1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Kleines Nazi Tagebuch

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Nazgul_rulez, 21. Ožujak 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Ok ... petak ...vrijeme da se krene , prvo sam se pozdravio sa ženom , bebača odveo u vrtić , spakirao i čekao da me stari odbaci do firme ... došao sam do firme , još malo radio i tada je došao direktor i rekao da kećemo za 5 minuta , tih 5 minuta se višestruko pvećalo pa je ispalo sat vremena.

Napokon smo krenuli , trebalo je samo podesiti navigaciju ... j♥♥eni GPS nikao da proradi ... nisam se ni snašao već smo bili na granici ( naravno da me tip provjeravao ...pas mater kaj fakat izgledam ko zločinac) i tada uđosmo u jedu malu državicu .. kakojoj je ono ime ... neznam uglavnom još nisam namjestio GPS kad so došli do Austrije ... i tada smo se uključili na autoput te do odredišta nismo silazili s njega .

Taj dan putovanja nije bio nešto zabavan , osim 12 sati sjedenja , ručanja u nekom restoranu sa strane ... i vožnji od 230 na sat .
    Između Muenchena i Sttugarta smo uletili u kolonu gdje nam je za 3 kilometra trebalo sat vremena .. no mnogo fin narod ovi švabe ... niko ne trubi , ne maše se pištoljima ... svi lijepo strpljivo čekaju .

Došli smo u apartman negdje oko 11 sati , krepani ...samo sam se bacio na krevet i zaspao .

Subota ... ahhh rano jutro .... lijepo tuširanje , pa dodatno umivanje ... tada siđosmo na doručak ... šta reć .. nekoliko vrsta SIRA , puno kobasa i salama , svježe žemičke ...
    Ubio sam se ko vel'ki . Nakon doručka tuširanje ... ehhh sve 5 ali nam je tuš nasred sobe ... drek , izviđanje situacije i skužimo da portugalci u apartmanu do nas imaju ogromnu kupaonu u koju se ulazi sa hodnika ... pristup omogućen svima :D , dakle kratka diverzija i uletim pod tuš ... kasnije sam čuo neka sranja a portuglaskom al me nije diralo ... nakon tuša sređivanje ... šef i ja odlučismo se pokazati u najboljem svjetlu ... dakle obadvojica odjelca ,košuljice ... na noge picolovke i spremni smo za radne pobjede ...
    Sjeli u auto ponijeli kompletnu opremu , uključujući i laptope ( konji .... koji će nam drek laptopi tamo ...) i zaputili se prema CeBIT-u , pitam ja šefa na polasku jel nam treba navigacija do tamo ... ma kao ne on je već deset puta bio znao on ... naravno ... prva slijepa ulica je bila naša .... nakon što sam ipak uključio navigaciju koja nam je pokazal da smo išli 8 kilometara u krivom smjeru okrenuli smo se i napokon bili na pravom putu .

NA ulasku u autocestu skužili smo da je kolona duga oko 10 km i to u svim trakama ... znači još j♥♥eno puno čekanja , no uskoro su doletjeli švabenzi policaj na motorima i raščistili gužvu ... ahh divota ... napokon smo došli do sajma i jedini slobodni parking je u nekoj šumi ... truloj šumi koja smrdi po truleži ... no šta ćeš ... ida taj smrdljivi parking naplaćuju 7 € ... 50 kn za parkiranje u blatnoj , smrdljivoj šumetini ... to samo švabe mogu ...

Napkon dođosmo i do vrata , ahhh tjedna propusnica ... čovjek ima feeling da je VIP osoba kad gleda one bogece koji čekaju u redu za kartu ...a tionako elegantno vadiš svoju propusnicu ... no osjećaj nije dugo trajao ...ušli smo u prvu halu ... tamo te pak svi gledaju ko da si s marsa opal ... i sve je puno žutih ... kinezi,vijetnamci,tajvanci,singapurci .... điz osjećao sam se ko američanski marinac šezdesetpete u vijetamu ... samo sam negdje očekivao boogie trap .

Nakon malo natezanja , pregovaranja i razgovora sa žutima , našli smo nekoliko potencijalnih poslovnih partnera .
    Tada je došlo vrijeme prvog ozbiljnog sastanaka , tvrtka s kojom radimo već duže u zadnje vrijeme serucka ... pa smo odlučili vidjeti na čemu smo . Lijepo došli do njih , razgovarali , oni uvjeravaju da je sve i dalje u redu da smo partneri , čak i njihov predsjednik uprave ( čitaj konj kojeg vidiš samo na slici ) nas došo uvjeravati u to ... nekako nisam bio ziher ... čak su nam dali i poklon ... pozlaćene žličice .... bljak sao žuti mogu dati takav kič za poklon .
    E tada je slijedio drugi još gadniji sastanak . Novi partner kojeg sam uspio zaj♥♥ati za 100$ već pri prvom poslu , jebga omaklo se . Također na sastanku sa dva njihova glavna managera ... ovaj jedan ima sluši aparat , nema zuba pa teško priča ...a pričao je sat vremena ... isusbog ko da pričaš sa zidom , gluh i ne čuje i drek ga čuješ .... samo smo kimali glavom ... tko zna možda smo pristali i na smrtnu presudu ...
    Ovaj drugi je jade koliko toliko normalan , s njim se dogovorilo nekaj , poslat će mi nvu grafičku da si ju istestiram ... naravno nemoram reći da će i ostati u mom kompu ....

Nakon ovoga smo bili totalno iscrpljeni pa smo odlučili sjesti u restoran ... a u restoranu konobarice u dirindlima , ogromne krigle piffe i KOBASE !!!!!!!
    Ogromna porcija kobasa sa curryem i krumpirom j bila za 5 minuta na stolu kao i 2 krigle od litre ebenog piffa ...esmo se ubili ... da nismo imali još posla još bi mi koju rundu riješili ...e da konobarice su se zvale Bettina i Gerti LOOOOL

Još malko bauljanja po sajmu i pravac apartman ... došli oko 8 u apartman ... presvukli se i ravno u grad ... ahhh noćni život ... drek ... na pol puta smo se opet zgubili jer j♥♥eni GPS nije želio surađivati ( možda jer mi je opal 2-3 puta na pod ) i nekako ajde dovučemo se do grada ... prvo me zbunio naziv jednog birca ... pročitah da piše BUKAKI ... kad ono ipak KABUKI .... kajgot, preko puta neko mjestašce sa kravljom glavom na ulazu i hrpom rulje koja čeka nekaj ,,, odlučili smo se uguziti tamo ...ni ne slutivši da smo na tragu najvećeg otkrića kompletnog izleta u Hannover .
    Dakle upali smo unutra , tamo nas nadasve simpatnčni šef sale po imenu Heinrich priupita za ime ... prvo smo ga gledali ko pura glistu no nakraju šef ipak odluči dati ime .. moje naravno ... ako treba nejabat tko će da nejabe nego ja ...
    Nakon pol sata stajanja dolazi Heinrich i viče „Herr Ivan , zweis sitz platz ist frai „ mi se pogledamo i krenemo za tipom . Dobili smo stol drito ispred kuhinje , kaže Heinrich da je to najtraženiji stol urestoranu ...
    Nakon tog dolazi crnjo ... mrcina ... i pita oćemo šta popit ... e reko crnjo sad već spikamo normalka ... daj mi jedo velko pšenično ...šef je uzeo piffce regular ...

Nakon piffe crnjo donosi 2 menija ... ehhh tada započinje put u sasma novi svijet ... svijet uberj♥♥eniodobrihsavršenihnenadjebivih steakova ...
    Naručili smo svaki drugačiji steak ... i ostali u iščekivanju . Kad evo za 5 minuta donosi neka švapska koka na stol dvije salatice ... nismo čekali još 15 minuta dolaze steakovi ... isusbogisuncepresvetlo ... steak ko tanjur ... zapečeni kruh ... krumpir u vrhnju ... a kad zaražeš steak ...tanki mlaz krvce počne teći ... taman kako treba ... izvana zapečen unutra sirov ...tada nam je bilo jasno šta to plaćamo 30 € .... nakon finaliziranja steakova .. zadovoljnih nekoliko prikrivenih podriguca , planirali smo maznuti pladanja sa začinima ... no kako smo mislili doći natrag i sutra ipk smo se odlučili na legalnu varijantu . Pitali smo crnju je prodaje začine i crni donese svakom po 2 bočice ...
    Ehh još smo malko istražili grad i krenuli natrag u apartman ( jel potrebno napomenuti da smo se opet zgubili )

Nedjelja .. prokleta nedjelja ... od ranog jutra kiša , vjetar i hladnoća .. čak mi ni doručak nije pasao kako treba ....
    Danas sam se odlučio za malko casual obleku ... i ko za vraga taj dan dobili informacije o 3 još bitnija sastanka ... a mi u trapericama , tenisicama ... ko seljoberi
    No jebga što je tu je ... hrabro krenusmo u ratne pobjede kroćeći od sastanak do sastanka , usprkos neadekvatnom outfitu , ipka je rezultat bio 3:0 za nas ... uspješno smo potvrdili poslove ... opijeni pbjedom ba poslovnom polju morali smo to zaliti sa 2 krigle piffe u obližnjem restoranu uz već nezabilazni curry wurst mljac . Tada se desio meni najdraži dio cijelog izleta ... sreli smo mog bivšeg direktora .... prvo su mu skoro oči ispale kad me vidio , nije mu bilo jasno kaj ja tu radim , pa kad je vidio vizitku , i kad mu je moj direktor zahvalio što nije produžio ugovor samnom jer je on dobio tako fenomenalno pojačanje ... pa oš kad je čuo koga sam od poslovnih artnera doveo u firmu ..hehe bio je zelen od muke ... a ja procvah ko tratinčica ( crkni gade i pati ... ko te j♥♥e )
    To so morlai zaliti pa sam šefa počastio sa još jednom kriglom piffe u slijedećem restoranu .
    No nekoliko krigli pive je imalo i svoj efekt .. navečer se nismo mogli maknuti iz apartmana ... nekako namse sve ljuljalo

Ponedjeljak ... već nam je lagano sve dopizdilo ... išli smo odraditi zadnje sastanke prije odlaska doma . I odradili smo ih ... jedan od sastanaka me poprilično nasmijao . Naime sjedimo na galeriji izložbenog prostora našeg velikog partnera i tako dosađujem se i okolo zvjerkam i naletim na ime firme koje me natjeralo da se odvalim od smijeha ... OMG ELECTRONICS ... dok su me šef i tip iz partnerske firme gledali ko pura glistu naletio sam na jedno još jače IMBA MOTHERBOARDS i tada je bio kraj , počeo sam se nekontrolirano cerekati usred sastanka ... direktor je mislio da sma puko , a ovaj nizozemac ... ma tko zna šta je mislio ...

No to nije bio kraj mojem smijanju za taj dan ... malo kasnije prolazimo kraj nekog proizvođača zvučnika i slušalica i kao mjuzu za isprobavanje tip pusti BOTTEN ANA , ponovo sam počeo krepavati od smijeha , a na šefovo pitanje koji mi je qratz samo sam odgovorio da ne bi on to razumio ... samo me pogledao i odmahnuo par puta glavom .
    Tajdan so završili ranije pa smo sa hrpom drugih partnera došli u grad na večeru ... iako ranije nedovoljno rano da prošvrljam po trgovinama i kupim sitnice za uspomenu ... pas mater ...

Nakon sat i kusur čekanja „Herr Ivan“ je opet dobio mjesto u tom restaču sa steakovima ... ponovo smo se uništili , no ovaj put je bilo bolje , skupa za stolom , mi talijani, slovenci , švabe , kanađani , kinezi ... bila je j♥♥eno dobra zaj♥♥ancija .
    Malo je čudno preko dana s nekim pričati i pregovarati na rubu konflikta i povišenog glasa , a navečer s istom tom osobom piti pivo i zajbavati se .

Došli smo u apartman oko pol noći i odmah u krpe ... skužio sam da nam je veliki tuš nedostupan .... pas mater i portuglacima .

Utorak ... napokon
    Ujutro u 6 doručak i pokret prema doma , doručak je bio nešto bolji nego prošlih dana , svježi paradajz , sirovo meso , pršut , sir , tartar , desetak vrsta salama i kobasa ....

Najeli smo se i počeli pakirati , vlasnici pansiona su bili tužni što idemo ... vraga bili su tužni jer nisu zaradili više na nama ...

Jedva smo spakirali stvari i krenusmo napokon .

Navigacija nije radila kaoi obično pa je šef preuzeo na sebe dužnost navigiranja , jel potrebno napomenuti da smo se opet zgubili , zašli u neka sela i negdje u pripizdinu no tada je šef napravio jednu od najboljih stvari dotada . Odlučio je stati dok GPS ne dođe k sebi da se možemo vratiti na uatocestu .

Tada mi je pogled slučajno pobjegao preko ceste i ugledah HANNOVER WAR CEMETARY ... prevedeno Hanoversko groblje gdje su pokopani pripadnici savezničke vojske i Wehrmachta ... odijeljeni betonskom stazom .
    Ulovio sam priliku i otišao se pokloniti palima u borbi za Zie Fatherland ... amere i englezere nisam ni pogledao ... ehhh kako svečano mjesto ... svaom je na grobu uklesan i tip postrojbe u kojoj je služio ... wehrmacht , luftwaffe , panzer division , SS truppen ... pustih suzu , kad čuh šefovo dozivanje , još jednom uputih posljednji pozdrav palim herojima i uletih u auto ... GPS je proradio i pokazao da smo kojih 20-ak kilometara išli u krivom smjeru , bravo šefe , sva sreća pa nismo u Švedskoj završili .

Negdje napola puta šef se sjetio da bi mogao obići i svoju rodbinu u Sttutgartu ... tako da smo sišli sa autoputa , i evo me sada sjedim u nekom trgovačkom centru , ispijam capuccino i colu , grickam neke keksiće i završavam zadnje redove ovog kratkog putnog dnevnika ....

Evo krenuli smo i iz Sttutgarta ...na zadnju etapu ... sve divno i krasno ...auto prede 250 na sat dok kilometri autoceste ostaju iza nas ... sve do granice sa Austrijom ... tada počinje noćna mora ... vožnja polako , snijeg pada kao blesav , prava mećava .... sati i sati vožnje protiču , a Zagreb niti blizu .

Napokon došla je i naša granica , naravno mrmot od graničara mi je sj♥♥o torbu jer je nije mogao zatvoriti :think:
    Još 45 minuta i bio sam u stanu ...
    Na kraju što reći , bilo je super , osim što imam fobiju od žutih sada ( one male kose okice su sigurno paravan za bića iz pakla ) , boli me guzica od vožnje , i malko će mi se biti teško vratiti u realnost , ostaje mi samo da čekam slijedeću godinu kako bih ponovo kenuo put Zie Fatherlanda ...

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

koji kek! :)))

ma ovo ni malnar ne bi napisao :think:

ajd zalijevamo pivom prvom prilikom, pa prichaj brale :cocky:

3. Sherpa

Sherpa Legenda

i tada uđosmo u jedu malu državicu .. kakojoj je ono ime ...
    Use wikipedia? :evil2:

prva slijepa ulica je bila naša .... nakon što sam ipak uključio navigaciju koja nam je pokazal da smo išli 8 kilometara u krivom smjeru okrenuli smo se i napokon bili na pravom putu .
    :lol: :lol: :lol:

ogromne krigle piffe i KOBASE !!!!!!!
    Kad se samo sjetim sto si mi rekao za svog sefa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

šef ipak odluči dati ime .. moje naravno ... ako treba nejabat tko će da nejabe nego ja ...
    Nista novo, naravno da ces ti naj♥♥ati :think:

Nakon tog dolazi crnjo ... mrcina ...

daj mi jedo velko pšenično ...šef je uzeo piffce regular ...
    Adebisi!!!!!111!

Sef ti je pickica :lol:

ipka je rezultat bio 3:0 za nas
    Pobrkao si nesto s devedestosmom :lol:

Tada se desio meni najdraži dio cijelog izleta ... sreli smo mog bivšeg direktora .... prvo su mu skoro oči ispale kad me vidio , nije mu bilo jasno kaj ja tu radim , pa kad je vidio vizitku , i kad mu je moj direktor zahvalio što nije produžio ugovor samnom jer je on dobio tako fenomenalno pojačanje ... pa oš kad je čuo koga sam od poslovnih artnera doveo u firmu ..hehe bio je zelen od muke ... a ja procvah ko tratinčica ( crkni gade i pati ... ko te j♥♥e )
    SIGURNO Brankec. E bobo za ovo pijemo :cocky:

na ime firme koje me natjeralo da se odvalim od smijeha ... OMG ELECTRONICS ... dok su me šef i tip iz partnerske firme gledali ko pura glistu naletio sam na jedno još jače IMBA MOTHERBOARDS i tada je bio kraj , počeo sam se nekontrolirano cerekati usred sastanka ... direktor je mislio da sma puko , a ovaj nizozemac ... ma tko zna šta je mislio ...

malo kasnije prolazimo kraj nekog proizvođača zvučnika i slušalica i kao mjuzu za isprobavanje tip pusti BOTTEN ANA
    Jadan nizozemac :lol:

:ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

Ulovio sam priliku i otišao se pokloniti palima u borbi za Zie Fatherland ... amere i englezere nisam ni pogledao ...
    Nisu ni oni tebe pogledali :lol: :lol:, no u ovoj nesreci je bilo nesto dobro :cocky:

GPS je proradio i pokazao da smo kojih 20-ak kilometara išli u krivom smjeru , bravo šefe , sva sreća pa nismo u Švedskoj završili .
    Pa sto bi bilo da ste tamo zavrsili, nadjes neki klub u kojem basshunter nastupa i OZEZI

4. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

E fakat si se raspisao čoeče! Svaka čast. Poslovni sastanak se na kraju pretvorio u doooobar izlet sa puno fine papice :think:

5. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

ne misliš valjda da bu to neko pročital sve :think:

6. Aronys

Aronys Pleb

:cocky: :think: :evil2: :ave: :ave: :ave: :ave: :ave: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    E, ovo je najbolji dnevnik ikad!

Smijao sam se ko lud kad sam ga čitao i još me uvijek drži. :cocky:

7. Sherpa

Sherpa Legenda

ne misliš valjda da bu to neko pročital sve :think:
    Ja jesam i nije mi zao :cocky:

8. Aronys

Aronys Pleb

9. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Dok sam čitala, imala sam feeling ko da gledam neku seriju.
    "Pustolovine jednog hi-techa"! :cocky: :cocky:

10. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

hihihi...OMG IMBA dnevnik :cocky:

11. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

nadasve zanimljivo štivo :cocky:
    :cocky:

12. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Naime sjedimo na galeriji izložbenog prostora našeg velikog partnera i tako dosađujem se i okolo zvjerkam i naletim na ime firme koje me natjeralo da se odvalim od smijeha ... OMG ELECTRONICS ... dok su me šef i tip iz partnerske firme gledali ko pura glistu naletio sam na jedno još jače IMBA MOTHERBOARDS i tada je bio kraj
    OH MY f♥♥kING GAAAAAWD [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] :lol:

14. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

15. abominacije

abominacije (/:=D

pitam se kako bi zavrshio posjet BUKAKI baru :cocky: :evil2: :w00t:

16. Kathegar

Kathegar =I=

"There and back again, a Hobbits tale by bilbo Baggins!" :cocky:

17. Sajla

Sajla Novi Član

tako je...to je nas rodjo i ak njemu pase onda ok....svatko ima pravo na misljenje i stav ako time ne rusi slobodu drugoga...a mislim da tebe nije ugrozio...pa onda pusti rodju

a ak je kreten onda cu mu ja reci da je kreten jer se dugo nismo vidjeli.....hint hint :cry:

18. Psychaki

Psychaki Gost

GPS rulz !
    Savršen kućni ljubimac. . .
    . . .dojmili su me se opisi hrane i živopisnih likova :w00t:

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ima admina i modova no oni imaju pametnijeg posla ja sam mislio kako se ovdje ekipa zabavlja i slučajno naletim an ratište. :ninja:

Konkretno ne znam zašto si započeo flejm kad nitko nije spominjao nacizam nit ikakvu politiku, nek se klanja kome hoće, a kolko znam i na rpgcentru je bilo kom. sigova, avatara i isto tako mi nije smetalo. Nemojte se više svađati, jer ako nije tri godine nikome smetalo znači da ipak nije tako strašno. :smile:

Bilokako bilo, bez vrijeđanja.

20. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

EDIT : Pametniji popušta

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu