1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Konjanik

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Sin, 29. Svibanj 2007..

1. Sin

Sin Paladin of Eydis

Je'l tko gledao i kakav vam je...

Meni je osobno super... posebno glazbena podloga... jedina zamjerka je predugačkost, te u nekim djelovima bude malo naporan... ali inače sam ugodno iznenađen...

2. Nechrarh

Nechrarh Gost

Da te ispravim - film nije rađen po knjizi/pripovjetki već po originalnom dokumentu iz zadarskog arhiva....

3. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

gledao,dvaput,koliko je bio na hrtu.film mi je ok,fala bogu da nije s temaikom iz drugog sv. rata jer mi je tog pun k...

najbolja scena mi je napocetku,i naravno ona s zrinkom :unsure:
    you go girl

4. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

žena mu prvo složi burek a onda se skine gola :spank:

5. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

žena mu prvo složi burek a onda se skine gola :omg:

hehehe pa di ces bolje!! :wtf: jos amo da mu je dala pivu... :omg:

6. Sammael

Sammael Knjižničar

Muskarci, Kako uciniti zenu sretnom:
    Budi uvjek tu za nju, voli je, budi njezan, budi hrabar, budi dobar, buti cool, tjesi je kad je tuzna, smij se s njom kad je sretna, mrzi one glupace koje ju iritiraju, voli njezine prijateljice ali ne druzi se s njima bez nje, plesi s njom, budi dobar prema njenoj majci, kupuj joj sitnice, ne zaboravljaj datume, stiti je, nebudi opsesivan, budi ljubomoran, ali ne preljubomoran, budi uvijek cist i uredan, ali ne pre uredan nego macho rugged, budi spreman uciniti bas sve za nju. budi joj prijatelj, budi joj ljubavnik, budi uvijek originalan i uzbudljiv ali takodjer i pouzdan. Nikad ne budi grub, osim ako bas to tad zeli. kuhaj i pomazi u kucanskim poslovima, ali nemoj bit feminiziran. Budi gotovo savrsen ali ne savrsen jel te mora koji put i tracati.

Zene, Kako uciniti muskarca sretnim:
    skinite se... doneste pivu...

7. Sin

Sin Paladin of Eydis

Da te ispravim - film nije rađen po knjizi/pripovjetki već po originalnom dokumentu iz zadarskog arhiva....

Aralica je napravio knjigu prema tom arhivu... a onda je napravljen i film po knjizi...

Podijelite ovu stranicu