1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Jesen '07.

Rasprava u 'Podrška & Obavijesti' pokrenuta od Sherpa, 2. Rujan 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Sherpa

Sherpa Legenda

Dame i gospodo. Danas vam službeno mogu najaviti da će od 10.09. Eydis doživjeti neke promjene sa projektima kojima planiramo malo više oživjeti misaone ravni.

Što je točno u pitanju još vam neću reci, nego cu vas zamoliti da ovdje iznesete neke svoje ideje kako da poboljsamo postojece sekcije, ako ih imate naravno (ako vas je sram javno reci uvijek mi se mozete na PM obratiti).

2. She-Ra

She-Ra princess ^^

Imam ideju.
    Stavite filmiće u galeriju!
    :laugh:
    Normalno, sa ograničenjima.

3. Psychaki

Psychaki Gost

zvuči kao neki katalog za odjeću :D . dobra promocija.

prijedlog- dodati neki narančasto-zeleni skin :laugh:

4. She-Ra

She-Ra princess ^^

ja bi crveni skin :laugh:

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Skinovi ce pricekati...

Sada bih vise volio same promjene uz sekcije te vasi prijedlozi kako da ih se poboljsa

A zvuci ko katalog... Mozda i je te ja upravo trazim modele :laugh: (ne)

6. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Sekcija Novi svijet mora biti vise, a ne pri dnu. Ovako je ignorirana :)

7. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Evo ideja. S obzirom da se pokazalo da je lockanje Taverne uzaludno onda neka jednosatvno zamjeni mjesto sa Fantasy Svijet i PK sekcijom. Ako već ne žele pisati kewl postove onda neka skrolaju do Taverne. Najblje bi bilo da se baci u Podzemlje kraj Tamnice. :D

8. Aronys

Aronys Pleb

I preimenuje u Otrovnu Jabuku? :laugh:

@Psy - to predlažeš skin za Haloween? :laugh:

9. She-Ra

She-Ra princess ^^

Slažem se s sWarom.

10. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ne kaže se da se slažeš nego da svoju misao podređuješ sWarovoj.

11. Nea

Nea curica

:wtf: tebi bi Levi bilo pametnije da gurneš nos tamo u svoju sekciju jer se ljudi javljaju da nastavljaju a pridružuju se inovi ljudi :bless:

:wtf:

12. Sherpa

Sherpa Legenda

Kao sto sam i rekao... Svaki dan cu najaviti samo detaljic promjena koji ce biti na Eydisu

Sekcija koja ce dozivjeti najvise preinake biti ce knjiznica s nekim projekticima...

Sutra malo vise :ninja:

Ajde... dajte mi svoje ideje...

13. Sherpa

Sherpa Legenda

Eto vrijeme je da napokono obznanin najvecu novost do koje ce doci iduceg ponedjeljka. Ovim sto uvodim pokusavamo rasteretiti tavernu i potaknuti postanje u ostalim sekcijama na forumu.

Pocinjemo s projektom "Tema foruma". Svaka dva ili tri tjedna izabrat cemo neku temu (koja moze biti i samo jedna rijec) koja bi sluzila u tom vremenu kao nit vodilja u svim sekcijama. Teme cemo birati tako da budu univerzalne kako bi ih se u svim sekcijama moglo iskoristiti. No ipak necemo ni tu sve reci :laugh:

Koja je prva tema vec je odluceno, no da saznate morat cete pricekati do ponedjeljka, isto kao sto cete morati pricekati da vidite sto smo vam sve spremili po sekcijama.

Ako imate volje da se angazirate oko neke sekcije javite mi se pa cemo dogovoriti nesta :laugh:

14. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Evo ideja. S obzirom da se pokazalo da je lockanje Taverne uzaludno onda neka jednosatvno zamjeni mjesto sa Fantasy Svijet i PK sekcijom. Ako već ne žele pisati kewl postove onda neka skrolaju do Taverne. Najblje bi bilo da se baci u Podzemlje kraj Tamnice. :D

Podređujem svoju misao swarovoj.

15. Nea

Nea curica

Slažem se s swarovom idejom...

što mislite o nečemu poput parlaonice?

što je s reklamom eydisa? da možda mi članovi postamo linkove gdje bi se eydis mogao reklamirati? :yuk:

i da :mmm: želim se angažirati :lol:

16. Sherpa

Sherpa Legenda

Sve 10.09.

Da sekcije ce biti rasporedjene malo drugacije, parlaonica mozda i zazivi no ne odmah

Naravno. Reklamirajte sto je vise moguce, ako neko reklamira neka mi javi na PM :yuk: ali neka reklamira ujedno i portal.
    Samo daj... ideje su dobrodosle... zasto mislim da bi ih sutra u ovo vrijeme + josh 15 minuta ljudi mogli imati :mmm:

17. Sherpa

Sherpa Legenda

Sekcije preslozene i tako ce ostati :gay:

18. Velena

Velena vintage queen

Malo me zbunjuje ova preraspodjela (stara sam pa me sve promjene nerviraju), ali ova ideja s Temom foruma mi se čini jako dobra. :gay:

19. Anria

Anria Aktivan Član

Potpuno se slažem sa Swarvom idejom.
    Također, prelažem da se iz Taverne izbrišu svi topii u kojim adugo nije bilo pisano ili su lockani, jer je ovako bezrazložno pretrpana.
    Najbolje bi zapravo bilo da ostanu samo oni topici koji su pod ''važno''

I odlična je ova ideja sa temama foruma! :cool:

20. Psychaki

Psychaki Gost

nije, zaključani topici su upravo oni najbolji :/

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu