1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Komadi Iz Prošlosti

Rasprava u 'Povijest i Mitologija' pokrenuta od Midria, 9. Studeni 2006..

1. Midria

Midria Novi Član

Evo, pritom ne mislim na komade drveta ili kamena, vec misim na prave komade mesa, muškaraca i žena....

Dakle pitanje, s obzirom da imamo i vizualne i pismene podatke sacuvane tko su vam najzgodniji mučkarci i žene prošlosti? :cool:

Evo recimo, kada sam bila u Grčkoj, vidjela sam kipove Antinona, preslatkog decka, koji je izmedju ostalog bio i Hadrijanov ljubavnik :cool: , umro je sa 19-20 godina. Zato sto ga je jako volio, hadrijan je dao napraviti njegove biste kud god je isao, kako bi Antinon zauvijek bio s njim.

evo, ovako je djecko izgledao...ne znam...ocarale su me usnice i pogled...znate, kad stojite pred necim takvim...i ne mozete se maknut jer imat eosjecaj da vas gleda...ne znam....kao da je napravljane poput savrsenog decka :lol:

(to ne znaci da svog volim manje...naravnoˇˇ)

2. Nechrarh

Nechrarh Gost

3. jibboom

jibboom Novi Član

Evo, pritom ne mislim na komade drveta ili kamena, vec misim na prave komade mesa, muškaraca i žena....

Evo recimo, kada sam bila u Grčkoj, vidjela sam kipove Antinona, preslatkog decka (...)

:tired:

Anyway... stvarno ne znam, mislim da mi se nikad nije dogodilo da vidim sliku u udžbeniku iz povijesti i pomislim da je žena na slici zgodna.

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ali su ti zato svi muški bili neodoljivi. :tired:

5. Midria

Midria Novi Član

Ali su ti zato svi muški bili neodoljivi. :ave:

:ave:

jibbom@ odnosi se na komade kao namjestaja ili kamenih vaza... a ono drugo se odnosi na muskarce i zene...a mislim...kak ces vidjet kak je cezar izgledao, kad nije dogurao da ga se snimi na film :ave:

Nerchrarh@ sry...ali nisi napisao bash nista pametno niti novo...da, vecina ljudi zna da je antika bila prepuna homoskesualnosti itd. nista novog...ima ga i danas ali u malo drugacijem obliku...prema tome, suti ili reci nesto pametno.

P.s. kada mi ENIYEL vrati knjigu o seksualnosti kroz povijest :ave: :ave: :ave: :wtf: onda cu otvorit neku temu (a mozemo nastaviti i u vovoj) o temi zensko-zensko-musko-musko odnosa.

6. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

men je Ivana Orleanska bila pomalo hawt... :ave: :ave: :ave:

Mila Jovovich ftw... :ave:

does that count? :ave: :ave: :wtf:

7. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Brijem da su u davna vremena ljudi kao vrsta bili ružniji jer, recimo oko srednjeg vijeka nisu baš pazili na osobnu higijenu (čast iznimkaka).
    Ova rekonstrukcija Nefertiti mi se čini zgodno

8. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

KOje ružne minđuše :ave:
    Al joj dobro stoji olovka za oči :ave:

9. abominacije

abominacije (/:=D

ma ta grchka mi je osobno veoma freaky... recimo chitash o spartancima... i o toj posvechenosti ka ratnichkom zhivotu... male bonding i to... never let your brother down... i onda ti je sve to super dok ti zapravo ne sine da tokom kampanja nisu imali dodira sa zhenama... i onda ti odjednom vishe nije tako fora...

10. Eniyel

Eniyel Vampiruša

:ave:

P.s. kada mi ENIYEL vrati knjigu o seksualnosti kroz povijest :ave: :ave: :ave: :ave: onda cu otvorit neku temu (a mozemo nastaviti i u vovoj) o temi zensko-zensko-musko-musko odnosa.

dobro, dobro, mogla si mi to in person reci a ne preko foruma :ave:

11. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

A ono kak bi se reklo "Stara Koka dobra juha " :cool: :nice: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma yok ...neznam ali mi nekak baš ne pahaju te koke stare 2000 i kusur godina ..nekak su ipak malko prestare :smile:

ALi zato hollywoodske dive 40-ih i 50-ih oooouuu mamacita :smile: :smile:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  12. Kathegar

Kathegar =I=

Dakle pitanje, s obzirom da imamo i vizualne i pismene podatke sacuvane tko su vam najzgodniji mučkarci i žene prošlosti? :smile:
    Evo recimo, kada sam bila u Grčkoj, vidjela sam kipove Antinona, preslatkog decka, koji je izmedju ostalog bio i Hadrijanov ljubavnik :smile: , umro je sa 19-20 godina. Zato sto ga je jako volio, hadrijan je dao napraviti njegove biste kud god je isao, kako bi Antinon zauvijek bio s njim.

evo, ovako je djecko izgledao...ne znam...ocarale su me usnice i pogled...znate, kad stojite pred necim takvim...i ne mozete se maknut jer imat eosjecaj da vas gleda...ne znam....kao da je napravljane poput savrsenog decka :lol:
    (to ne znaci da svog volim manje...naravnoˇˇ)

:smile: :cool: :nice:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  13. jibboom

jibboom Novi Član

jibbom@ odnosi se na komade kao namjestaja ili kamenih vaza... a ono drugo se odnosi na muskarce i zene...a mislim...kak ces vidjet kak je cezar izgledao, kad nije dogurao da ga se snimi na film :belj:

Ma kužim, lol. :whistle:

Ali su ti zato svi muški bili neodoljivi. :belj:

To se podrazumijeva.
    :lol:

14. Psychaki

Psychaki Gost

Vitruvijev čovjek :belj:

Jel' netko spominjao onu trebu, Helenu Trojansku ?

15. Nechrarh

Nechrarh Gost

Evo sjetio sam se jedne - Meduza, ma meni ja ta ženska tak sexy, s atim zmijicama na glavi i tim cool grudima - pre dobro.... :belj:

16. Nea

Nea curica

:unsure: a što bi radio s tolikim krakovima?

Kleopatra je bila sexy garant :laugh:

:laugh: kako se zove onaj lik kojeg je Da Vinchi nacrtao s raširenim rukama i nogama? e on mi je zgodan :laugh:

17. Eniyel

Eniyel Vampiruša

mslim da nema ime :unsure: a i ako ga ima nisam ga nikad cula :unsure:

18. Nea

Nea curica

Onda dobro :unsure: on mi se sviđa :unsure:

19. pandora

pandora Aktivan Član

neznan ime...
    al se slika zove vitruvijev čovjek... :unsure:
    al on je presavršen... :unsure:

20. pasion of love