1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Izvršiteljski Kvest

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Zoran K, 1. Kolovoz 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Zoran K

Zoran K Retardirana rotkvica

Okej, ovo je situacija:

distribucija knjige "Izvršitelji nauma Gospodnjeg" je zak♥♥♥c i ljudi imaju problema s nabavljanjem.
    Ja baš ne mogu dijelit primjerke okolo, jer ih u principu nemam, nego moram žicat izdavača svaki put.

Ali, kako su neki pojedinci vrlo zainteresirani (a mislim da je to prvenstveno zbog divnih recenzija i kritika na kojim se od srca još jednom svima zahvaljujem) odlučio sam naći dodatni povod da poklonim knjigu ili dvije.

Kako je sad u tijeku drugo kolo nazječaja "Sjekirom do knjige", što će trajati bar tjedan dana, a ja od 10.8. idem na godišnji i neću baš biti uvijek blizu računala, računam da bi nakon 25.8. mogli pokrenuti nekakav kvest koji bi kao nagradu imao knjigu.

Ili ekspirijense i kraljevnu za ženu, al to je za drugo i treće mjesto :ave:

Kakav će točno kvest biti - ne znam. Imam neke ideje, ali ništa nisam definitivno odlučio. Slobodno dajte prijedloge.

Odmah otvoreno kažem da ću pokušati kao kvest postaviti nešto što će doprinositi promociji knjige pa i prijedloge možete koncipirati u tom smjeru.

Eto, očekujte lude kvestove krajem mjeseca :love:

2. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

kvest

- to become the caber toss world champion? :think:
    - igrat kamena s ramena, samo sa sjekirama?
    - zavezat midgeta na drvo, i mlatit ko pinatu? tko ga prvi natjera da se zbljuje udarcima, taj je pobijedio. (nema bas puno veze sa knjigom, no moglo bi bit zabavno)

tak nesh, ili? :D

3. GreyWolf

GreyWolf Novi Član

Cek cek. Ja sam procitala kratku pricu Izvrsitelj u sklopu Kap crne svjetlosti, glavni lik je Izvrsitelj Nauma Gospodnjeg. Je li to TO ili postoji bas i knjiga, cjelovita pricha?! Pricha mi je bila super, a ako ima i knjiga...

4. Elvenstar

Elvenstar missing

5. Nea

Nea curica

6. GreyWolf

GreyWolf Novi Član

aha! jedva cekam knjigu nac u knjiznici...

7. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Sretno s time :-D

8. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

pokusat cu smisliti neku krtu ideju koju ces morati razraditi... ali vjerojatno bi trebala biti koncipirana u rijeci!

ili

javi se RSZovcima - oni planiraju lov na blago koliko znam pa mozda da knjiga bude blago ili nagrada...

9. Zoran K

evo mog prijedloga - ne popljujete li ga strašno, proglasit ću ga službenim kvestom :lol:

Daklem, riječ je o literarnom natječaju. Tema je: "Potraga za knjigom Izvršitelji nauma Gospodnjeg"

Minimalna dužina radova mora biti 2 kartice teksta (kartica je mjera za dužinu teksta, iznosi 1800 znakova s uračunatim razmacima. Dužinu svojih tekstova možete provjeriti u wordu, pod tools/word count. Gleda se ono "Characters (with spaces)". Ako ima preko 3600 znakova, znači da je dovoljno dugačko za ovaj natječaj.

Maksimalna dužina teksta nije određena.

Traže se priče u kojim likovi tragaju za knjigom "Izvršitelji nauma Gospodnjeg". Mjesto i vrijeme radnje mogu biti bilo koji. Prošlost, sadašnjost, budućnost. Ova dimenzija ili neka druga. Likovi mogu biti originalni, ili posuđeni iz nekih drugih djela (Prstenova družina traži knjigu na brodu "Enterprise" prisilno spuštenom na Pješčanu planetu i sl.)

Knjiga može imati svojstva različita od stvarnih, ili može biti jednostavno to što jest.

Priče će ocjenjivati stručna komisija sastavljena od mene :lol: Osim ako nema dobrovoljaca koji žele biti žiri? Žiriranje se ne plaća.

Dati ću neki rok, vjerojatno 2 tjedna od dana službene objave.

Djeluje vam li ovaj kvest prihvatljivo?

10. Anria

Anria Aktivan Član

Mogu ja biti dio žirija :lol:

Obećavam da neću biti pristrana :lol:

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Ajd bez spama...

Zorane, portal ce ti opratiti i ovaj natjecaj samo javi kada bude sluzbena obavijest spremna :belj:. Javi se nekome da dogovoris detalje... Ako zelis pomoci cemo ti i oko odabira :lol:

12. Elvenstar

Elvenstar missing

Ja bi isto bila u komisiji :lol: .

Dobro da sam već dobila knjigu, na ovom kvestu ne bi imala šanse :belj:

13. Nea

Nea curica

A jel možemo obraditi neke priče koje već imamo napisane i bile su ovdje na forumu samo dodati potragu za knjigom? :belj:

14. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Preporučam da OBAVEZNO komisija budeš isključivo ti, Zorane. Ne želim još poklona isprike slati. :-D ;-)

I smatram da je natječaj ok.

15. Nea

Nea curica

:belj: Mith a baš sam htjela staviti ti bilješku za slijedeći naslov :belj:

no, da mislim da bi doista samo Zoran trebao biti u komisiji, sve ostalo bi vrvjelo od nepotizma :lol:

16. Aronys

Aronys Pleb

Imam jedno pitanje. Dal se knjiga baš mora zvati "Izvršitelji nauma Gospodnjeg" ili je možemo malčice preimenovati, primjerice u "Naum Gospodnji"? To bi mi baš bilo prikladno za priču.

17. Aronys

Aronys Pleb

Nema veze, već ću izpasat da budu "Izvršitelji".

18. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Necu sudjelovati u ovom natjecaju, ne odgovara mi rok zbog ispita.

Aronys, imas sanse :D :P

19. Aronys

Aronys Pleb

Nadam se. Želim pročitat oko čega se diže tolika pompa. :lol:

20. Zoran K

No, sad je službeno. Zadnji rok za predaju je 9.9.2007. , predaje se ne mejl info@izvrsitelji.com

iz portala fantasy-hr izrazili su želju za objavljivanjem pobjedničke priče.

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu