1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Koji Je Ovo Vrag?

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Nechrarh, 28. Studeni 2006..

1. Nechrarh

Nechrarh Gost

2. Sajla

Sajla Novi Član

neam pojma...al ne izgleda lose...onak...za nas djecu u srcu...efekti i maske su super....nebi bilo lose otici pogledati..dok stigne do nas u dogledno vrijeme :cool:

3. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

aa baš izgleda slatko :laugh: ja idem ja idem :laugh:

4. Elvenstar

Elvenstar missing

Super izgleda, jedva čekam. Obožavam ovakve filmiće. :viking:

Katherine Paterson, Bridge To Terabithia

Jess Aarons had to be the Fastest runner at Lark Creek Elementary School, the best, but when he was challenged by Leslie Burke, a girl, that was just the beginning of a new season in Jess's life. Leslie and her parents were new comers to the rural community where Jess Lived, and were thought to be a bit odd, for they didn't even own a TV, though their house was filled with books. Some-what to Jess's surprise, he and Leslie became friends, and the worlds of imagination and learning that she opened to him changed him for ever. It was Leslie's idea to create Terabithia, their secret Kingdom in the woods where they reigned supreme. There no enemy - not their teacher Monster Mouth Meyers, their schoolmates Gary Fulcher and Janice Avery, Jess's Four sisters, or even Jess's own fears and Leslie's imaginary foes - could defeat them. The Legacy that Leslie finally brought to Jess enabled him to cope with the unexpected tragedy that touched them all.

5. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Kaže Cinestarov sajt da dolazi 5.4. kod nas.

6. Nechrarh

Nechrarh Gost

Nešto sam površno googlao ali knjigu baš i nisam našao :onoz:

7. Elvenstar

Elvenstar missing

8. Bunny

Bunny Novi Član

Pa čini se skroz ok. :blush:

9. Elvenstar

Elvenstar missing

Gledala sam ga sada i sad samo mogu :love: :love: :love: :cry: . Prekrasan je :laugh: , jedino me malo razočaralo što ima premalo bajkovitih fantasy dijelova, ali ipak :laugh: :cry: :cry: .

10. Nechrarh

Nechrarh Gost

Gledala sam ga sada i sad samo mogu :laugh: :love: :love: :love: . Prekrasan je :laugh: , jedino me malo razočaralo što ima premalo bajkovitih fantasy dijelova, ali ipak :think: :yeah: :cry: .

Šatro da je to neka drama o odrastanju, smrti i gubitku najboljeg prijatelja, te kako to sve utječe na dječju psihu - da uopce nije fantasy ili dječji filmić....jel istina?!

11. Elvenstar

Elvenstar missing

Istina je. I zato sam u početku bila malo razočarana, ali film je prekrasan i to nadoknađuje nedostatak fantasya. Dvoje mladih stvara svoj svijet u kojem žive divovi, trolovi i vilenjaci, koji se i pojavljuju u par scena u filmu, ali meni premalo. Kraj je jako tužan :girly: , ali daje i nadu.

12. Freya

Freya goddess of eydis

To ima u videotekama?

13. Elvenstar

Elvenstar missing

U mojoj nema, ali moja nije mjerodavna jer u njoj nema skoro ništa, a za većinu filmova nisu ni čuli :tired: . Tako da mi idemo u videoteku samo u stanju krajnjeg očaja :yeah: .

14. Misylia

Misylia Novi Član

pa trailer je super....bas cu pogledati film! :laugh:

Podijelite ovu stranicu