1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Jeste Li Znali?

Rasprava u 'Znanost i Priroda' pokrenuta od Sajla, 8. Veljača 2007..

1. Sajla

Sajla Novi Član

dakle ovdje nabacite sve one male sitnice i podatke koje znate a nemate nikakve koristi od njih :cocky:

Mužjak morskog konjića nosi jajašce tijekom mrijesta...dakle on je trudan :cool:

za razliku od njega muzjak pingivna stoji na hladnoci i na svojim nogicama drzi jaje dok majka skuplja hranu u moru za maloga pingvinceka :cool:

2. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

pingvin se brine za maloga i kada se izlegne :)

3. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Samwyse ima žensku ikonicu ispod avatara unatoč tome što je muško jer forum navodno hormonalno pobuđuje njegovu žensku stranu.

4. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Svinja ima orgazam pola sata :ave: :laugh:

Barbie's full name is Barbara Millicent Roberts.

Every time you lick a stamp, you consume 1/10 of a calorie.

The average person falls asleep in seven minutes.

'Stewardesses' is the longest word that is typed with only the left hand.

A whale's penis is called a dork.

Sex burns 360 calories per hour.

In a lifetime the average human produces enough quarts of spit to fill 2 swimming pools.

1 in 8 Americans has worked at a McDonalds restaurant.

Women blink nearly twice as much as men.

The Human eyes never grow, but nose and ears never stop growing.

Coca-Cola was originally green.

111,111,111 x 111,111,111 = 12,345,678,987,654,321

Statues in parks: If the horse has both front legs in the air, the person died in battle; if the horse has one front leg in the air, the person died as a result of wounds received in battle; if the horse has all four legs on the ground, the person died of natural causes.

"I am." is the shortest complete sentence in the English language.

...... itd :cheers:

5. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

Samwyse ima žensku ikonicu ispod avatara unatoč tome što je muško jer forum navodno hormonalno pobuđuje njegovu žensku stranu.

Inace kewl topic. jeste li znali da se elektroni dok ih promatra covjek sire kao val, a inace imaju cesticna svojstva. Youngov pokus!

-da ljudsko raspolozenje i ocekivanja mogu imati utjecaja na ishod empirijskog pokusa?

-da kako se covjek svako malo regenerira tj, stvara nove stanice, nakon par godina vam se kompletno zamijene sve stanice u tijelu!

-da je Isidora Duncan (Jesenjinova ljubavnica) umrla tako sto joj se ogroman sal koji je nosila smotao oko osovine auta u punoj brzini...

-da tri velika strsljena mogu uletiti u pcelinju kosnicu i poklati vise od 3000 pcela (pcelica maja :omg:)!

-da mravi mogu podignuti mislim 40 puta vise od vlastite tezine.

-da se zapravo Hrvatsko ime prvi put spominje tek u 9.st a ne u 7.

.
    .
    .

6. Sammael

Sammael Knjižničar

Inace kewl topic. jeste li znali da se elektroni dok ih promatra covjek sire kao val, a inace imaju cesticna svojstva. Youngov pokus!

-da ljudsko raspolozenje i ocekivanja mogu imati utjecaja na ishod empirijskog pokusa?

-da kako se covjek svako malo regenerira tj, stvara nove stanice, nakon par godina vam se kompletno zamijene sve stanice u tijelu!

-da je Isidora Duncan (Jesenjinova ljubavnica) umrla tako sto joj se ogroman sal koji je nosila smotao oko osovine auta u punoj brzini...

-da tri velika strsljena mogu uletiti u pcelinju kosnicu i poklati vise od 3000 pcela (pcelica maja :omg:)!

-da mravi mogu podignuti mislim 40 puta vise od vlastite tezine.

-da se zapravo Hrvatsko ime prvi put spominje tek u 9.st a ne u 7.

.
    .
    .
    Mravi mogu dignut preko 100 puta svoje tezine, ili nakoliko puta toliko za african fire ant.
    Hrvatsko ime se prvi puta spominje u 8 stoljecu, ali na latinskom. Na hrvatskom tek u 9 stoljecu.

7. Marvin

Marvin Novi Član

Statues in parks: If the horse has both front legs in the air, the person died in battle; if the horse has one front leg in the air, the person died as a result of wounds received in battle; if the horse has all four legs on the ground, the person died of natural causes.

nadam se da vam je jasno da je ovo cisti bullshit...

8. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Njakraća rečenica na latinskom glasi I!

9. Sergei

Sergei Novi Član

e, ne vjerujem!

edit - odnosi se na Marvinov post

a je gužva ovdje...

10. Sammael

Sammael Knjižničar

Aleksandar Veliki i Cezar su bili epilepticari.
    Najvise poziva na racun osobe koju se poziva u SAD-u je na dan oceva.
    Astronauti narastu dok su u svemiru (odo ja u svemir)
    George Washington je uzgajao marihuanu
    1998 Sony je prodao 700.000 video kamera koje su mogle vidjeti kroz odjecu. Danas te kamere vrjede bogatstvo na E-Bayu
    Hitler je imao samo jedan testis.
    10% prihoda ruske vlade dolazi od prodaje votke.
    40% zena je bar jednom bacilo obucu na muskarca

11. Marvin

Marvin Novi Član

Hitler je imao samo jedan testis.

zapravo ne postoji nikakv dokaz za to... a postoji opravdana sumnja da je to "cinjenica" lanisrana od strane saveznika da podkopa hitlerov ugled...

e, ne vjerujem!

edit - odnosi se na Marvinov post

a je gužva ovdje...

sto ne vjerujes? da je ono o kipovima cisti bullshit? pa ajd se samo sjeti da je konja bilo vise manje po cijelom svijetu i da nikad nije postojala konvencija o tome... al probat cu ti naci i dokaz istog ako inzistiras...

12. Sergei

Sergei Novi Član

U pravu si. Možda tek negdje lokalno vrijedi takav običaj...

13. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Svinja ima orgazam pola sata :yeah: :omg:

Pa ovo baš i nije istina. Gdje si izvukla taj podatak?

14. Sajla

Sajla Novi Član

ajd kad ste poceli jadne konje muciti....
    znate li da prednje noge konja nisu povezane sa ostatkom tijela kostima tj zglobovima? jedino sto mu drzi prednje noge su misici :yeah:

15. Sajla

Sajla Novi Član

kada se sve velike face na svijetu u geologiji dogovore oko tocne i ostre granice izmedju dvaju razdoblja zemljine povijesti pod oruzanom pratnjom odu negdje u prirodu na tu ostro vidljivu granicu i zabiju ooooogramanjski zlatni cavao izmedju ta dva razdoblja...

pa ako nekome treba zlata...probajte izvaditi cavao:))

16. Kathegar

Kathegar =I=

Jeste li znali da Mona Lisa nema obrve? (:laugh: Fenrir mi reko i fakat)

17. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Pa ovo baš i nije istina. Gdje si izvukla taj podatak?

To sam našla na nekoj internet stranici i čitala u nekom časopisu.
    A ono sa konjima-kako znaš da nije istina? Ajd mi navedi jedan primjer di to nije istina.

18. kalthir

kalthir woof woof

A ono sa konjima-kako znaš da nije istina? Ajd mi navedi jedan primjer di to nije istina.

kralj tomislav. mislim da nije umro kao rezultat ranjavanja.
    josip jelačić. umro je od bolesti, no konj mu također ima jednu nogu u zraku.
    prva dva koja mi padaju na pamet (iako u biti, jedina dva konjanika za koje znam :P)

19. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

To sam našla na nekoj internet stranici i čitala u nekom časopisu.

Vjeruj nije istina ovo za svinje, a konje ja nisam ni spominjala.

20. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

Konj bolje pije ako mu fućkaš dok pije vodu,debilno ali istinito

Podijelite ovu stranicu