1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Izvršitelji Nauma Gospodnjeg

Rasprava u 'Knjižnica' pokrenuta od Psychaki, 9. Ožujak 2007..

1. Psychaki

Psychaki Gost

"Pozdrav svima!

Ukoliko moderator smatra da na forumu postoji adekvatniji podforum za ovu temu, nek je slobodno preseli.

Dakle, roman "IZVRŠITELJI NAUMA GOSPODNJEG" bit će predstavljen na ovogodišnjem "Sferakonu". Posebnost vezana za ovu knjigu je ta da knjigu prati MULTIMEDIJALNI PROJEKT!

Naime, knjiga ima soundtrack s 13 skladbi raznih neafirmiranih izvođača, domaćih s jednim stranim izuzetkom (iz Rusije).

Osim soundtracka, postoji i (za sada) pet spotova koje su razni amateri i entuzijasti snimili/animirali za pjesme sa soundtracka, a prema motivima iz romana. Također, napravljena su i dva trailera za knjigu (napravljena su od isječaka iz spotova).

Upravo su započeli i radovi na izradi kompjuterske igrice IZVRŠITELJI NAUMA GOSPODNJEG.

Ovaj post ne pišem da bih se hvalio (ok, malo i zato ) već zato da bih POZVAO SVE ZAINTERESIRANE DA SE UKLJUČE U PROJEKT!

ŽELITE LI SUDJELOVATI U RAZVOJU IGRICE KAO ILUSTRATOR?

IMATE LI AFINITETA PREMA SNIMANJU SPOTOVA?

MOŽDA ŽELITE NAPRAVITI PERFORMANS?

IMATE LI NEKU DRUGU IDEJU?

zorankrusvar{a}yahoo.com

Javite se! Ovo je JEDINI PROJEKT OVOG TIPA U HRVATSKOJ IKAD!! Nikad prije nijedna hrvatska knjiga nije imala ovakvu sadržajnu potporu! priključite se i znajte da ste bili dio nečeg velikog, prvog i jedinstvenog!

Knjiga izlazi za tek nešto više od mjesec dana, prema tome JAVITE SE ODMAH!"

:love:
    Naravno , to nisam ja . Nego netko tko mi upravo duguje još jednu pivu. :love:

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nevjerovatno kako netko u tolko tekstu uspije baš NIŠTA reći osim da možemo pomoći u izradi "igrice" za jednu nepoznatu knjigu. ^^

Nek radije lik se posveti bolje pisanju ak mu ide jer tolkienu nisu trebale igrice ni spotovi. :)

3. imelazno

imelazno Novi Član

Nevjerovatno kako netko u tolko tekstu uspije baš NIŠTA reći. ^^

Reko je da izlazi knjiga i da je netko iz Rusije. Što još oćeš?

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ništa više sad mogu lakše spavati kad znam da izlazi neka knjiga i da postoji neki bend u rusiji.

5. imelazno

imelazno Novi Član

Ništa više sad mogu lakše spavati kad znam da izlazi neka knjiga i da postoji neki bend u rusiji.

Pitaj Psychaki, vidiš da je u dosluhu.

Sigurno je ruski špijun :love:

6. Psychaki

Psychaki Gost

I bit će krvi i alkohola. :love:

7. imelazno

imelazno Novi Član

I bit će krvi i alkohola. :love:

Je li to nešto što kvari hrvatsku mladež? :love:

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Može biti da je ruski špijun, oni sigurno ne bi htjeli da se zna datum rođenja pa da ih CIA umlati na roćkas. :love:

9. Izvršitelji nauma Gospodnjeg? Mogao je odmah skratiti na Inkvizicija :love:

ako me se nadao privući svojom sposobnošću konstruiranja dubokih... no jel, konstrukcija, bojim se da je fulao. ah...

10. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

izgleda kao da je zoran u dosluhu sa stipom jurasom :love: :love:

11. imelazno

imelazno Novi Član

Može biti da je ruski špijun, oni sigurno ne bi htjeli da se zna datum rođenja pa da ih CIA umlati na roćkas. :love:

Čiji datum rođenja? :love:

apropo knjige, napišeš u yahoo "Izvršitelji nauma gospodnjeg" i saznaš svašta. Al ne spominju Ruse :love:

12. Sherpa

Sherpa Legenda

u tolko tekstu uspije baš NIŠTA
    Obiljezje politicara :love:

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ma ne zanima me google zanima me stvaranje hypa a da se ne ne otkrije što i kako otprilike. Meni je to loša reklama koja neće polučiti neki odaziv.

14. abominacije

abominacije (/:=D

ako nishta drugo barem promotivni multimedijalni materijali sadrzhe goticharke :laugh:

15. imelazno

imelazno Novi Član

ako nishta drugo barem promotivni multimedijalni materijali sadrzhe goticharke :yeah:

To ne može bit loše :laugh:

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Bolje da sadrže recept za pechurke -_-

17. Thaxll'ssyllia

Thaxll'ssyllia Aktivan Član

Nevjerovatno kako netko u tolko tekstu uspije baš NIŠTA reći...
    Isto ko dok tebe slušam :lol:

18. Midria

Midria Novi Član

OK, a sad, kakve veze naslov topica ima veze sa svim ovim? :lol:

19. Sin

Sin Paladin of Eydis

izgleda da bi privukao pažnju...

20. Psychaki

Psychaki Gost

I to da, ali naslov topica svakako ima veze sa sadržajem knjiga i autorom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Podijelite ovu stranicu