1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Javni Prijevoz

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Psychaki, 12. Studeni 2006..

1. Psychaki

Psychaki Gost

Ovdje idu sve vaše frustracije i prepričavanje raznih dogodovština iz najdražeg nam , javnog prijevoza (vi koji ga koristite).

:tired: :belj:

Baš su neki dan trebe zgodne, ono sve šteta, puštale narodnjake na mobitelima. Neki stariji lik se toliko raspizdio da su , oh kako me samo srce zaboljelo, morale izaći van na sljedećoj stanici, a jedna je čak i uganula nogu na svojoj petcentimetarskoj potpetici u čizmama , koja tuga :nice:

2. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

kod nas je glavna frustracija i nepogoda što nikako da nam uvedu pošten javni promet koji obećavaju već 15 godina :cool: a natječaju se stalno poništavaju. Imamo jednu bus liniju za koju nikad nisi siguran kojim putem vozi i kad će doći, i kojom sam se povezao jednom u životu oko 800 metara.

3. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

eh meni se u prosjeku 2 puta u tjednu pokvari tramvaj/bude sudar/nestane struje/sofer se napije ili nes slicno pa moram hodat u skolu :)
    zetovci >

4. Kathegar

Kathegar =I=

:cool: OMGZ promet

ja idem an Promet... :cool:

no što se tiče javnog prijevoza...meni se nikad nije dogodilo veće sranje...tu i tamo fulam tramvaj jer ne obazirem pažnju na broj al hebeš ga :cool: jedino mi sad ne pašu radovi an Draškovićevoj...stvaraju mali čeptak da su tramvaji sporiji

5. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Kada sam živila u big city svuda sam išla javnim transportom, naravno uvijek sam se švercala pa sam si to i mogla priuštiti. Sada kada sam u ovoj provinciji :cool: ne isplati mi se baš voziti javnim prijevozom jer: 1-ne mogu se švercati; 2-karta je preskupa
    Živio Fiat tabanis i Opel cipelić :cool:

6. Nea

Nea curica

kod nas je glavna frustracija i nepogoda što nikako da nam uvedu pošten javni promet koji obećavaju već 15 godina :cool: a natječaju se stalno poništavaju. Imamo jednu bus liniju za koju nikad nisi siguran kojim putem vozi i kad će doći, i kojom sam se povezao jednom u životu oko 800 metara.

:cool: najgore mi je kad mi je dijete bolesno, nemam auto, a ja živim kod Velike crkve i nema teorije da pješke dođem do Hitne.. tako da bilo kakav javni promet bolji je od nikakvog :cool:

7. Sherpa

Sherpa Legenda

Kako sam u Zagrebu neam problema s javnim prijevozom, Zapravo josh uvjek nisam krenuo u auto-skolu jer svuda mogu stici zetom (i zato jer se nema para za auto-skolu)

Tu i tamo se dogodi da busa nema pa moram cekat iduci no sve u svemu zadovoljan sam

8. Eniyel

Eniyel Vampiruša

blazenstvo stanovanja na pet min od centra ^^ sve mi je blizu i rijetko kad mi treba javni prijevoz pa nemam niti provlema s tim :tired:

9. Bunny

Bunny Novi Član

hmm...pa najviše me zivciraju ljudi u tramvaju...i kad su guzve,a meni se zuri... :lol:
    ostalo je sve ok..idem s busom i tramvajem..na bus sam se navikla i na sve njegove mane..pa mi to vise ne smeta..pomirih se sa situacijom..a tramvaj ko travmaj..ide normalno..ima dosta tramvaja s kojima mogu ici...tako da je tu sve ok.. :tired:
    eh da..nedjeljom kad se vracam doma...zurim se na bus...ali tramvaji kao da idu sporije nego inace :love: neznam...treba mu 500god da dode...ili se to meni cini jel sam pospana..ali bas imam takav neki osjecaj.. :love:

10. Anchica

Anchica Novi Član

mrzim ZET... I tramvaje, al mi se isto tako ne da pjesaciti... I sta mi preostane osim zicat starog da me svugdje vozi :tired: Ne hvala... :love:

11. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

mrzim starčeke koji kukaju u tramvaju i busu :tired: :love: ...j♥♥ote kaj oni svaki dan moraju ic negdje...mrzim guzve i izbjegavam ih, makar zakasnio... :love:

12. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

Čuo sam priču o tipu koji je htio sjesti u tramvaju (umoran od posla) al baba nije htjela maknut "Mimi" sa jednog sjedala (jedan od onih malih, ružnih pasa), pa je tip šutnuo đukelu kroz prozor...
    Inače, tramvaji me ne smetaju toliko. Vlakovi su mora. Svaki put kad krenem vlakom i žuri mi se, vlak pokupi samoubojicu...

13. Sherpa

Sherpa Legenda

Čuo sam priču o tipu koji je htio sjesti u tramvaju (umoran od posla) al baba nije htjela maknut "Mimi" sa jednog sjedala (jedan od onih malih, ružnih pasa), pa je tip šutnuo đukelu kroz prozor...
    :viking: :whip: :axe: :axe: :lol: :lol:

Meni jedino smeta kad baba trci na bus al onda zahtjeva da sjedne u prepunom busu

Smeta me kad u praznom tramvaju se stari djed oce sjesti bas tamo di ja sjedim

14. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

:axe: :axe: :lol: :lol: :lol: :lol:

Meni jedino smeta kad baba trci na bus al onda zahtjeva da sjedne u prepunom busu

Smeta me kad u praznom tramvaju se stari djed oce sjesti bas tamo di ja sjedim

:viking: to su takvi retardi da je to strašnooo... :whip:

15. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

negdje u rnoj gori uđe žena u autobus. Nitko ne ustaje. kaže ona
    "Nu, zar nema ođe džentlmena?"

Javi se glas iz stražnjeg dijela:

"Ima, jado, nu nema mijesta"

16. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Inače, tramvaji me ne smetaju toliko. Vlakovi su mora. Svaki put kad krenem vlakom i žuri mi se, vlak pokupi samoubojicu...

OMG :axe: :axe: :viking:
    To je i mene uvijek živciralo, apogotovo ako starci mene žicaju da se maknem. Užas!! :whip:

17. pandora

pandora Aktivan Član

pošto u mene nema tramvaja...
    buseve ne preferiran... ako triban ići negdi dalje tu je čača sa auton... ako ne.... by noge :laugh:

18. Psychaki

Psychaki Gost

ne znaš koju životnu školu propuštaš :laugh:

19. pandora

pandora Aktivan Član

a šta ću... neznan di bi u šibenik uopće stali tramvaji... :laugh:

20. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

a šta ću... neznan di bi u šibenik uopće stali tramvaji... :tired:

Ako ti je Šibenik malen , probaj živjeti ovdje :onoz:

Ali eto , imamo i mi taxi ( :nice: ) ...

Jedini je problem što se nalazi na pruzi ( :nice: )

Posljednje uređivanje od moderatora: 19. Travanj 2015.

Podijelite ovu stranicu