1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Iskustvo Da Ili Ne

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Bunny, 28. Listopad 2006..

1. Bunny

Bunny Novi Član

Cesto upoznajemo nove ljude...i bilo da se radi samo o prijateljstvu izmedu vas i njih..ili pak necem više..sve pocne s tim..da imas nesto zajednicko s tom osobom..pa cak i ako nemate toliko zajednickoga uvijek mozete djeliti iskustva....hmmm...jel vam se desilo kada da ste zapoceli nesto s osobom koja je u svakom slucaju bila..malo ili puno više iskusnija u raznim stvarima od vas..pa ste se prepali toga... :lol: ?

2. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

da naravno, imam dosta prijatelja sa puno vise iskustva od mene u raznim stvarima...meni je to jako dobro, jer me uvijek mogu savjetovat u raznim situacijama s kojima nemam puno, ili jako malo iskustva, a oni su to vec prosli i znaju o cem se radi...uglavnom smatram to jako pozitivnim :lol:

3. DsAg

DsAg Novi Član

Baš i nije ali postoji mogućnost da se dogodi u budućnosti.

4. Psychaki

Psychaki Gost

Ne bojim se iskustva.
    Samo...ne volim biti prozirnom....

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Dvije glave su pametnije nego jedna

Uglavnom... toliko ljudi poznajem i za skoro svakog od njih mogu reci u cemu zna mnogo a cemu zna malo... jbga ovo je zivot

6. Nea

Nea curica

Svatko zna nešto što drugi ne zna i obrnuto. Hvala Bogu na ljudima s iskustvom u bilo čemu jer uvijek od njih mogu nešto novo naučiti i poslušati zanimljive priče. i zato se nikada ne stidim pitati. Iskustvo je život. :roll:

7. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Volim biti okružen iskusnim ljudima ... Uvjek se može nešto naučiti :cocky:

8. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Volim biti sa ljudima koji imaju iskustva, pogotovo u stvarima koje ja ne znam. Kako inače da se nešto nauči... sa minimumom nekih, ha ha, nazovimo ih gafova. To mi se dogodilo i previše puta. :cocky:

9. lolita

lolita Novi Član

ja i volim biti s ljudima koji su znatno bolji od mene u bilo cemu, jer onda mi postanu uzor i sama sebi dam motivaciju da budem bolja.. al definitivno ne volim one koji su ljubomorni na neciji uspjeh.. to je tak yuk :cocky:

10. Bunny

Bunny Novi Član

hmm..ja sam mislila na ono..kada neki ljudi ulaze u nesto s nekim tko ima vise iskustva nego oni..i njima je to prvi put...a toj drugoj osobi nije..i to ih preplaši i povuku se...a ima i takvih vjeruj... :cocky:

11. Nea

Nea curica

Dobro jel ti pričaš o sexu ili? :cocky:

12. Bunny

Bunny Novi Član

hmm..ja sam mislila na ono..kada neki ljudi ulaze u nesto s nekim tko ima vise iskustva nego oni..i njima je to prvi put...a toj drugoj osobi nije..i to ih preplaši i povuku se...a ima i takvih vjeruj... :cool:
    ne..ne..ne.. :cocky:
    druga neka situacija... :cocky:

13. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

quotaš sebe? :cocky:

ma iskustvo je dobro...cini mi se da kuzim na sta bunny cilja...don't be scared, it can only benefit you :cocky:

14. Nea

Nea curica

Kao prvo Bunny kad kvotaš klikni na kvot u dnu posta a ne iznad jer tako redovito kvotaš pogrešni post :cocky:

Kao drugo svaka osoba koja ima iskustva trebala bi se sjetiti da su postojali dani kada nije imala pojma, a ova bez iskustva mora znati da ga nikada neće steći i da neće napredovati u životu bude li se povlačila. Što možeš izgubiti? ispasti glupa i nevješta? kako ako se nikada prije nisi susrela s tim. Dakle, mislim da ne postoji razlog za povlačenjem, ali možda nikada to ne ćeš shvatiti dok ne postaneš samostalna u životu i ne iziđeš ispod krila roditelja :cool: Stvar je u tebi. :yeah:

Sve ovo zaboravi ako se radi o ilegalnim supstancama ili sexu s nekim tko je iskusan pa tebe nagovara na to ili o pranju novca. Tada dođi na informativni razgovor :yeah: jer to nije OK. Takvo iskustvo ne treba nikome. :cocky:

15. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ili sexu s nekim tko je iskusan pa tebe nagovara na to (...) Takvo iskustvo ne treba nikome. :cool:

zasto ne? ja bi se rado dao u ruke neke starije, iskusnije zene da me malo poduci :cocky: :cocky:

16. Nea

Nea curica

zasto ne? ja bi se rado dao u ruke neke starije, iskusnije zene da me malo poduci :cocky: :cocky:

Da, tebi to trebalo, ali ti si muškarac i starija žena bi znala što s tobom i što nakon sexa. :cool:

Djevojke to doživljavaju na sasvim drugi način i sigurno im za prvi puta ili još puno nakon toga ne treba neka starija kretenčina koja samo želi sex. :yeah:

17. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ali sigurno im ne treba i neki idiot koji ne zna u koju rupu ga treba gurati..

18. Psychaki

Psychaki Gost

ali sigurno im ne treba i neki idiot koji ne zna u koju rupu ga treba gurati..
    :cocky:
    Mene više brinu oni koji nisu sigurni kako točno treba koristiti prezervative :cocky:

19. Nea

Nea curica

pa ako opet samo želi sex ne treba im ni takav :cocky:

20. DsAg

DsAg Novi Član

:lol:
    Mene više brinu oni koji nisu sigurni kako točno treba koristiti prezervative :belj:

TAKVIH IMA??? Mislio sam da se to uči u školi... A i nije baš da nije očito kad ga se pogleda... :laugh:
    Se smije znati di si našla takvog?

Podijelite ovu stranicu