1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Krimi Serije

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Belmorn, 11. Siječanj 2007..

1. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Inače ne pratim krimi serije zbog svog dara da prepoznam krivca prema montaži (načinu na koji se taj lik predstavi u radnji), ali sam napokon našao jednu zanimljivu.
    Dexter je serija o tipu koji radi kao forenzičar specijaliziran za prolivenu krv na mjestu zločina.
    Serija je drugačija po tome što je tip serijski ubojica. Radi kao sudac, porota i izvršitelj kazne svim kriminalcima koji se preveslali sustav. Inače, tip je potpuno neemotivan (iako dobro glumi da nije).
    Kasnije se u seriju uvuku i dramski elementi vezani ne samo za njega nego i ostatak postrojbe.
    Trenutno snimljeno 12 nastavaka, čekam da jednog dana osvana i na našoj televiziji.

2. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

joj to moja stara sve prati - sve one forsythove, frostove, poirotove (dobro, poirot je i meni zakon)..

3. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

joj to moja stara sve prati - sve one forsythove, frostove, poirotove (dobro, poirot je i meni zakon)..
    Aha, moja isto. Iako i ja to volim, ne da mi se gledat. :/ Gledam Poirota i Lynleya though.

4. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Mike Torello ... serija Crime Story ... što više reći ... sjećam se one uvodne špice i pjesme Runaway ... to mi je bial definitvno najdraža i najbolja krimi serija svih vremena .

Kad bi je bar HTV reprizirao :yeah:

5. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Pratim vecinu kad stignem , dakle ove CSI na rtlu i na HRT-u, pa Nestali , Zaboravljeni slucaj (ovo mi je super) , Kosti su isto oke
    Oni old skul su najbolji naravno tipa Poirot i Frost, al ove nove su isto super :cocky:

sad se jos sjetih one na novoj , nekak "na rubu zakona" il tako nesto , o pokvarenima murijacima ,bas kul

6. pandora

pandora Aktivan Član

ja gledan csi las vegas (onaj na hrtu tj. nove epizode)... ovi ostali csi... :belj:

bila mi je jaka prošla s onom pametnom malom kako ih je sve zaj***** :dry:

7. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

ja gledan csi las vegas (onaj na hrtu tj. nove epizode)... ovi ostali csi... :cool:

bila mi je jaka prošla s onom pametnom malom kako ih je sve zaj***** :lol:

istina,horatio caine je ko sly stalone,j♥♥ote lik sve zna ...ko zorro bolje,dobri osvetnik,ma glupo

8. Nea

Nea curica

Mike Torello ... serija Crime Story ... što više reći ... sjećam se one uvodne špice i pjesme Runaway ... to mi je bial definitvno najdraža i najbolja krimi serija svih vremena .

Kad bi je bar HTV reprizirao :love:

:love: ma kako si se samo njega sjetio..bio je zakon a Runaway..naježim se svaki put kad se sjetim :love:

9. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Inače ne pratim krimi serije zbog svog dara da prepoznam krivca prema montaži (načinu na koji se taj lik predstavi u radnji), ali sam napokon našao jednu zanimljivu.
    Dexter je serija o tipu koji radi kao forenzičar specijaliziran za prolivenu krv na mjestu zločina.
    Serija je drugačija po tome što je tip serijski ubojica. Radi kao sudac, porota i izvršitelj kazne svim kriminalcima koji se preveslali sustav. Inače, tip je potpuno neemotivan (iako dobro glumi da nije).
    Kasnije se u seriju uvuku i dramski elementi vezani ne samo za njega nego i ostatak postrojbe.
    Trenutno snimljeno 12 nastavaka, čekam da jednog dana osvana i na našoj televiziji.

e , ako imas kakvu kabelsku biti ce na kanalu FOX Crime u ožujku Dexter :cocky: - sad idu reklame neke fora djeluje

10. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Ok su mi ove serije na hrt-u,al mislim da ih ima previše. Sad su postale tolko popularne i u biti su sve na istu temu. Tu i tam je ok pogledati koju,ali ne mogu pratiti sve istovremeno-tada postane predosadno.

11. Nazgul_rulez

:w00t: ma kako si se samo njega sjetio..bio je zakon a Runaway..naježim se svaki put kad se sjetim :w00t:

Pa to mi je najdraža krimi serija ikada ... nadam se da ćem uskoro nabaviti sve na dvd-u :laugh:

Sjećam se one još jedne krimi serije ... ček ček kak se zove oni murjaci na motorima ... to mi je isto bilo predobro

12. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Sunset Patrol? ili tak nesto? :laugh:

13. Nazgul_rulez

Bravo Pero imaš piffo .. je sunset patrol ... to mi je bila predobra serija :laugh:

14. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

da, da...to je bila fora serija...brijem da je to jedna od prvih ozbiljnih uloga Đorđ Klunija... :belj:

dok je josh imao chupu... :belj: :laugh:

15. Winterstark

Winterstark Novi Član

DEXTER - http://www.imdb.com/title/tt0773262/

...prekul krimi serija, vrlo originalna i svaka od 12 epizodi je ful zanimljiva :knight:

pogledao sam prosli tjedan 1. sezonu. radjena je po knjizi, a na netu sam procitao da ce radit jos jednu sezonu

the book:

16. ladyyollanda

ladyyollanda Novi Član

Prije sam gledala Poirta i Kosti ali zbog mog školovanja to je bilo rijetko nažalost..

17. Wanderer

Wanderer Novi Član

još samo redovito pratim csi: lv, sad ovu zadnju sezonu na hrt-u. ostalo kako ulovim. od ovog šta se sad vrti na tv-u zaboravljeni slučaj mi je dobar.
    inače odlične su mi Midsomer Murders i A Touch of Frost. šteta šta ih više nema na tvu

18. Anria

Anria Aktivan Član

CSI New York...:hugz:
    Najbolja CSI krim serija....

19. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

jedino sto ja gledam su one glupave britanske krim serijice za cistu razbrigu...

ubojstvo, napisala je najvise pratim trenutno.. bas pada na termin kad chillam pred tvom a na drugim programima su sudnice ili tako nesto :hugz:
    ali nije nista osobito...

al poirota i marple obozavam..

20. Lucky

Lucky Novi Član

Volim gledati puno serija, ali među :tired: omiljenima su mi CSI, Kosti, Zaboravljeni slučaj. To volim jer je jako uzbudljivo i uvijek otkrijem pokoju novu stvar.

Podijelite ovu stranicu