1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Jeste Li Društveno Hendikepirani?

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od GreyWolf, 8. Lipanj 2007..

1. GreyWolf

GreyWolf Novi Član

Pokrenuh topik da saznam ima li tko moj tip problema.
    Dakle, neki dan sam razgovarala s najboljom frendicom o mojoj asocijalnosti i ona mi reče (citiram): Slušaj, ti si krasna osoba. Stvar je u tome da, dok sam došla do toga, sam se umorila kopajući.
    Navodno djelujem toliko ledeno i toliko sam zatvorena da mi se ljudi boje prići... Najgore od svega, ja se uopće tako ne osjecham - mislila sam da sam dapače vrlo otvorena!
    A sad, kako to promijeniti, je li tko uspio, je li uopće netko zna o chemu govorim?!
    :smile:

2. She-Ra

She-Ra princess ^^

Nemam pojma o čemu govoriš......
    Ček,ti si zatvoren,a misliš da si otvoren?

3. kalthir

kalthir woof woof

prečru tema :smile:

ali da. jesam. doduše, kod mene je više problem govorna mana, iako i inherentna asocijalnost igra ulogu u tome.

rješenje je, kao i uvijek, vježba. štoćereći, česti i produženi periodi bivanja "u društvu". ako nemaš društvo, možeš meni kupit kavu. :smile:

4. Nea

Nea curica

:tired: takva sam i ja bila.. u srednjoj sam umirala od srama prolazeći hodnikom pa bih držala glavu visoko i gledala samo pred sebe pa bi mi ljudi nakon što se upoznamo znali reći da su mislili da sam umišljena :tired:

A čuj kome je stalo do tebe potrudit će se kao što je i ona, no i ti se pokušaj malo otvoriti :smile:

@kalthir - govorna mana? imala sam prijateljicu koja je mucala ali je zato najviše pričala u društvu i bilo je ok, nakon vježbi sada još vrlo malo muca i dalje puno priča :tired: Govorna mana nije zasmetala ni Gibonniju niti Biliću... hvala Bogu da nisi slijep :nice: Moraš se govorno družiti Kalth , moš mene nazvat na mob :cocky:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  5. She-Ra

She-Ra princess ^^

Ja nekad mucam zato što sam imala problema s govorom,pa sam zato išla u Suvag.Ja jako sporo prilčam,ali opet puuuuuuuuuuno govorim.

6. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Same here što se srama tiče. :tired:
    Osnovna je bila katastrofa, bila sam totalno nesigurna, a da ne spominjem da od 6. godine nosim naočale i da sam zbog njih dobila možete već samo pretpostaviti kakve nadimke, što nije nimalo pomoglo mojem samopouzdanju kojeg je ionako manjkalo.
    Trajalo je to do kojeg 7. razreda, no ne znam, nešto se tad dogodilo, valjda sam shvatila da tako neću nigdje dogurati ako se samo povlačim u sebe i odbijam druge.
    Prvo je na red došlo ono iznutra - radila sam na sebi i lakše mi je tad bilo komunicirati s drugima i prihvatiti sebe kakva jesam.
    A nakon toga i ono izvana; nešto što me jako veselilo i podiglo samopouzdanje na maksimum - dobila sam leće, i stvarno možda blesavo zvuči ali ta jedna mala sitnica toliko mi je značila i puno me promijenila :tired:
    Otada je prošlo par godina i gledajući sad na svoj život jako sam zadovoljna ljudima koji me okružuju jer ja biram svoje društvo i ne trošim vrijeme na stvari i ljude koji mi se ne sviđaju.
    A osim toga, ne marim sad uopće za mišljenje drugih, ponosno mogu nositi svoje naočale, ne hodati pognute glave i nasmješiti se slučajnom prolazniku.

7. She-Ra

She-Ra princess ^^

Ja sam prije bila,ajmo tak reći "odbačena" od drugih.Jer,cijela škola je ista,svi imaju iste interese,a ja sam baš namjerno htjela i bila drugačija,pa to nitko nije znao prihvatiti.Onda su moje frendice počele slušati rock i metal i sve je bilo ok.

8. GreyWolf

GreyWolf Novi Član

bwah, no hope for me........... ja sam otužni primjerak knjižnog crva koji je izuzetno privržen svom sobičku i tišini as it seems............. thanks for the advice anyway :tired:

9. She-Ra

She-Ra princess ^^

Poslije će se to promijeniti,vidit ćeš....

10. quixoticelixer

bwah, no hope for me........... ja sam otužni primjerak knjižnog crva koji je izuzetno privržen svom sobičku i tišini as it seems............. thanks for the advice anyway :tired:

Ponekad ni to nije tako loše, pogotovo ne tako kako si ti to rekla :cocky:
    Ne trebaš stalno biti okružena ljudima i imati desetke prijatelja, ne! :tired:
    Dovoljno je da imaš par osoba koje ti puno znače i ti njima isto toliko, a kao što si i sama rekla, ti sebe ne doživljavaš takvom; hej, pa u čemu je onda problem? :tired:
    Zar nije bit u tome da se ti dobro osjećaš?

11. GreyWolf

GreyWolf Novi Član

:tired: Naravno da je, ali kako da se covjek dobro osjeća kad mu svi govore da djeluje ko santa leda? Brrrrr

12. She-Ra

She-Ra princess ^^

Ne obaziri se na takve ljude,i sve će bit isuper.

13. quixoticelixer

Pa postoji li nešto konkretno u tvom ponašanju što ljude odbija? Ili je to cjelokupni dojam? :tired:

14. GreyWolf

GreyWolf Novi Član

Cjeloukupno, no kazu da mi pogled ubije covjeka u pojam :tired: mozda je to?

15. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ne bih ti mogao pomoći. No kažu da mito otvara sve.

16. Nea

Nea curica

Cjeloukupno, no kazu da mi pogled ubije covjeka u pojam :cocky: mozda je to?

Ubojiti pogled uvijek može omekšati jedan osmijeh :smile:

17. Jenny

Jenny Novi Član

Pokrenuh topik da saznam ima li tko moj tip problema.
    Dakle, neki dan sam razgovarala s najboljom frendicom o mojoj asocijalnosti i ona mi reče (citiram): Slušaj, ti si krasna osoba. Stvar je u tome da, dok sam došla do toga, sam se umorila kopajući.
    Navodno djelujem toliko ledeno i toliko sam zatvorena da mi se ljudi boje prići... Najgore od svega, ja se uopće tako ne osjecham - mislila sam da sam dapače vrlo otvorena!
    A sad, kako to promijeniti, je li tko uspio, je li uopće netko zna o chemu govorim?!
    :help:

pozdravljam te sestro!!!!!! :nice: :w00t: :w00t:
    ne samo da znam o cemu govoris,vec sam i ja sama prozivila isti scenarij :nice:
    al ono,cura mi je rekla iste stvari ko i tebi frendica (mozda smo u rodu :omg:....... :cocky: )
    i sta je najbolje ja isto ne smatram da sam zatvorena...ni najmanje,al svatko mi kaze da sam cista ledena kraljica :smile:

plus,oduvijek sam bila odbacena od drustva jer sam dosta specificna...posebna recimo....unikat koji je tesko razumjeti ako ne pogledas ispod povrsine,al osobe koje se malo potrude da me vide onakvu kakva jesam uvijek kazu da sam divna,osjecajna i socijalna osoba :yeah: samo ja nikad odmah ne pokazujem svoju dobru stranu svima dok nisam sigurna da barem malo ne zasluzuju moje srdacnosti,jer,mislim sta cu biti divna prema onima koji me gaze i iskoristavaju :cool:

tako da razumijem najvise ljude slicne sebi i prihvacam svakoga kakav je (ako je drugaciji u pozitivnom smislu,ne sad neki munjeni ljudi...... :lol: )jer raznolikost je ono sto je zanimljivo i dobro u ovom zivotu,tako da ne brini ima nas vise slicnih tebi....

nisi sama :smile: :cocky: :smile:

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.
  18. She-Ra

She-Ra princess ^^

Ovo si prekasno rekla!!! :cocky:

19. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

prečru tema :smile:

ali da. jesam. doduše, kod mene je više problem govorna mana, iako i inherentna asocijalnost igra ulogu u tome.

rješenje je, kao i uvijek, vježba. štoćereći, česti i produženi periodi bivanja "u društvu". ako nemaš društvo, možeš meni kupit kavu. :cocky:

iskreno kalt,to da imas govorniu manu se jedva kuzi(ako uopce),jer sve nedostatke nadoknadis nevjerojatnim provalama,koje rijetko tko moze!!you go girl!

Ja nekad mucam zato što sam imala problema s govorom,pa sam zato išla u Suvag.Ja jako sporo prilčam,ali opet puuuuuuuuuuno govorim.

dont we know it.... :smile:
    Ja sam prije bila,ajmo tak reći "odbačena" od drugih

yeah i wonder why?? :cocky:

gle greywolf,svako od nas je jedinstven..to je jedna od bitnih odlika tko smo i sto smo..bez toga svijet bi bio dosadan i nezanimljiv...stoga glavu gore,pocni se sve cesce ukljucivat u razgovore u drustvu..i nedaj se..jer svatko od nas ima nesto sto moze pokazat..pa tako i ti..samo moras ti drugima pokazat

20. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Jesam. Snalazim se.

:cocky:

Podijelite ovu stranicu