1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Kilt

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od Klosharr, 19. Ožujak 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

odma u glavu - jel zna neko di bi se u zg mogo nabavit kilt, prolazi i krojačka radnja
    vremena za lutat po gradu nemam, a naručivanje prek neta mi je rezervna opcija (trajanje dostave :cocky: )
    tnx unaprijed
    :lol:

2. Elvenstar

Elvenstar missing

Ako baš koćeš pravi kilt a ne žensku suknju na falde onda ti je najbolja i najjeftinija opcija pronaci neku šnajdericu (znam da ih je prije oko trešnjevačkog placa bilo par) i sam kupiti materijal. Materijala ti treba 3 x širina kilta (zbog faldi) a znalo ga je biti jeftinog takvog kariranog na Trgu u onoj trgovini pokraj Znanja, preko puta hotela Dubrovnik, ne možeš fulati prodaju samo materijale, ali očekuj da ti je najmanje 45 kn/m (a to je jako jeftino). Mislim da će ti trebati oko 2 i pol do 3 metra. :cocky:

3. Nea

Nea curica

4. Nechrarh

Nechrarh Gost

Evo ti krojački saloni pa gledaj pošto ja nemam pojma niti gdje je Jelačićev plac :lol:

http://www.google.com/search?hl=hr&q=K...&lr=lang_hr

:lol:

To je sve skupo - kakvi krojački saloni - nađeš si nekoga sa strane ili se javiš našoj Đurđici (no za Đurđicu ti ne garantiram jeftinu cijenu jer je ipak prof. na tekstilno-tehnološkom faksu) - no to sve što će ti napraviti nije PRAVI KILT - već obična suknja na falde....ti hoćeš suknju ili pravi tradicionalni kilt?

Ovi današnji u kojima se šminka ekipa poput Shona Connerya ili u kojima paradiraju počasni vojnici nisu oni pravi "čru" kiltovi - ali ako te zanima takva suknja evo ti jedan koristan link http://www.scottishdance.net/highland/MakingKilt.html

Inače "pravi kiltovi", poput onih iz brave hearta, se rade od 4 do 5 metara onog "tartan patterna" koji bi se onda omotao oko struka i ledja :lol:

5. Elvenstar

Elvenstar missing

Pa na takav kao u linku sam i mislila, za to mu je dovoljno oko 3 m materijala (naravno mora ga se prvo izmjeriti da bi se znalo točno). Može nači neku staru šnajdericu koja će mu to sašiti za 100 - 150 kn. Onda mu još treba igla ili velika ziherica i sporran. :evil2:

6. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

naravno da me zanima pravi tradicionalni kilt koji se obmotava preko pola torza
    :evil2:

7. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Dobih najčr00 kilt koji sam ikad vidla :tired:
    :me happy: ^^

8. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

slikica ? :belj: (tebe u kiltu :tired: )

9. quixoticelixer

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nevalja to. RL prezentacija je bolja jer ono...lako se dogodi da ti promakne nek bitni detalj il se boja krivo reflektira i ostalo.

11. abominacije

abominacije (/:=D

slazhem se, no sware trebao bi josh napomenuti da slikanje uzima djelich dushe i tomu tako, prema tome josh jedan argument vishe u korist gore navedenog prijedloga.

12. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

dokel god se u tome ne pojavi pred mojim očima... pošto je u pitanju moj personalni fetiš, dobra je šansa da se ne bih mogao kontrolirati... :cocky:

13. quixoticelixer

dokel god se u tome ne pojavi pred mojim očima... pošto je u pitanju moj personalni fetiš, dobra je šansa da se ne bih mogao kontrolirati... :devil:
    :cocky:
    moram pazit da mi se ne omakne :evil:

14. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Kiltovi ftw.

15. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

Klitovi ftw. :devil:

16. abominacije

abominacije (/:=D

gospodo, diplomatsko rjeshenje.

klitovi ispod klitova?