1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Kada Gubite...

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od abominacije, 20. Studeni 2006..

?

you...

1. pa naravno da izadjem, nema vishe smisla...

0 glas/ova
    0.0%
  2. zavisi o igri i raspolozhenju...

75.0%
  3. ostajem do kraja...

25.0%
  1. abominacije

abominacije (/:=D

u online partijama... posebice strategijama koje nemaju protochnost igracha kao fpsovi (dapache, nema je)... da li izlazite iz igre kada pochnete gadnije gubiti? ili ostajete do kraja zbog vjere u to da se josh mozhe neshto napraviti... ili iz principa?

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Ovisi. U principu je dobro quittati ako fakat krenesh tolko gubit da nema nikakve sanse za turnoverom, stedi vrijeme i tebi i protivniku. No ako postoji sansa za comebackom... there is no quitting, there is only victory :lol:

3. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Fight until we die ! ( Ako mi se da , a stvarno imam neki 10 % šanse za pobjedom :lol: )

4. Sherpa

Sherpa Legenda

U warcraftu kad vidim da vise nema ni mrvu sanse sanse odustanem te startam novu partiju. Nakon par poraza onda odustanem jer znam da cu nabiti josh vise poraza ako nastavim... No u drugim igrama ostanem najcesce do kraja

5. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

kad vidim da nema šanse za pobjedu, odustajem. koja je poanta igranja kad znaš da si izgubio? čemu gubiti vrijeme, kad možeš početi ponovo :love:

6. mtm

mtm U hladu voćke

u pravilu ne kvitam ako gubim jer moze bit dobar gejm a da ispusis,tj ako svi odigraju jako dobro ali eto desi se neki propust koji je pravagnio u tudju korist,ali inace kvitam kad vidim da me zapadnu totalni debili kao timmejtovi....

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Da... mala napomena... Iazdjem iz partije kad gubim jedino kada kad znam da necu nikog sj♥♥at (znaci recimo 1v1)

8. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

ja sejvam riolej ak zgubim na neki nacin koji bih i sam mogao poslije primjenit...inace ne volim quitat, jako rijetko to radim..

9. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

U principu ostajem do kraja jer vjerujem da se može nešto preokrenuti ...a kada se raspizdim onda obično nahebe miš ili tipkovnica ... zato imam doma bar jedan rezervni set :sad: :love: :lol: :sad: :sad: :lol:

10. Ares

Ares Gost

Pa recimo u Tekkenu nikada ne odustajem, kao i u starcraftu, ali u ostalim igrama kada vidim dominantnost protivnika onda se pomirim, ali kada me počne neko sprdati preko puta e onda dovraga, tada stvarno vidiš da opponent nema igračkog duha u sebi, već je tu samo da pobjeđuje pošto nemože negdje drugdje, ali ja nisam takav, pošto je meni cilj da naučim drugoga igrati...

11. kalthir

kalthir woof woof

Kako kad. Uglavnom nakon 'gg'-a izađem.
    No među osobama s kojima trenutačno igram čini se ne vlada taj mentalitet, već se uglavnom ostaje do kraja. Tako da onda tako i ja radim.

12. Psychaki

Psychaki Gost

Ako se udostojim iz nekog razloga i započeti igru , onda se borim do kraja.

I onda krenem ponovo, opet i opet iznova, dok oči ne pocrvene, a svakim novim treptajem šanse za uspjeh budu 30% manje :love: I onda ne mogu zaspati dok ne pobjedim u nekoj.
    Što se često desi (da ne uspijem).

I zato je najbolje ne igrati :sad:

13. Aelis

Aelis Pokémon trenerica

Ovisi koliko dugo već igram to. XD Ako nakon 10 minuta neš zeznem, potrudit ću se da to popravim, ali nakon dugo vremena, jednostavno mi odu živci. :p Al da, ipak se držim neke pristojnosti pa ne izlazim ako igram u timu.

14. Maradoch

Maradoch Novi Član

U principu,u Warcraftu,ostajem do kraja ali ako vidim da stvarno nemam šanse, tj svi likovi su mi mrtvi :wtf: odustanem... ili ako igram s nekom teškom noobarom.. :wtf:

15. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Je, u team gameu je najgora hereza quittati prije nego sto te skrise. U 1v1 je druga prica.

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Kad gubim udaram žene, svojeg godišta otprilike. Ako ih nema na policama onda padam u depresiju i trpam masnu hranu u sebe.

Ne molim za milost, ali znam da će mu se vratiti to zlo jednom već.

17. Kathegar

Kathegar =I=

Trenutačno igram samo FL online...ostajem do kraja...gubio il dobivao igra je j♥♥eno zabavna i nema šanse da ne ostanem do kraja...kad ti se skupi 50 ljudi na masovnom FFAu za 100 milja kredita jao...jaooooo...znaš kak ćeš ostat...

inače kad gubim ne izlazim osim kad me počnu zaj♥♥avat...ak mi kaže gg ili gf ostajem jer je lik ok i pošuje drugog igrača...ak mi ne kaže gg ili gf i počne me zaj♥♥avat iz principa ga odj♥♥em...al to je rijetkost i uglavno takvi završe na nekom lošijem serveru a ne na VOIDu(VOID FTW!!!)...

18. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

Trenutačno igram samo FL online...ostajem do kraja...gubio il dobivao igra je j♥♥eno zabavna i nema šanse da ne ostanem do kraja...kad ti se skupi 50 ljudi na masovnom FFAu za 100 milja kredita jao...jaooooo...znaš kak ćeš ostat...

inače kad gubim ne izlazim osim kad me počnu zaj♥♥avat...ak mi kaže gg ili gf ostajem jer je lik ok i pošuje drugog igrača...ak mi ne kaže gg ili gf i počne me zaj♥♥avat iz principa ga odj♥♥em...al to je rijetkost i uglavno takvi završe na nekom lošijem serveru a ne na VOIDu(VOID FTW!!!)...

Kaj je FL online? :tired: (kasno je mozak mi ne radi :) )

ja obicno izadjem kad su mi u bazi i svi uniti su mi mrtvi (u warcraftu 3 konkretno :) )

19. Kathegar

Kathegar =I=

E moj dabre...Freelancer u Multyplayeru....:lol:

20. DsAg

DsAg Novi Član

Offtopic al Kath me podsjetio... Jel itko ima ideju zašto mi u Freelanceru svako malo krepa zvuk? Nema pravila (samo filmovi ili određeni lik ili nešto), sa svim ostalim igrama savršeno radi, prije CD nije oštećen (probah s 2 ili 3 različite kopije)...

Podijelite ovu stranicu