1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Izbori U Hrvata

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Nea, 27. Rujan 2007..

?

U slučaju da dođe do prijevremenih izbora, vaš glas ide za:

1. KraDeZe (HDZ)

0 glas/ova
    0.0%
  2. Klete Komunjare (SDP)

28.6%
  3. Laburiste (Stranka Rada)

0 glas/ova
    0.0%
  4. Ako se uključi u politiku, za Rohatinskog ma skim da bio

14.3%
  5. Poderat ću listić pred izbornom komisijom

7.1%
  6. j♥♥o izbore -.-

7.1%
  7. Neku treću stranku

42.9%
  1. Nea

Nea curica

Dakle, mislim da su ovi Izbori iznimno važni, da bi trebali napokon donjeti promjene koje bi se između ostalog temeljile i na pogreškama svih dosadašnjih vladanja :lol: ali i zato što je Hrvatska stvarno prvenstveno u gospodarskom raspadu, a i ostala polja su nam katastrofa...

Glasala sam na prvim izborima i tada sam bila otprilike mlada kao neki ovdje i vidjela sam u tome promjenu i bolji život za nas tada mlade. Nije uspjelo, odustala sam od glasanja totalno razočarana.

No, sada mi se čini da opet ima nade i izaći ću ovaj put. :lol:

Kakvo je vaše stajalište o svemu tome, o pitanjima u anketi? Oni mlađi ovdje za 4 godine izaći će u život koji će im stvoriti vlast koja će biti izabrana ove godine, neki stariji ovdje izaći će u polovini vladanja vlasti koja će biti izabrana dana 25.11.07.

Mislim da vas se ovi izbori i te kako tiču. :belj:

A vaše mišljenje?

Posljednje uređivanje od moderatora: 20. Travanj 2015.
  2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Glasaću za HDZ

nedam ovoj gamadi iz SDPa da mi uvedu porez na dijonice :belj:

Posljednje uređivanje od moderatora: 20. Travanj 2015.
  3. Nea

Nea curica

A što misliš što znači ova njihova izjava upravo u utrci za izbore? neka vrsta političkog poštenja koliko god ono može biti? Ili dobra poltička smicalica? hrabrost predložiti nešto takvo? Pokazatelj novih smjernica u politici i mladim ljudima (Milanović) koji dolaze?

Da li uopće HDZ zavrjeđuje glas nakon svih laži i egoizma Sanaderova? Nakon svih otvaranja institucija pred izbore (kod nas su otvorili sud star 20 godina :blush: )? Djelejenja socijalne pomoći šakom i kapom samo da bi dobili glasove? Znaš, vi ćete zarađivati jednog dana za tu pomoć :haha:

4. Sherpa

Sherpa Legenda

Kako nijedna stranka nema dobar program glasati cu po principu "ne zelim da ovi pobjede"

A ne zelim da HDZ dobije, jer vlada koju su sada slozili je j♥♥eno nesposobna. Svaki ministar je za vrijeme svog mandata imao barem jedan veliki propust ili aferu no nijedan nije pao. Takoder ne zelim da mi drzavu u kojoj zivim vode neobrazovani i glupi ljudi, a kada pogledam Cobankovica i Kirina te njihove javne nastupe povraca mi se

Sto znaci da moj glas ima SDP. Diaspora i glasanje NO!

5. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Koja god stranka bude na vlasti, biti će jednako nesposobni. Sanader je bahati glavonja a Milanović je nadobudni pijun. Tak da mi je po tom pitanju totalno svejedno.

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Glasaću za stranku Golih k♥♥♥ca, od njih bar znam za što glasam. Inače nijedna stranka nema ikakav PRECIZAN i TRANSPARENTNO objašnjen program osim općenite borbe za bolji život. Nažalost njihov.

7. Nea

Nea curica

Dijaspora apsolutno NE! kako netko tko ne živi ovdje zna kako nam je, koji bi ljudi možda donjeli promjene, što bolje šljaka od drugoga? I na kraju, odluka o Vladi RH neće utjecati na niti jednog čovjeka koji živi izvan HR.

A svi dobro znamo da se dijaspori da da odlučuje samo zato da se kupe glasovi :blush:

8. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Budem za neku manju stranku tako da može pitati neugodna pitanja u Saboru...
    Sve ostalo je beznadno.

9. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Nešto je pobrkano ovdje, naime nije u pitanju glasanje dijaspore koje je neisključiovo nego glasanje BIH hrvata koji nisu dijaspora nego konstitutivan narod!

Inače da lame je da netko tko ne plaća porez odlučuje na što će taj porez biti utrošen za boljitak veličanstvena država Hrvatska.

10. Nea

Nea curica

Koja god stranka bude na vlasti, biti će jednako nesposobni. Sanader je bahati glavonja a Milanović je nadobudna budala. Tak da mi je po tom pitanju totalno svejedno.

Ne može ti biti svejedno :blush: koliko god da je budala treba mu dati priliku da to dokaže ili ne. A ne glasanjem sanaferu priznati da je ok što radi pa nek radi još 4 godine.

Glasaću za stranku Golih k♥♥♥ca, od njih bar znam za što glasam. Inače nijedna stranka nema ikakav PRECIZAN i TRANSPARENTNO objašnjen program osim općenite borbe za bolji život. Nažalost njihov.

Opći stav Hrvata :haha: koji jedino pomaže produženju statusa quo

“Nikada ne treba sumnjati u sposobnost skupine ozbiljnih i predanih građana da promijene svijet.
    Naprotiv, takvi su ga upravo i mijenjali”

11. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Mi samo nismo navikli na politički aktivizam.

Da bi Država proradila moramo imati građane kojima je stali i koji su svjesni da mogu izaći na ulice i trgove tražeći promjene. Štoviše, moraju biti svjesni kako je njihova dužnost i pravo organizirati se i nezavisno od kajekavih stranki izboriti pravu stvar.

12. Sin

Sin Paladin of Eydis

Ovako... buduci da sam u drugoj drzavi necu glasat....

No da mogu glasao bi za spd... mladi su i nadobudni.... a hadezeovci su se imali vremena dokazati i ostavili su samo gorak okus u ustima...

13. Nea

Nea curica

Nešto je pobrkano ovdje, naime nije u pitanju glasanje dijaspore koje je neisključiovo nego glasanje BIH hrvata koji nisu dijaspora nego konstitutivan narod!

Iskreno boli me za nazive koje izmišljaju činjenica je činjenica, NE ŽIVE U HR.

Mi samo nismo navikli na politički aktivizam.

Da bi Država proradila moramo imati građane kojima je stali i koji su svjesni da mogu izaći na ulice i trgove tražeći promjene. Štoviše, moraju biti svjesni kako je njihova dužnost i pravo organizirati se i nezavisno od kajekavih stranki izboriti pravu stvar.

E upravo tako. Mislim da je vrijeme da počnemo prihvaćati i pozitivnu stranu demokracije te pozitivno uzvraćati i tako je graditi.

I da morate shvatiti činjenicu da su ovi izbori najviše na mladima, na vama...

Mi stariji već živimo i životarimo i borimo se i u neku ruku smo navikli na probleme i nepravdu, od naših mirovina ništa neće biti jer ova lova koju nam skidaju od plaća ne sprema se na stanu nego je koriste za sadašnje umirovljenike, kada i ako dočekam mirovinu (Što nije normalno jer nema teorije da nakupim toliko radnog staža) bit će mizerna i spavaću na klupi u parkiću... :blush:

Pitanje je: Želiti li i vi tako?

Želite li vi izaći iz škole i prvo tražiti posao godinam i gubiti godine bez radnog staža, pa se zaposliti na crno pa opet gubiti godine, pa dobiti otkaz jer se firma zatvara pošto su povećali poreze da namaknu novac za socijalnu pomoć s kojom kupuju glasove????

14. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

A ono, za Sanadera znam sto radi. Za Milanovica samo mogu pretpostavljati. I ono sto pretpostavljam je gore od Sanadera. Od dva zla biras manje.

15. Sherpa

Sherpa Legenda

I ono sto pretpostavljam je gore od Sanadera. Od dva zla biras manje.
    Daj pliz samo reci na cemu to pretpostavljas?

16. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

BiH Hrvati glasaju na našim izborima jer Hercegovci financiraju predizborne kampanje stranki kako bi ove jednom na vlasti nastavili slati u Bosnu nekoliko milijardi kuna pomoći godišnje.

17. Nea

Nea curica

@Exxar - 20d5m lightning bolt 50 gm chain lightning 55 lv sorrow i -156 spell wisdom :haha: ovo ti je iz Heroes 3 i jako boli :blush:

18. abominacije

abominacije (/:=D

odvratan si!

protudrzhavni element!

uglavnom. ja glasam za sdp. zashto? jer onaj milanovich stalno izgleda napusheno, a svi znamo da pravi drzhavni chelnik mora biti malo rastresen. uostalom, kada je sdp bio na vlasti, bio je i vishe nego uspjeshan. uzevshi u obzir da je preuzeo drzhavu u raspadu nakon hdzovog glodanja ostataka iz rata. nikada im nechu oprostiti privatizaciju.

i ono, zashto bi dijaspora trebala glasati? na osnovu chega? taj izbor na njih nema apsolutno nikakvog utjecaja.

19. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

i ono, zashto bi dijaspora trebala glasati? na osnovu chega? taj izbor na njih nema apsolutno nikakvog utjecaja.

Pare, sinko! Pare, sve se uvijek vrti oko para, a u dijaspori ga imaju više nego mi ovdje....

20. abominacije

abominacije (/:=D

ne obrachaj mi se sa 'sinko'. to mi mozhe govoriti samo moj djed.

i to samo zato shto je bio u partizanima.

inache, to sa 'parama' spada u ilegalu. po pitanju BiH. te nema osnove.

a shto je sa drugim dijasporama?

po meni stvarno nema razloga za glasanje ljudi koji zhive izvan hrvatske.

Podijelite ovu stranicu