1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Lfg

Rasprava u 'Mač i Magija' pokrenuta od kalthir, 24. Listopad 2006..

1. kalthir

kalthir woof woof

Mandatory 'e ja bi igro d&d, jel treba itko gnome druida?' topic. Ovdje navodite svoje svojevrsne 'personal ads' po pitanju p&p et alterum roleplaying ekstravaganzi.

To start off...

Tražim ljude koji bi željeli započeti neku igru, nevažno kojeg sistema, settinga i custom modova. S tim da bi moja uloga bila ekskluzivno playerska, dakako.

2. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

I ja bih pokusao P&P, nikad nisam probao pa da i to vidim. Vjerojatno bih i ja bio gnom, no lako za to.

3. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

D00d, pa ako ti je nebitan sistem i setting i whateva, dodji igrat GURPS s nama. No brijem da bi ti skola stvarala problema oko termina...

4. kalthir

kalthir woof woof

Mmm...preferirao bih novopečenu grupu. Nekako mi je bed uletavat ljudima. But beggars can't be choosers.

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ma daaaaj... Uletio nam je jedan novi prije par sessiona, jos jedan nece skodit.

Al velim... igramo od 5-6 utorkom, tak da imam osjecaj da bi mogo igrat samo svaki drugi tjedan :/

6. abominacije

abominacije (/:=D

ako bi se neshto dalo srediti u zagrebu tokom tamnih nedjeljnih popodneva... im game....

7. kalthir

kalthir woof woof

Al velim... igramo od 5-6 utorkom, tak da imam osjecaj da bi mogo igrat samo svaki drugi tjedan :/
    ...želja da igram jednorukog kepeca koji svako malo ide in i out of phase sa stvarnošću je pregolema. No temporalne i praktične prepreke su insurmountable.

ako bi se neshto dalo srediti u zagrebu tokom tamnih nedjeljnih popodneva... im game....

S tim da je jedan od uvjeta izostanak kleptomanskih poriva DMa prema 2nd edition materijalima, eh? Kekekeke.

8. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

S tim da je jedan od uvjeta izostanak kleptomanskih poriva DMa prema 2nd edition materijalima, eh? Kekekeke.

ovisi dal je DM vech dobro opskrbljen materijom za 2nd edition...kao npr ja... :tired: :tired:

9. Sherpa

Sherpa Legenda

Ma daaaaj... Uletio nam je jedan novi prije par sessiona, jos jedan nece skodit.

Pa kad bi gledali koliko je sve ljudi igralo onda bi broj igraca bio dvoznamenkast, no kad gledamo stalne igrace e onda bi prakticki broj bio 2 :laugh:

10. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ako ima zaintersiranih...ja bih vodio na forumu možda, recimo iza nove godine, viktorijansku kampanju po GURPS-u-ono, 1890-tih, sa svim legendama praznovjericama i misterijama tog vremena. zaintersirani imaju dva mjeseca da prouče razdoblje, nauče sustav ako je potrebno te mi PM-aju prijedloge za likove. Počeli bi u lausannei, švicarska. od literature, može basic set, compendium 1, high tech, horror, magic. osobito će se cijeniti poznavanje geopolitike i tehnologije danog razdoblja.

11. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

od literature, može basic set, compendium 1
    Dood... you need to update :whistle:

12. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Don't I know it :nice:

13. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

hoce bit kaj od ovog?

14. kalthir

kalthir woof woof

Technically nema što 'biti' ili 'ne biti'. Smisao topica jest da ljudi javno izraze svoju želju za igranjem, te da ih onda dalje kontaktiraju drugi ljudi koji žele igrati.

15. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

e pa ja bih volio igrat ako se skupi ekipa i to dnd (radje 3.5 ali moze i 2nd iako nisam nikad igro) ako je moguce:)

16. Sherpa

Sherpa Legenda

GURPS >>>>>>>> DND (bilo 3,5 bilo adnd)

Od kad sam ih zaigrao nijedan drugi sistem nevalja, jednostavno je predobar

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

[glas iz bunara]Mwahahaha the masterplan is proceeding as desired :laugh: [/glas iz bunara]

18. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

ja sam i za GURPS igrao sam ga samo jednom ako se to moze nazvati igranjem :)

19. Sherpa

Sherpa Legenda

Neznas sto propustas... kad smo pocimali ja sam bio preskeptican no sad sam oduseveljen...

Volio bi vidjeti kako ce ovo izgledat preko foruma ako Dorca pokrene...

20. kalthir

kalthir woof woof

'nuff chitchat! Igra mi se planescape. Predznanje nenužno. Hoću petero ljudi koji će se regularno pojavljivati na vrijeme na IRCu. Vrijeme prema dogovoru. Prvih pet osobe koje me pingaju na msn/icq koje zadovoljavaju uvjete igraju. 3.5 ed. Osim ako se jednoglasno ne odluči da će se igrati 'čru planescape' u kojem slučaju se revertira na 2nd ed. Počinje se se low-powered. Sve prijave objavljene u ovom topicu će biti summarily ignorirane.

Podijelite ovu stranicu