1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Istočnoevropska Muzika Sa Primjesom Melosa

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Nazgul_rulez, 19. Siječanj 2007..

1. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Dakle ..slušate li ?

Vatreni ste obožavatelj Cece,Mece i ostalih eca ...

NE fakat kaj mislite o toj mjuzi :tired: meni paha kad sam totalno skomiran ili kad imam više alkohola u krvi od krvi ...

let we zee :unsure:

2. Nea

Nea curica

Vjerujem da ti je najbolja stvar ona koju je Ceca pevala na dočeku Nove... nešto kao dižite se dižite se četnici...?

3. Nazgul_rulez

Ne najbolja mi je stvar DJ Krmak Papagaj .. ali nema veze ... Cecu ne slušam ...

4. Nea

Nea curica

E vidiš a meni to upravo smeta kod toga što naši slušaju turbo fok srpski..misliš sve ok, oni gostuju kod nas i onda se dogodi takvo sranje i pokaže da ništa nije zaboravljeno...a to me plaši i ne želim da moje dijete prolazi kroz rat... i zato je bolje ne imati nikakve odnose jer bilo kakvi odnosi mogu dovesti do problema....

Ali što god rekla ...moje dijete isto sluša cajke iako ih smanjuje na p.listi :unsure:

5. Nazgul_rulez

Yok ne slušam srpske cajkaroše ... bosanske da :unsure:

6. Nea

Nea curica

:tired: o ja obožavam sevdalinke :wtf: :kiss: :omg:

udaralo u tamburu đače, voljelo se dvoje mladih, ne klepeći nanulama :unsure:

7. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

ne slusam cajke uopce.. i nekuzim bas ljude koji to aktivno slusaju.. meni to sve nekak isto zvuci, skroz bolestan text i dosadan zvuk..

8. Rusalka

Rusalka Aktivan Član

Sevdalinke nisu cajke...

9. Nea

Nea curica

:unsure: pa znam da nisu ali kada je napisao bosanske onda sam se sjetila sevdalinki... :tired:

10. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

mostar sevdah reunion :unsure:

11. Rusalka

Rusalka Aktivan Član

:unsure: pa znam da nisu ali kada je napisao bosanske onda sam se sjetila sevdalinki... :tired:

OK :kiss: Na trenutak me štrecnulo :wtf:

Eh, te cajke...
    Svaki put kad putujem prema Beogradu, čim vlak krene, odem u restoran vagon. I tamo konobar non-stop pušta cajke (i to one "otišo si sarmu probo nisi"). Ali, nekako mi pašu te cajke dok pijem onu odurnu crnu kavu s hrpom soca u zadimljenom vagonu i gledam kroz prozor. I uvijek se odvaljujem od smijeha na tekstove. Mislim da je to jedina situacija u kojoj mogu boraviti s takvom glazbom.
    Nakon takve vožnje uvijek očekujem da će me i na kolodvoru dočekati cajka, ali nema... Na kolodvoru se sluša hrvatska glazba - Gibo, Prljavo kazalište, Parni valjak itd.

12. Anack

Anack Novi Član

To nije muzika. To je govno.
    Ali meni su najaci ljudi koji vele da to ne slusaju, ali im je fora i tak...

13. Elvenstar

Elvenstar missing

Dakle ..slušate li ?

Vatreni ste obožavatelj Cece,Mece i ostalih eca ...

:kiss:, :kiss: i opet :w00t: . Za to bi morala biti gadno iskomirana.

Ali sevdalinke :smile: .

14. Sherpa

Sherpa Legenda

Izbjegavam, kad sam pijan ne obracam pozornost pa mi se zivo j♥♥e

15. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

samo bend "Braca bez Gaca" :smile:

16. pandora

pandora Aktivan Član

ne volin cajke... al svugdi di dođen ih puštaju... :lol:

udara u glavu ko šampanjac :lol:

17. abominacije

abominacije (/:=D

hvala lepo vodu nepijem, kad sam zhedan ja se napijem, moje srce puno bola teshi reka alkohola!

a dovraga...

ne slusham takvu glazbu, mada mi je neko vrijeme bila zanimljiva kao fenomen koji se shiri tolikom brzinom. uslijed preslushavanja dobrog dijela opusa uvidjeh da je to vrst glazbe koja ima izrazito negativan utjecaj te je kao takvu odbacio. u procesu sam izgubio hard disk.

18. morski_pas

morski_pas Novi Član

Ne slusam cajke nikad, nemaju mi neku muzicku vrijednost a tekst uvik neko kukanje boze sacuvaj...
    A Ceca je pivala u Vukovaru četnicima tako da i slusam cajke nju ne bi slusao...
    i znate onu: "sve domoljubi ,a svako skace na neki hit turbo-folka" .
    I da, sevdah rula...

19. Nazgul_rulez

Nakon nekoliko godina apstinencije .. ponovno se vratih cajkama ...

Jednostavno shvatih da mi ta mjuza paha do bola ... :cocky:

Jebga ... sad će da proserete po meni ali trully IDGAF :laugh:

20. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Nakon nekoliko godina apstinencije .. ponovno se vratih cajkama ...

Jednostavno shvatih da mi ta mjuza paha do bola ... :sheep:

Jebga ... sad će da proserete po meni ali trully IDGAF :cocky:

:cocky: :happy: :great:

Podijelite ovu stranicu