1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Legacy Of Kain

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Stream of Consciousness, 4. Veljača 2007..

1. OBOŽAVAM OVU IGRU. :belj: :belj:

Razlog: njena priča. Nijedna, ali NI JEDNA JEDINA igra se ne može podičiti pričom ovako razrađenom i intelektualno izazovnom, kakvu je ima ovaj serijal. Nastavaka ima pet, i tu leži moj problem, jer sam odigrao samo dva :love: , i to treći i četvrti, konkretno Soul reaver 2 i Blood omen 2. A sa pričom kao što je ova... pa to je otprilike, kao da krenete Martina čitati od sredine Oluje Mačeva!

Uglavnom, Blood omen, Soul reaver, i peti dio Defiance, igre su koje vas molim da mi ih pomognete naći. Unaprijed hvala :ninja:

2. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Mislim da ja imam doma soul reaver ... javim ti danas popodne , pa ako imam upržim ti ni problem :laugh:

3. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Poptunoma se slažem1!!!1one

Nostalgija e :ninja:

4. abominacije

abominacije (/:=D

dajte mi link i skinut chu vam sve... pa poslije sherati... take advantage of me whilst you still can!

5. Nazgul_rulez

A skidaš sve jel :unsure: pa dogovorimo se onda :ninja: :cocky: :laugh: :love:

6. abominacije

imam flat t3 do subote... pa onda narudjbe primam odmah :)

7. Nazgul_rulez

LOTR BFME 2 : The rise of the Witch King

Mage Knight : the apocalypse

i ako nađeš filmove :

The Big red One
    When trumpets fade
    Sargeant Rutledge

:unsure: :ninja: :cocky: :laugh: Pwiiiiiiiiiiiiiiz :nice:

8. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

jedino sto sam ikad zelio je film:Whishmaster i sve nastavke Voltrona :)))

9. Nazgul_rulez

Sad sam gledao u popisu igara koje imam doma ... Soul Reaver je gore stoga dobiješ ga od mene ni problem :unsure:

10. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

iam ja SR 2 ak nekom treba...

11. abominacije

evo skida se sve nabrojano :laugh:

12. Nazgul_rulez

Ok ... Brain ti si Godlike :laugh:

13. abominacije

nisam nashao onog sargeanta a za trumpete nema seedova :( al ostatak ide... josh samo moram nach voltrone :laugh:

14. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

nisam nashao onog sargeanta a za trumpete nema seedova :( al ostatak ide... josh samo moram nach voltrone :laugh:

Godlike :lol:

Voltron :laugh:

15. Nazgul_rulez

Ma jebga nisam ni mislio ..to je jedan prastari western u kojem je prvi puta obrađena tema rasne segregacije u američanskoj konjici :laugh:

16. abominacije

17. :cocky: vidim da su i Nazgul i brainwash na listi za miting ovu nedjelju.. i izgleda mi predobra prilika za igre pokupiti, da se propusti....

samo ono, 45kn vlak, 30 za jesti i runda za njih dvojicu :lol: :belj: :dry:

18. abominacije

pa nije nuzhno da ichim platish... uostalom ako su ti korporacije oduzele sve novchiche poshaljem ti robu poshtom. ih!

19. Nazgul_rulez

Hej HAL ..moj moto je share and support da piracy :cocky:

Nema nikakve runde ..ako rekoh da ti upržim , to znači da ti upržim ... :cool:

Podijelite ovu stranicu