1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Komedije

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Stream of Consciousness, 22. Listopad 2006..

1. Komični filmovi i serije su zakon stvar, jer nam svima treba smijeh i opuštanje koje nam on donosi^^.

'South Park' i 'Simpsone' gledam kad god stignem -- Ova WoW epizoda Sp-a je brutalna :cocky: :laugh: :nice: :lol: :lol: -- , Crna mi je Guja kudikamo bolji od mr. Beana (koji isto zna biti urnebesan onako mutav XDD), mislim da je Atkinson upravo s njim ostvario ulogu života, a jučer sam se valjao na dobre stare 'Daleke rođake'^^

I sjećam se 'Sledge Hammera', on je među najurnebesnijim likovima otkad je ljudskog roda i komedija :lol:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  2. Nea

Nea curica

:cocky: O volim komedije ali one prave dobre. Monty Phaytonovce mi još nitko nije prestigao, a zatim slijedi Crna guja... Zatim od filmova Petak i ono Ne ispijaj...

Ali bože, kako ima glupih preglupih ovih američkih teen komedija stidim se kada ih krenem gledati i skužim kakvo je to smeće :laugh:

Michael Richards mi je jedan od najboljih glumaca toga žarna. Cosmo Kramer inače :nice:

3. kalthir

kalthir woof woof

Oldskool humor je imba. Ali nova generacija američkih sitcomova je bijedna. Mene je inače užasno lako nasmijat. Smijem se svemu. Glupom, neukusnom, insiderskom. Ali...ne znam. Recimo 'Svi Vole Raymonda'. Jednostavno mi nije smiješno. Kao usporedbu, uzmimo činjenicu da mi je Grim Tales jedan od najboljih crtića ikada.

4. genesis

genesis Novi Član

Stargate SG-1. Najsmjesnija serija koju znam

5. Psychaki

Psychaki Gost

Ja volim onaj besmisleni humor Monty Pythona .
    Onaj BogIzOblaka mi je nezaboravan.

:D

U zadnje se vrijeme malo smijem, najčešće uz sarkastične ispade najdražih kolega mi .
    Puno mi se teže smijati na film, ili seriju.

6. kalthir

kalthir woof woof

Da se nadovežem...jer sam *slučajno* zaboravio napisat u prvom postu, i nipošto nisam ovo izostavio zato da bih mogao pisati više postova i time doći do višeg ranka...

...mislim da sam jedina osoba na svijetu kojoj Seinfeld nije smiješan. Ali baš...ne znam. Gledam...i gledam...i ne smijem se.

7. Nea

Nea curica

:cocky: onda mogu reći da je i meni glup. No spomenutog glumca gledala sam davno u 1 seriji čijeg se naziva ne mogu sjetiti, a on je tamo glumio vrtlara i bila sam oduševljena, a pošto sigurno tu seriju nitko ne zna bilo je lakše navesti Cosma :laugh:

8. I nitko te normalan neće zato osuditi :cocky:
    možda ne shvatiti ako je fan te serije, ali to je sve.

Ja nisam fan, ali imaju dobrih epizoda. 'Soup Nazi' je strašan :laugh:

Moram napomenuti da sam se nadao čuti više o onim stvarima koje vam JESU smiješne, a ono što vam nije... nek ga voda nosi :nice:

9. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

WC humor prezirem iz dna duše. Ostalo prolazi.
    I ne, ne volim Seinfelda, a Kramer mi je jedna od najiritantnijih spodoba ikada. *sigh*

10. genesis

genesis Novi Član

Pogledo sam samo dvije-tri epizode Seinfelda, al mi je predobar

11. Moram napomenuti da sam se nadao čuti više o onim stvarima koje vam JESU smiješne, a ono što vam nije... nek ga voda nosi :viking:
    Joj, kako mi ubrzano dižete tlak :viking: :ninja: :viking:
    Što vam JE SMIJEŠNO, sunce vam žareno :fight: :lol: :lol: ?

12. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Ja volim gledati Monty-a.. Ustvari kada bolje razmislim, volim gledati sve britanske serije, pogotovo ako su pune onog njihovog poznatog crnog humora i sarkazma.

13. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Crna Guja, South Park, Allo! Allo!, Mućke, Monthy,.... :viking:

14. Sherpa

Sherpa Legenda

Britanski huomr pwna americki

TOCKA

15. Blackadder: Baldrick, believe me, eternity in the company of Beelzebub and all his hellish instruments of death will be a picnic compared to five minutes with me and this pencil if we can't replace this dictionary.
    :viking: :ninja: :viking: :viking:

16. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Zakon serija... premalo je reći da sam ju prostudirala :viking:

17. mtm

mtm U hladu voćke

cudno,nitko ne spominje allo allo

meni je to prej♥♥eno..nerijetko umirem od smijeha

18. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Što mi jest smiješno? Hmm... :smile: Gosford Park (kad sam ga prvi put gledala). Baby's Day Out (nostalgija). Nisam neki fan humorističnih serija, ni Allo Allo mi nije baš nešto. Iako je Listen carefully, I shall say this only once klasika.

19. Shadowh86

Shadowh86 Novi Član

Austin Powers, Mrak film, Fatalni instinkt, Crna guja, Mr. Bean, Gdje i kapetani idu pjesice (Sinkronizirana parodia na Star Trek)

I vise se niceg nemogu sjetiti

20. Aronys

Aronys Pleb

Gdje i kapetani idu pješice :w00t:

Zakon! Imam to na kompu i svaki se put dobro nasmijem, kad ga gledam.

Inače obožavam britanski humor, a moram priznati, da su mi samo tri američke serije baš smiješne:
    Friends, The Simpsons i Everybody loves Raymond.

Podijelite ovu stranicu