1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Linkin Park

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Uniq, 29. Svibanj 2007..

1. Uniq

Uniq Novi Član

Meni jedna od najdrazih grupa, jel slusa itko jos LP osim mene ovdje ? :lol:

Da vidim oce li se javit bar jos jedna osoba koja ih slusa i da im je LP dobar ? :w00t:

Koja vam je njihova najdraza pjesma...

2. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

slušam ih tu i tamo. čak i nisu loši. problem je jedino što se lako zasitiš ak neko vrijeme slušaš isključivo njih. omiljenu stvar ne mogu izdvojit. iako mi je Collision Course (sa jay-zjem) predobar.

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ah šta se može reći jedan od bezbroj pop-metal bendova izniklih iz Kornovih studija. Ne znam zašto sam ga i nazvao metal uopće kad je jedini metal sastojak distorzirani rif kod refrena koje bi mogao izvesti bilo tko sa dvije ruke. Osim toga ima i nešto repanja čujem ali to je tzv. mtv repanje samo što se oko repera ne vješaju 3-4 kurve kroz spot. Tekstove ne bih znao dobro opisati jer baš nisam obraćao pažnju pa na kraju ostaje samo elektronska komponenta koja je tu i tamo prošarana onim što sam napisao na početku. Pop koji se prodaje pod neki nu-metal. Ako hoćete nu-metal slušajte prave hardcore bendove a ako vas zanima mtv-repanje, uživajte. Meni je to istom košu ko i Rasmus malo niže. sex!

4. Laucien

Laucien The Harper

Fenomenalan bend... In the end i Breaking the habit i Crawling i... itd :D

5. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

čuo sam stvar s novog albuma, pre em0, ali fakat.

6. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Kad čuješ jednu njihovu pjesmu čuo si im sve...
    Ali zato su odlični za čru emo likove :lol:

7. Laucien

Laucien The Harper

Yeah sad si kul :lol:

8. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Naravno, ipak sam ja najčru emo ovdje :lol:

9. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

In the end i Breaking the habit i Crawling i... itd :D

to su mi zakon stvari,iako mi ovaj novi cd nije bas nesto

Naravno, ipak sam ja najčru emo ovdje :unsure:

dont we know :hugz:

10. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Meni su oni super...:unsure: medu najboljim stvarima su mi Easier to run, Crawling, Papercut, Pushing me away...ma ima ih previse..:hugz:

11. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Uspjela sam si nabaviti njihov novi album. A nije mi baš nešto. Ima par stvari ok, al sam očekivala neš' bolje. Ne slušam ih konstantno nego kad me čopi (evo dokaza da ne slušam samo cajke :tired: ).
    Omiljena stvar? Pa ne znam... možda Runaway i In the end

12. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

Uspjela sam si nabaviti njihov novi album. A nije mi baš nešto. Ima par stvari ok, al sam očekivala neš' bolje. Ne slušam ih konstantno nego kad me čopi (evo dokaza da ne slušam samo cajke :think: ).
    Omiljena stvar? Pa ne znam... možda Runaway i In the end

:tired:

e, jel može neko isfurat zadnji album? nis čuo ni jednu stvar s njega, ljudi kažu da nije dobar, ljudi kažu da je dobar... onak, oću čut na svoje uši pa sudit...

13. Sergei

Sergei Novi Član

Dobri su čisto zato jer se preko njih ljudi znaju navući na dobru muziku.

14. Laucien

Laucien The Harper

Eto... Najbolje objašnjenje ja mislim. Recpect

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa zar nije to za svaki bend? Od Iron Maidena, Metallice, Ensiferuma...svi su oni bendovi preko kojih se navlači na nešt specifično. Samo kaj oni imaju i nekaj kvalitetnog. :)

16. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

nove linkice nisam cula... a stare sam kao mladja obozavala.. dan danas volim njihov zvuk... neznam, imaju mi onaj cisti studijski zvuk koji se mora prodat jer je zato i napravljen.. ali zato je i dobar :w00t:

jako volim onu pjesmu numb i svaka njihova pjesma sa rijeci run u njoj..
    primjetite da u hibridu i meteori 6. pjesma ima runing u nazivu.. ili tako nesto...

17. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

u zadnje mi vrijeme Faint nekako najbolje leži...

18. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Meni Crawling ne izlazi iz glave....

19. Versius

Versius shajzeshit

:lol: LP :lol:

Crawling, Easier to run, In the end.... ma sve su im bas simpasticne :lol: stoga ajmo reci da ih i ja slusam

20. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

:hugz:

e, jel može neko isfurat zadnji album? nis čuo ni jednu stvar s njega, ljudi kažu da nije dobar, ljudi kažu da je dobar... onak, oću čut na svoje uši pa sudit...

Evo ja ti posudim njihov novi album pa si ih sprži. meni je tak tak. Bolje su mi starije.
    Javi se na pm pa se dogovorimo.

Podijelite ovu stranicu