1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Krčma 'Pri Perverznom Inženjeringu'

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od abominacije, 16. Studeni 2008..

1. abominacije

abominacije (/:=D

ovo je tema posvećena random chatteru kojem se ljudi rado odaju.

ovo je, također, tema u kojoj možete, recimo:

-pohvaliti se kako ste izdominirali par tisuća ljudi u par desetaka sekundi
    -olakšati savjest priznanjem da vam je zapravo majka autor oko 90% linija koda
    -zauzeti se za slobodan protok podataka preko interneta
    -požaliti se što vaš spolni organ nije usb 2.0 compatible
    -prisjećati se 'dobrih starih dana' mada tada još niste ni bili živi
    -dovoditi u pitanje seksualnu orijentaciju ljubitelja japanskih rpgova
    -optužiti vašeg forumskog archenemya da je zapravo u duši prljavi konzolaš koji umjesto nove godine slavi dan kada su simsi portani na macintosh
    -širiti evanđelje hello kitty onlinea
    -priznati kako je ova tema baš ono što ste trebali da bi se u potpunosti izrazili
    -implicirati da je moderator neobično zainteresiran za bestijalne odnose između hrčaka i ljudi te je, jednostavno, kreten čiji biste posao mnogo bolje obavljali kad bi bar imali moć

2. stribor

stribor ljubitelj satire i satira

evo hračnut ću prvi i reći strašnu istinu. nikad nisam igrao baldur's gate!!!

ne, ček, pa ovo nisu neanonimna priznanja...fak!

3. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

jbemu to e tak geek spam koi sam tražio Vi konozolaši HELLOO KITTY VLADA!

4. Veles

Veles ljuta zvijer

U životu nisam igrao MMORPG i nemam zapravo uopće niti ideju što je to niti kako točno funkcionira. Nešto najbliže tome, predmjevam, što sam igrao, bio je Diablo 2 preko Battleneta, tamo davne '43 u snježnim mećavama Igmana, dok se 7. lička spremala na kontraofenzivu...

Svejedno, odlučno se spremam odvažiti na kupnju WH onlinea u 12. mjesecu i postati strastveni igrač dotičnoga na, po mojoj procijeni, nekih 5-6 mjeseci.

Stoga bih molio iskusne MMORPG-aše na ovome forumu da me upute u neke tajne zanata :nice:

5. Lord

Lord Aesir Illuminati

U životu nisam igrao MMORPG i nemam zapravo uopće niti ideju što je to niti kako točno funkcionira. Nešto najbliže tome, predmjevam, što sam igrao, bio je Diablo 2 preko Battleneta, tamo davne '43 u snježnim mećavama Igmana, dok se 7. lička spremala na kontraofenzivu...

Svejedno, odlučno se spremam odvažiti na kupnju WH onlinea u 12. mjesecu i postati strastveni igrač dotičnoga na, po mojoj procijeni, nekih 5-6 mjeseci.

Stoga bih molio iskusne MMORPG-aše na ovome forumu da me upute u neke tajne zanata :nice:

to je zlo i dosadno je nemoj ni počinjati

meni se mmorpg-ovi gade

6. iilija64

iilija64 Aktivan Član

-optužiti vašeg forumskog archenemya da je zapravo u duši prljavi konzolaš koji umjesto nove godine slavi dan kada su simsi portani na macintosh
    To budem uradio ubrzo :nice: .

7. kalthir

kalthir woof woof

bilo bi oke prema vlastitom nahođenju modificirati/brisati neke podnaslove topica jer su neki p. jadni.

8. abominacije

ali to je povreda autorstva, etc.

uglavnom, navedi primjere.

9. kalthir

kalthir woof woof

age of empires-recruit mislim oke bio je nekakav recruitment thread, kao da je itko shvatio da je to recruitment thread iz podnaslova recruit.

call of duty-mmm me like it e pa baš mi je drago što ti se sviđa, ne mogu bit sretniji zbog toga.

starcraft-zna se što se zna? ovo je kao jedna od onih 'i svi znamo što kažu o ljudima sa velikim stopalima? *mig* *mig* samo što nitko zapravo ne zna ali ih je sram pitati.

Anketa: Lords Of Magic: Special Edition-LOMSE hvala nisam u stanju sam složiti akronime.

Release Dates-Datumi izlazaka igara opet hvala nisam u stanju prevest release dates, tj. zaključiti da se u topicu koji se zove 'release dates' u podforumu o igrama radi o datumima izlaska igara.

King Of Dragon Pass-više indy od vaše mame ne znam ovo je jednostavno loše i ne znam što sam mislio kada sam ovo pisao.

itd, itd. mislim to je nešto čisto kozmetički, samo kažem.
    @povreda autorstva:neki od tih podnaslova su povreda zdravog razuma pa se balansira.

10. abominacije

donekle imaš pravo ali mi je mozak trenutno ispran svom statistikom, pa ću se time pozabaviti u budućnosti.

e i nemoj niti u kojem slučaju spominjati 'zdrav razum' u kontekstu eydisa jer svi (mislim, stvarno, svi) znamo što to znači.

11. Psychaki

Psychaki Gost

bilo je nešto ovakvoga.

MarkaN se sviđa ovo.
  12. kalthir

kalthir woof woof

TZARE!!! :happy::ave::think::ave:

daj ajde, moram odigrat barem jedan coh, inače ću uj♥♥at labos sutra.

13. abominacije

kako mrzim loše network kodiranje... zar uza sav tehnološki napredak i microsoftovo forsiranje videokonferencija i ostalih usranih dosjetki nitko nije sposoban prezentirati komercijalni program koji će spojiti par računala u virtualnu mrežu kako se priliči?

i gdje je nestala prokleta 'direct join' opcija iz današnjih igara?

KRV ZA BOGA KRVI!

14. kalthir

kalthir woof woof

i gdje je nestala prokleta 'direct join' opcija iz današnjih igara?

nema cdkey authorizationa za direct join. samo čekaj da netko dođe u poziciju da može primit PR hit da ukinu LAN, pa će i to nestat.

ajde nisam uj♥♥ao labos, ali to samo zato jer sam jutro proveo gledajući replayeve.

15. Aronys

Aronys Wolves Die Young

@Kalthir - to što ti znaš prevesti release dates, ne mora biti da svi znaju što to znači. Počni misliti i na druge, a ne samo na sebe. Ali... zašto se uopće trudim... :cocky:

16. kalthir

kalthir woof woof

ne znam s obzirom da si copypasteao datume izlaska hrpe treš igra za koje nikoga nije briga.

17. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Zašto onda otvaraš topic pod tim nazivom a ne pod "Datumi izlaska igara"?

18. Aronys

Aronys Wolves Die Young

Ali... zašto se uopće trudim... :cocky:
    W/e. Radite kako god želite.

19. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Internet je uglavnom na engleskom (i igre koje igramo), ako netko ne zna prevest rilis dejts onda fakat ne znam, a mogli bi i sve na hrvatskom pisati i ne bi bilo problema.

20. kalthir

kalthir woof woof

Podijelite ovu stranicu