...

0 glas/ova
    0.0%
  1. abominacije

abominacije (/:=D

oy... live wire je starting bend od mog frenda, chuvenog nikice... likovi se full trude a ovo im je prvi demo... svira se hard rock i metal... trenutno crnche po podrumima nashe zemlje ponosne i spremaju se na izlazak na sunce... stoga respect i odma svi download hita... pa prosudite sami... :tired:
    warlock!!!!one

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Zgodno, jel samo mene malo vuče na maidene. :tired:

3. abominacije

ne znam.... ali ekipa svira za gusht... pa ono... ako ne definiraju novi zhanr nechemo ih spaliti na lomachi... :tired:

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa dobri su samo bi jedino ubacio još poneku solažu da bude manje repetitivna :)

5. Psychaki

Psychaki Gost

Da , malo je dosadna.
    I nadobudni su.
    Vokal bi mogao malo popraviti izgovor...
    No, imaju potencijala. :tired:

6. abominacije

nda... ali dobar ritam, meni se svidja... a nikica je majstor za shredanje... samo je to group project... pa ono.. da se nitko ne istiche i to... camaradery..

7. AlucarD

AlucarD Novi Član

j♥♥ote, to moj bend :fight:
    bivši doduše, al sam još sviro i radio na warlocku...
    drago mi je da vam se sviđa bar malo :omg:

8. Nikica

Nikica Novi Član

Eh ja sviram u Live Wire....ono sranje sa žicama/ nešto kao lutnja...ali to u današnje neki zovu i gitara ...pjesmica je od prošle godine...malo smo stil promjenili :lol: i sviramo hard rock i rock ( bez metlice i ajron gejdena )...i bude uskoro novih pjesmica.....da pjevač na ovoj pjesmici...je malo gutao riječi.... i nejde baš engleski kak spada :lol: ali je bio zgodan... i to je najbitnije :lol:

Zahvaljujem se cijnjenom drugaru Prdežu....na ovom topicu :lol: :lol: ti ćeš moć prvi taknut moje gaće...na koncertu :lol:

9. abominacije

live wire live!

3.3.

info as follows...

:evil2:

10. Nikica

Nikica Novi Član

Idemo Tresnjevka 31.3. – Drustveni dom Precko

Sluzbena najava :
    Cilj ovog projekta je promocija mladih neafirmiranih glazbenika i ponovno oživljavanje bivših mjesnih zajednica, a u sklopu Gradskog programa djelovanja za mlade Grada Zagreba.

Prvi u nizu koncerta održati će se u Društvenom Domu Prečko , Prečko bb, 31.03.2007., subota, s početkom u 19 sati, upad je 15,00 kn . Ovaj koncert je humanitarnog karaktera i sav prihod od prodaje karata namijenjen je za nabavu didaktičke opreme za Centar za odgoj i obrazovanje „GOLJAK“, podružnica Rudeš.

Na koncertu nastupa 6 bandova:
    Fraktura Mozga (punk)
    Bad Livin’ (hard rock/heavy metal)
    Malkuth (black metal)
    Live Wire (hard rock)
    Breakdown (thrash/heavy metal)
    No more idols (punk)

Zbog odluke neafirmiranih bandova koji nastupaju u sklopu «iDEMO TREŠNJEVKA 1/07» koncert neće biti natjecateljskog karaktera.

Nesluzbena najava:
    Evo ovak kao sto vidite dogodit ce se jedan prilicno dobar koncert humanitarnog karaktera.Na web stranici www.idemotresnjevka.net mozete naci sve informacije te karte i rute kako doci do lokacije. Vrata dvorane se otvaraju u 6 a koncert pocinje u 7. To naglasavam naime jer kasnjenja nece biti i svi koji zele vidjeti prvi bend iliti Frakturu mozga bi trebali vec biti tamo Very Happy. Biti ce stand sa pivom i sokovima te je zabranjeno unosenje alkohola,pogotovo u staklenim bocama.Htjeli bi da dodjete u sto vecem broju i poduprete tako bendove i cilj za koji sviraju. Ako netko zeli priupitat nesto sto nisam ovdje napiso nek mi se javi na pm. Pozdrav i vidimo se tamo!

http://www.idemotresnjevka.net/

11. Nikica

Nikica Novi Član

Eh da imamo novog bubnjara, dečko je iz Argentine, završio muzičku akademiju za bubnjeve i razbija ih ko blesav :lol: :lol:

12. Psychaki

Psychaki Gost

dečko je iz Argentine

egzotično :lol:

13. abominacije

14. Nikica

Nikica Novi Član

METL AP JOR PENTIZZZZZZZZ

15. abominacije

16. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

odličnoo!!!!! malo treba doraditi onu nepotrebnu dernjavu (whau! i ne leži onaj truli glas na ovakav ritam treba žešče)....

PS. posjetite me da vam dam koju pjesmicu.... ovakvih ima doma na bacanje.... :dry:

17. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

omg :lol: nisam bas obracao paznju na ovu temu mimsleci da se radi o onom p2p programu za sheranje mjuze (limewire), cak sam i glasao misleci da se anketa odnosi na taj program >< :lol: :smile:

skinuo sam sample iz prvog posta i mogu rec da je stvar skroz ok.. iako bi meni malo vise odgovaralo da je rtiam malo brzi zesci i raznolikiji al za prvi demo :hugz: bravo decki, samo nastavite tak..

18. abominacije

:smile:

btw, mali newsflash...

svi chlanovi benda koji su svirali warlocka otishli su iz njega osim nikice. vokal je otishao prvi :)))

sad bend svira hard rock/metal i pretvara se da warlock ne postoji.

al jebiga. nikica. shred me babey!

19. AlucarD

AlucarD Novi Član

nije vokal prvi otišo :cocky:

20. Anria

Anria Aktivan Član

keep going on tht way!
    You'll be a superstars! :evil2:
    And then I'll marry you...:lol:

Podijelite ovu stranicu