1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Jeste Li Ikada Imali San?

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Ares, 28. Studeni 2006..

1. Ares

Ares Gost

Jeste li iakda imali san postai netko od slavnih glazbenika ili zamjeniti nečije mjesto?

2. Psychaki

Psychaki Gost

3. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

možda kad sam bila ful klinka.. al sad kad vidim šta sve dolazi s tim .. no tnx.. :cool:

4. Eniyel

Eniyel Vampiruša

5. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Jeste li iakda imali san postai netko od slavnih glazbenika ili zamjeniti nečije mjesto?

Pa možda bi na jedan dan. Makar ne bi htjela postati slavna osoba. Iako su puni para,nisu slobodni.

6. Fenrir

Fenrir Novi Član

Htio bi ostavit zvuk iza sebe..al slavan kao "rock star" i te brije itekako ne!

7. Jenny

Jenny Novi Član

sad ću ja biti prva koja će reći DA :blush:
    to mi je bio san od kad sam imala četri godine i još uvijek je tako :nice:

8. AlucarD

AlucarD Novi Član

9. pandora

pandora Aktivan Član

svirati za sebe i frendove da...
    ali ići na turneje i koncerte i voditi život poput naših "slavnih" pjevača/ica... NO WAY!!!

10. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

ni kao najmanja nisam govorila "ja zelim biti pjevacica".. nikad mi to nije bio san.. nije ni sad..

no voljela bih pjevati u nekom bendu.. obozavam pjevati tako da mislim da bi se snasla..
    a sad.. slava i sve sto dolazi s time.. ako bi postala slavna jeziga.. trpila bi.. ali ne bi se povlacila iz grupe definitivno..

11. Frigg

Frigg Novi Član

:think:
    otkako sam bila mala imam neke svoje snove...
    odrasla sam uz Janis Joplin, pjevajući njene pjesme, kasnije svirajući...
    i sanjala sam svjetla pozornice...
    idealizirano, znam...

svakim danom sve više želim stvarati glazbu s kojom će se ljudi poistovjetiti...
    i da, ići na turneju i sve...
    ali bez droga i alkohola of course...

ahmm.. blackerica sam i želim biti dio underground scene...

:blush:

12. Melardhoniel

Melardhoniel Novi Član

isla sam u glazbenu prije par godina, svirah gitaru..ali ocito da nisam dovoljno jako zeljela postati glazbenik...sad mi je zao sta nisam nastavila, ali sta se moze....nasla sam nesto drugo pa i sad mogu reci da mi nije san postat gazbenicom....

13. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

ja bi volio usppjet u zivotu do te razine da imam dovoljno novaca i vremena za se bavit glazbom ovako iz zabave, ne profesionalno ali to je jako tesko pogotovo kod nas :)
    kada pocmes radit glazbu za novac precesto izgubi sve smisao

14. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

ne znam , ne , jer ne sviram , al volio bi svirati :lol:

15. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Ajoj...Pa da, imala sam san, ali baš je bio dječiji san. Inače Valdis i ja smo imale ''grupu''. Koji kriminal je to bio :cocky: Sada mi baš to i nije nešto. Sve je već isfurano.

16. Bunny

Bunny Novi Član

Pa mislim da većina djece bar jednom sanja da bude neka popularna zvijezda i to većinom što se pjevanja tiče.Imala sam takvih maštarija u djetinjstvu,ali onda poslje razmotriš svoje mogućnosti,pa se ti snovi malo promjene,recimo da sam onda znala više razmišljati o tome da se bavim glazbom na druge načine,da sudjelujem u njoj,ali ne direktno,neznam kako bih to opisala i nekad sam imala želje za sviranjem. :yeah:

17. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Ja sam tijo lupati po bubnjovima ... i danas to jako želim :belj: kad si kupim kuću na osami onda ću si kupiti i bubnjeve da mogu lupati koliko god hoću :yeah:

18. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

hehe , ja sam isto htio lupati , cak sam imao "bend" u kojem sam doslovce lupao :cocky: (po bocama , kantama , sta god je doslo pod ruku :lol: )

19. Anria

Anria Aktivan Član

još od malih nogu bi htjela it gitaristica u nekom gotic bendu

Podijelite ovu stranicu