1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Kolektivna Make-piece Avantura!

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od abominacije, 3. Studeni 2006..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. abominacije

abominacije (/:=D

ideja: odgovorite na zadanu situaciju iz prethodnog posta i zadajte novu.. moraju biti povezane...
    pravila: anything goes... from cthulhu to baervan... ali mora zavrshiti sa: "now what do you do?" oh and keep it at sentence or two's lenght...

kick off:
    you enter the underground warren and find a lever...
    now what do you do?

2. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

you enter the underground warren and find a lever...
    now what do you do?
    povučem polugu i padnem u rupu

voziš bus koji nesmije ići ispod 60.... ne, šalim se
    u pećini je veliki kostur koji sjedi na tronu i u ruci drži ogromni mač.
    što radiš?

3. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

I check for traps, fail a spot check, try to grab the sword, fumble, and dodge several javelins that are shot at my back, but hit the skeleton instead, which was awakened by the disturbance, and is now animated, but pinned to its throne.

It summons its minions from down the hall, and you hear a cackling, clacking, and lurching mass of undead coming towards you. what do you do?

4. abominacije

i naturally panic, and whilst crying like a little girl accidentally trigger an atomic reaction of catastrophic proportions... after the blast, an orc approaches you with his mace drawn...
    now what do you do?

offtopic edit: arogantni lejmeri kakvi jesmo zaboravili smo na rodni jezik... ajd od sada pa dok ne evoluiramo u gnomove nek bude topic vechinom na 'rvackom...

5. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Pitam ga gdje je nabavio tako ljepi komad čelika . On mi odgovar smještajući isti taj čelik na moju bedrenu kost ...

I što češ sada ?

6. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Vadim svoj dagger i zabijem ga sebi u drugo bedro, pogledam orka u oci i kazem mu: "pogledaj sto radim sebi, a sto cu tek tebi"
    ork zazvizdi kao sova, iako nikad nije cuo kako se glasa sova, i odjednom dodje njegov stariji brat Mićo"

sto radis?

7. Nea

Nea curica

Ork me pogleda s prezirom i pljune mi u oko

što učinih onda?

p.s. jeli orkova slina ubojita? :spank:

8. abominacije

pretvorim se u chovjeka-kornjachu (lik kornjache!) i preciznim udarcem u oblizhnji ley line prouzrochim kolebanje nasilne kozmichke energije koja efektivno pochne pretvarati materiju oko mene u zhele... ork se grchechi dere "LOAD GAME!"...
    now what do you do?

p.s. jeli orkova slina ubojita? :spank:

samo za sitne sisavce i manje saprofite...

9. Nea

Nea curica

lupim ga po glavi i kažem: "Daj ponašaj se kao muškarac!", zatim pojedem sav žele :spank: uzmem svoju praćku i zaustavim se pred drvetom s rupom iz kojeg dopiru pozivi u pomoć..

now what do you do?

10. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

zazivajući moć s nebesa, hvatam rubove rupe i rascijepim drvo. Unutra se nalazi janje koje govori ljudskim glasom.

Što činiš?

11. Eniyel

Eniyel Vampiruša

primim janje, ubijem ga i pojedem, tada se iza mene stvori copor vukova

what do you do?

12. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

pretvorim se u orla i poletim uvis. iznad planinskog vrhunca uhvati me vihor i obruši prema zemlji.

Što činiti?

13. kalthir

kalthir woof woof

Rozi krilati jednorog me uhvati na svojim mekim mirišljavim leđima, te krenemo prema zalazećem suncu.

no ispada da svjetlo prema kojem letimo nije sunce već živa jureća kugla vatre. what...will...you...DO?!

14. abominacije

rollam critical will save... sjednem i zapalim lulu... kako se dim iz lule shiri polako shvacham da je bio critical failure na rollu... panichno slomim lulu i trazhim escape tipku... goblin iskache iz ormara i sa podsmjehom primjechuje da je tipkovnica marke ms industrial... andrenalin pomijeshan sa ochajem polako kicka in...
    now what do you do?

15. Laucien

Laucien The Harper

Gađam goblina tipkovnicom i pogodim ga u oko. Ali -joj- sada je još bjesniji!¨

Šta činiti?!

16. abominacije

njegov bijes se manifestira u obliku pokvarenog egzotichnog povrcha... nagnan muchninom odlazim do lokalnog vracha... nalazim pismo na kojem pishe... WTF... nisam na prvom levelu nisam literacy skill... osjecham da mi promichu kritichni tragovi... pogledam oko sebe i nalazim one-shot teleportation device i sliku machu picchua...
    now what do you DO!?

17. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

pritisnem dugme za teleportaciju i nađem se na visećem mostu između dviju litica, odakle je očito snimljena slika macchu picchu-a. Krešo Skozret crta strip sjedeći na drugoj strani mosta. Užad od lijana počinju pucati na jakom vjetru a oblaci se kovitljau u kovitlac iznad tvoje glave. što radiš?

18. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Kada vise nisam mogao izdrzati i poceo padati moj dobri stari prijatelj-rozi jednorog sa mekim mirisljivim ledjima ponovno dolazi u pomoc i usput pokupimo Šokrea. Koristim priliku da ga pitam jel svoje stripove tusira sa perom ili kistom i koji tus uopce koristi. Na zalost prije nego je uspio odgovoriti konkvistadori nas gadjaju sa puskama i Rozko je prisiljen sletiti medju dobre domoroce Inke i poremetiti im obred zrtvovanja djevice bogu sunca. Zahtjevajuci novu zrtvu, okrecu se prema nama. Sto radis?

19. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

U trku ih sve preskočim, ubrzavajući prema oltaru. Skočim na njega i oko mene se stvori maglica. Materijaliziram se u Nine Hells gdje me dočeka nasmijani demon.
    Šta radiš?

20. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

ispričam mu vic o muji, hasi, hotelu i usisivaču, i nasmijani demon umre od laughter overdose. Oderem mu kožu i rogove, i prodam za veliku lovu na crnom tržištu. Povučem se u zasluženu mirovinu u Elizij. I taman kad mi je cat lord masirala stopala, a ja ispijao sedamnaesti mai-tai, otvori se ogromna pukotina u zemlji iz koje pokulja sumpor i začuje se glas "Daaajjj baboooo glaaavuuuu!"...

što radiš?

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu