1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Kompleksi

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Anria, 31. Srpanj 2007..

1. Anria

Anria Aktivan Član

Dakle, otvaram topic za čije me otvaranje insprirala moja poprilično iskmpleksirana prijateljica...
    Da čujem vaše mišljenje - mogu li kompleski uništiti život neke osobe i osoba u njenoj okolini, jest li sami iskompleksirani, ili ste bili, što mislite o tome....

2. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Mislim da iskompleksirane osobe trebaju psihološku pomoć. Ne volim iskompleksiranost koja je uglavnom posljedica toga da osoba želi izgledati kao njen uzor/idol koji najčešće u biti grozno izgleda a zabrije si u glavu da super izgleda.
    Nadam se da ste me skužili :ninja:
    Samo problem je u tome što je takvim osobama malo teže pomoći jer im je teže objasniti da to možda nije dobro za njih.

3. Sherpa

Sherpa Legenda

Ja mislim da je barem svako od nas malcice iskompleksiran.

Da naravno da moze unistiti, pogotovo ako mi dopustim da ta iskompleksiranost dodje do izrazaja. Takvim osobama je najbolje pustiti da cu uvijek u pravu te ce biti mir u protivnom sranje...

4. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

Zapravo jesam strašno nesigurna i puna kompleksa, ali nekako mislim da ne zamaram okolinu puno s tim (osim što mi zbog toga često treba stvarno dugo vremena da počnem zaista vjerovati ljudima oko sebe).

5. pandora

pandora Aktivan Član

Zapravo jesam strašno nesigurna i puna kompleksa, ali nekako mislim da ne zamaram okolinu puno s tim (osim što mi zbog toga često treba stvarno dugo vremena da počnem zaista vjerovati ljudima oko sebe). Jednostavno sam mislila da nisam dovoljno dobra i stvarno sam se na trenutke mrzila, pa je jasno da mi je kroz sve to bilo teško povjerovati da je nekom drugom stvarno stalo. Zbog toga sam često tjerala ljude glumeći da me ne zanimaju i da sam sama sebi sasvim dovoljna, a sve iz straha da će me jednom povrijediti.

upravo to.. s tim da si ti to sročila 300 puta bolje nego šta bi ja...
    fala bogu da je ta faza prošla i da sad lakše prilazin ljudima, postala san otvorena i vesela prema većini... bit će nešto od mene...

6. GreyWolf

GreyWolf Novi Član

Ja sam takodjer vrrrrrrrrlo iskompleksirana i nesigurna osoba i ne vjerujem ljudima koji me pokusavaju uvjeriti u suprotno, ali na takve stvari se samo nasmijesim, skrenem temu i nastojim zaboraviti na svoje komplekse...

7. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Bijah.
    Više nisam, sa povećom sigurnošću mogu to reći..

Mislim da su svi, barem u jednom trenutku u životu, iskompleksirani nečim. Ali dok god shvaćaju da su ti osjećaji nerazumni i ne drže se njih, nema problema - sooner or later it'll go away.
    Nikako nije riječ o poremećaju, IMO.

8. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

mogu li kompleski uništiti život neke osobe i osoba u njenoj okolini, jest li sami iskompleksirani, ili ste bili, što mislite o tome
    Da, malo (kao i svi),

9. Menocchio_Diogen

Menocchio_Diogen Aktivan Član

Jesam, previše. Što zbog izgleda, što zbog drugih stvari...

10. Potjeh

Potjeh tarašmaalka.

Jesam, previše. Što zbog izgleda, što zbog drugih stvari...

bezrazložno.. :laugh:

11. Menocchio_Diogen

Menocchio_Diogen Aktivan Član

bezrazložno.. :laugh:
    Lako je naći nešto što ti se ne sviđa i sa čime nisi zadovoljan kod sebe

12. Nikiel

Nikiel Novi Član

možda maaaalo.... al sad sam super

13. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Koliko se sjećam, prije sam imao brdo malih kompleksa (thank you, mother! :laugh: ), no većine sam ih se otarasio kad sam krenuo na faks. Inspirirao me Sith Code iz onih KOTOR igara i sad više ne dam na sebe. Jednostavno, ako poštuješ sebe i drugi će te poštovati!

Iako se još uvijek ne mogu riješiti svog Napoleonskog kompleksa. Visok sam 1,75 m, ali se konstantno osjećam (i shodno tome percipiram okolinu) kao da sam jedva nešto preko metar. Wierd! :laugh:

14. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

:snip:Visok sam 1,75 m, ali se konstantno osjećam (i shodno tome percipiram okolinu) kao da sam jedva nešto preko metar. Wierd! :ave:
    ak te šta tješi viši si od mene za 4 cm, a ja sam viši od toma cruisea za 2 cm :love:
    ja nemam problema sa svojom visinom. čak mi ne bi smetalo da sam niži za jedno 5-6 cm. onda bi fakat se mogo furat na Wolwerina :ave:

15. Anria

Anria Aktivan Član

Lako je naći nešto što ti se ne sviđa i sa čime nisi zadovoljan kod sebe

Ja sam jedna od onih rijetkih koje su zadovoljne sobom. Još se sijećam dana kad sam se htjela totalno promijeniti, ali sad me to potpuno prošlo i ne želim se upće mijenjati.
    Inače mislim da nemam neke stalno prisutne komplekse :ave:

A što se glupog kompleksa oko visine tiče - hodala sam s dečkima koji su bili niži od mene, nikad mi to nije smetalo, ali znam da sam s jednim prekinula kad je počeo previše tupiti kako sam viša od njega :love:

16. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

Koliko se sjećam, prije sam imao brdo malih kompleksa (thank you, mother! :love: ), no većine sam ih se otarasio kad sam krenuo na faks. Inspirirao me Sith Code iz onih KOTOR igara i sad više ne dam na sebe. Jednostavno, ako poštuješ sebe i drugi će te poštovati!

Iako se još uvijek ne mogu riješiti svog Napoleonskog kompleksa. Visok sam 1,75 m, ali se konstantno osjećam (i shodno tome percipiram okolinu) kao da sam jedva nešto preko metar. Wierd! :ave:

decko moje si visine.Ja sam bio najmanji u razredu u srednjoj,jer su svi(ali fakat svi!!) bili kosarkasi,tako da je najnizi kosarkas bio 183cm visok..pa si misli,mene nije smetalo uopce.

moj najveci kompleks...vid,lose vidim i to me smeta,ali se zaj♥♥avam na svj racun i nesmeta mi kad se sa drugima zaj♥♥avam oko toga...

17. Anria

Anria Aktivan Član

Meni je vid bio veliki kompleks kad sam bila mala i trebala sam nosit očale z ačitanje. Nisu mi smetale, ali mi nije bilo drago kad su me zezali kolege iz razreda da sam četverooka :love:
    Sad isto nosim očale i nije mi kompleks, jer me više nitko ni ne zeza, a i mislim da mi odlično stoje!

Dakle, na komplekse najviše utječe okolina, ali i ako se ne znamo obraniti od nje :think:

18. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

mmmm.. fizicki sam jako iskompleksirana.. zato i jesam ljubomorna.. kad vidim sve te zgodusne curice oko sebe ne mogu vjerovat da se moj dragi drzi samo mene...

neke komplekse kasnije mislim promijeniti ali na vecinu sam se navikla i sad zivim s njima ne daveci ljude oko sebe...

sto se karaktera tice nemam ama bas nikakvih zamjerki.. drugi mogu mislit sto zele ali sama sebi sam taman.. (mogla bi bit mrvicu pametnija al jbg :think: )

19. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

mogla bi bit mrvicu pametnija al jbg

Ajd bježi, kao da je pamet sve u životu! :great:

20. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

Podijelite ovu stranicu