1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Kazalište

Rasprava u 'Kultura i Umjetnost' pokrenuta od Psychaki, 9. Ožujak 2007..

1. Psychaki

Psychaki Gost

Ovdje o kazalištu...koliko često idete, kakve predstave najviše volite gledati, najdraža predstava/glumac/redatelj ...što planirate pogledati, vaše preporuke, recenzije , predstave koje planirate pogledati. . ..

Baš sam jučer bila u ZKM-u na "Galebu" (Anton Pavlovič Čehov) . Ineče izvrsna predstava, preporučujem.
    U posljednje vrijeme osobito su popularni ruski autori u našim kazalištima, tako sam već imala prilike pogledati i Čehovovu dramu "Ivanov" u Gavelli, koja nije bila loša , iako je ne bih pretjerano hvalila.
    Nešto bolje je u Gavelli uprizoren Gogoljev "Revizor" , kojega sam također s velikom radošću išla gledati :laugh:
    Teštamenat nije loša komedija, malo "prizemnijeg" humora, sa "nenadjebivom" Vlastom Knezović :yeah: :wtf:

2. zlimrtvac

zlimrtvac Novi Član

Moram priznat da nisam bio dosta dugo u kazalistu al predstava koja mi je ostala u jako dobrom sjecanju je "Munthousen" (neznam tocno kak se pise =P) od Vilija Matule

3. Psychaki

Psychaki Gost

To je Münchhausen , igra u exitu, legica i ja idemo gledati za koji tjedan, kad napokon nađemo vremena.

4. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

awww, kako volim pozorište, čim ima dobra predstava bilo drama, balet, opereta, opera, ja sam tamo

posljednje što sam gledala bile su "Tri sestre" od Čehova, jako dobro predstava, a inače mi je najdraža "Višnjik" :lol:

[​IMG]:lol: :lol: :lol: :lol:

5. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Dvoumi se hoće li istaknuti da se kaže Čehovljeva, a ne Čehovova

Dvoumi se hoće li istaknuti da "Tri sestre" nisu od Čehova

Nego, krenimo dalje. :lol:

Već sam negdje slinila na Ljepoticu i Zvijer. Pa na Shakespeare na Exit. Pa opet na Ljepoticu i Zvijer. Poštedit ću vas. Inače, želim pogledati Trnoružicu, Labuđe jezero, Aidu i opet Ljepoticu i Zvijer. Ali čujem da je Labuđe jezero "modernizirano". Nije provjereno, a ja sam lijena otići na hnk.hr. A i nemam love pa mislim da neću tako skoro ni na jedno od ovoga navedenog. Čekam da postanem student pa da dobivam karte u pola cijene. Ili ću jednostavno zbarit nekog studenta. Platit. Nać gotičarke. I slično.

6. Psychaki

Psychaki Gost

Znala sam da je krivo. To je i ispalo baš zbog izbjegavanja od. Prokleta prezimena.

Trnoružicu sam gledala :lol: :lol:
    predobro je, iako malo prešareno za moj ukus.
    obožavam HNK. :lol:

7. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Čajkovski love.

Jel itko gledao Orašara? Ja prije dvije godine i znam da mi je bio totalno :cocky: , još pogotovo jer ga prikazuju u tako prigodno vrijeme, gledala sam ga negdje oko Nove godine.

8. abominacije

abominacije (/:=D

teatar&td daje neke zanimljive politichki angazhirane predstave. shto jasno znachi samo jedno: da nije skupa ulaznica. shto uslijed mog kronichnog imanja vishka vremena (u suprotnosti sa valutom) u iduchih par mjeseci znachi da chu otichi vidjeti o chemu se radi.
    dobro je i to shto se ispred kazalishta nalazi novotvoreni birc sa vrhunskim pivom. u sluchaju da bude zbilja brutala od predstave.

:evil2:

9. LyJade

LyJade Adepta Sororitas

Nedavno je u HNK stigla predstava Važno je zvati se Ernest (Oscar Wilde). Već su rasprodane karte za ovaj mjesec i početak slijedećeg, ali Rin, ja i još jedna frendica idemo krajem 4. mjeseca onda. Yeey! Jedva čekam. Nisam već dugo bila u kazalištu...... :help: :help:

10. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Jučer ili danas je u zg-u ona sarajevska audicija. Htjela sam ići al sam se kasno sjetila. Oni su mi presmješni totalknoc :ninja:

11. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Galeb u ZKMu. Bio tko, kaj je to? Dobila sam besplatnu kartu za četvrtak, a da ne idem baš ko muha bez glave..

12. Psychaki

Psychaki Gost

Čehov, dobra drama. Isplati se pogledati . Na kraju će te lijepo probuditi, ukoliko ti umor savlada koncentraciju :w00t: :think:

13. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Meh, nisam otišla na Galeba, nego na Notes on a Scandal. :hugz:
    Ali sam zato jučer bila u Komediji na Aidi. Ajme divote. :hugz: I inače sam fan mjuzikala (Tim Rice/Elton John, hello?

14. Psychaki

Psychaki Gost

wow, nisam znala da to igra. valja pogledati :belj:

15. Anria

Anria Aktivan Član

Gledala sam komediju ''Sheakspere na Exit'' i tri dana nakon nje još uvijek crkavala od smijeha. Odličan komad.

16. Psychaki

Psychaki Gost

Kvetch je solidna komedija. Tj. jedva solidna. Iako sam čula prije da je dobra, čak me razočarala. Ne znam, ali meni su neke 'smiješne' stvari više bile tragično istinite. . . a i nekako je. . .nabacano . . . no dobar sountrack . . .

17. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

evo Exitovce sam gledala par puna i svaki put me iznova oduševe, a definitivni njihov NAJ mi je bila predstava zapadni kolodvor.. nešto fenomenalno.
    i da, HNK :cry: baš se osjećam nekako ozbiljno kad idem tamo :laugh:

18. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

Ovak, chika Drem bi sutra/preksutra išao u kazalište, točnije Gavellu gledati predstavu Četvrta sestra, pa ako imas zainteresiranih da mi se pridruže u tom pothvatu, neka mi se jave na pm, ili u topicu. Ao nikome ne paše, možemo ovaj tjedan ići nešto drugo gledati, dajte neki prijedlog, pa ćemo se dogovorit, ali u načelu ja bih išao na ovo, ali ovaj mjesec igra još ta dva dana. :lol:

O predstavi ovdje:
    http://www.gavella.hr/predstava.aspx?id=637

19. Psychaki

Psychaki Gost

Četvrta sestra je teško sranje. Nemoj to ići gledati. Ako ideš na nešto drugo, može.

Iako, golotinja, transići i homoseksualci bi ti mogli dobro 'sjesti' :love: :ninja:

20. abominacije

abominacije (/:=D

vjerujem psychaki.

uglavnom, idem iduchi chetvrtak (24.5.) u teatar&td na neku eksperimentalnu predstavu. upad je 25kn. tko zheli mozhe sa mnom.

Podijelite ovu stranicu