1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Krv I Čokolada

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Sin, 27. Travanj 2007..

1. Sin

Sin Paladin of Eydis

pa evo... novi film o vukovima i slicnim bicima... radi ga redatelj underworlda... koja su vasa ocekivanja???

2. Nechrarh

Nechrarh Gost

Film i nije tako novi...gledao sam ga u kinu negdje u drugom mjesecu (ali u Beču)

Nije ni tako loš (kao film)... Bukurešt mi se stvarno svidio (sve je orginalno, osim one crkve sa lusterom od kostiju - ona se nalazi u Češkoj)

Jedine zamjerke su:

engleski jezik - ako se radnja odvija u Bukureštu, onda pobogu pričajte Rumunjski, a ne američki engleski ili barem snimite film sa njihovim lokalnim glumcima

i one scene mi smo zaljubljeni pa smo si sretni i sve je super....ima ih previše i samo ubijaju protok radnje

Ali u usporedbi sa knjigom je koma.... (ako ste je čitali znat će te na što mislim)

3. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

ja bi pogledala tek tolko iz radoznalosti al čini mi se ok.. možda next week :cocky:

4. Nechrarh

Nechrarh Gost

ja bi pogledala tek tolko iz radoznalosti al čini mi se ok.. možda next week :cocky:

E da, i nije od redatelja Underworlda, već od producenata ( a to je velika razlika ) - neka ženska je režisirala ovu čokoladu....

PS: u pripremi je Underworld III koji će biti prequel :omg:

5. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

jel ima ko underworld 2?

6. Psychaki

Psychaki Gost

mogu samo reći da je naslov od iznimne brutalnosti.

a underworld je onak'. fors.

7. abominacije

abominacije (/:=D

E da, i nije od redatelja Underworlda, već od producenata ( a to je velika razlika ) - neka ženska je režisirala ovu čokoladu....

PS: u pripremi je Underworld III koji će biti prequel :nice:

vrlo loshe.

8. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Underworld ili Blood and Chocolate?

Ako je Underworld, i ako nema Kate, loše je. Ako je Underworld i ima Kate, ti si slijep. Ako je Blood and Chocolate, moram ići pogledati. :nice:

9. pandora

pandora Aktivan Član

vidila san najavu na tv-u... u cinestaru... :nice:

10. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

PS: u pripremi je Underworld III koji će biti prequel :nice:

ja baš :wtf: underworld....

Ako je Underworld, i ako nema Kate, loše je. Ako je Underworld i ima Kate, ti si slijep. Ako je Blood and Chocolate, moram ići pogledati. :omg:

that says it :nice:

11. Ja ću vjerojatno ić gledati uskoro, a kad dođe novi Underworld, to ću sigurno odmah pogledati. Jer Underworld ftw!

12. Danci

Danci Aktivan Član

gledala sam neki dan taj film...
    očekivanja su bila bolja.

ugl, dopale su mi se scene kada se oni pretvaraju u vukove al sve u svemu, film je ljiga za zaljubljene

13. josephbt

josephbt Novi Član

film je grd. na pola puta se prica u potpunosti raspadne, gluma je koma, rezija lagano jadna. scenario je, blago receno, retardiran, s rupama i zakrpama.

25kn, koliko sam za film dao, sam mogao potrositi i za, stajaznam, account na rapidshare-u pa si skidat njavu.

14. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

tolko loše!? :nice: damn
    :nice:

15. Danci

Danci Aktivan Član

nije ako ideš s nekim komadom gledat :nice:

kao što rekoh, ljiga za zaljubljene :nice:

16. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

nije ako ideš s nekim komadom gledat :nice:
    jel se ti to nudiš? :nice:
    :wtf:

17. Danci

Danci Aktivan Član

nope :ball:

već sam jednom istrpila taj film, ne moram i ponov :roll:

sa ili bez nekog :lol:

18. Nechrarh

Nechrarh Gost

film je grd. na pola puta se prica u potpunosti raspadne, gluma je koma, rezija lagano jadna. scenario je, blago receno, retardiran, s rupama i zakrpama.

25kn, koliko sam za film dao, sam mogao potrositi i za, stajaznam, account na rapidshare-u pa si skidat njavu.

Pa tko ti kriv kaj ne ideš srijedom u kino ili koristiš studentsku karticu ili jednostavno nazoveš plavi devet u nedjelju popodne i dibiješ dvije besplatne karte :roll:

19. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

naslov zvuci ukusno.. a jedino sto me zainteresiralo u ovom topicu je 3. nastavak underworlda :hugz:
    jedva cekam..

20. Sin

Sin Paladin of Eydis

E da... ima li tko informacije o ovom filmu?

Podijelite ovu stranicu