1. Dobrodošli na Eydis - zajednicu fanova fantastike, sci-fi, igara i umjetnosti. Pridruži nam se!
    Sakrij obavijest
  2. Spletke, postanja, drama, smijeh! Tko će biti najbolji čuvar Ravni? Možda baš ti Gost. Prijavi se. Želim biti čuvar ravni!
    Sakrij obavijest

Iskustvo Da Ili Ne

Rasprava u 'Hram Života' pokrenuta od Bunny, 28. Listopad 2006..

1. Bunny

Bunny Novi Član

Cesto upoznajemo nove ljude...i bilo da se radi samo o prijateljstvu izmedu vas i njih..ili pak necem više..sve pocne s tim..da imas nesto zajednicko s tom osobom..pa cak i ako nemate toliko zajednickoga uvijek mozete djeliti iskustva....hmmm...jel vam se desilo kada da ste zapoceli nesto s osobom koja je u svakom slucaju bila..malo ili puno više iskusnija u raznim stvarima od vas..pa ste se prepali toga... :lol: ?

2. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

da naravno, imam dosta prijatelja sa puno vise iskustva od mene u raznim stvarima...meni je to jako dobro, jer me uvijek mogu savjetovat u raznim situacijama s kojima nemam puno, ili jako malo iskustva, a oni su to vec prosli i znaju o cem se radi...uglavnom smatram to jako pozitivnim :lol:

3. DsAg

DsAg Novi Član

Baš i nije ali postoji mogućnost da se dogodi u budućnosti.

4. Psychaki

Psychaki Gost

Ne bojim se iskustva.
    Samo...ne volim biti prozirnom....

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Dvije glave su pametnije nego jedna

Uglavnom... toliko ljudi poznajem i za skoro svakog od njih mogu reci u cemu zna mnogo a cemu zna malo... jbga ovo je zivot

6. Nea

Nea curica

Svatko zna nešto što drugi ne zna i obrnuto. Hvala Bogu na ljudima s iskustvom u bilo čemu jer uvijek od njih mogu nešto novo naučiti i poslušati zanimljive priče. i zato se nikada ne stidim pitati. Iskustvo je život. :roll:

7. Mercenary

Mercenary Gaunt's Ghost

Volim biti okružen iskusnim ljudima ... Uvjek se može nešto naučiti :cocky:

8. Elar-Ti

Elar-Ti Personal Jesus

Volim biti sa ljudima koji imaju iskustva, pogotovo u stvarima koje ja ne znam. Kako inače da se nešto nauči... sa minimumom nekih, ha ha, nazovimo ih gafova. To mi se dogodilo i previše puta. :cocky:

9. lolita

lolita Novi Član

ja i volim biti s ljudima koji su znatno bolji od mene u bilo cemu, jer onda mi postanu uzor i sama sebi dam motivaciju da budem bolja.. al definitivno ne volim one koji su ljubomorni na neciji uspjeh.. to je tak yuk :cocky:

10. Bunny

Bunny Novi Član

hmm..ja sam mislila na ono..kada neki ljudi ulaze u nesto s nekim tko ima vise iskustva nego oni..i njima je to prvi put...a toj drugoj osobi nije..i to ih preplaši i povuku se...a ima i takvih vjeruj... :cocky:

11. Nea

Nea curica

Dobro jel ti pričaš o sexu ili? :cocky:

12. Bunny

Bunny Novi Član

hmm..ja sam mislila na ono..kada neki ljudi ulaze u nesto s nekim tko ima vise iskustva nego oni..i njima je to prvi put...a toj drugoj osobi nije..i to ih preplaši i povuku se...a ima i takvih vjeruj... :cool:
    ne..ne..ne.. :cocky:
    druga neka situacija... :cocky:

13. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

quotaš sebe? :cocky:

ma iskustvo je dobro...cini mi se da kuzim na sta bunny cilja...don't be scared, it can only benefit you :cocky:

14. Nea

Nea curica

Kao prvo Bunny kad kvotaš klikni na kvot u dnu posta a ne iznad jer tako redovito kvotaš pogrešni post :cocky:

Kao drugo svaka osoba koja ima iskustva trebala bi se sjetiti da su postojali dani kada nije imala pojma, a ova bez iskustva mora znati da ga nikada neće steći i da neće napredovati u životu bude li se povlačila. Što možeš izgubiti? ispasti glupa i nevješta? kako ako se nikada prije nisi susrela s tim. Dakle, mislim da ne postoji razlog za povlačenjem, ali možda nikada to ne ćeš shvatiti dok ne postaneš samostalna u životu i ne iziđeš ispod krila roditelja :cool: Stvar je u tebi. :yeah:

Sve ovo zaboravi ako se radi o ilegalnim supstancama ili sexu s nekim tko je iskusan pa tebe nagovara na to ili o pranju novca. Tada dođi na informativni razgovor :yeah: jer to nije OK. Takvo iskustvo ne treba nikome. :cocky:

15. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ili sexu s nekim tko je iskusan pa tebe nagovara na to (...) Takvo iskustvo ne treba nikome. :cool:

zasto ne? ja bi se rado dao u ruke neke starije, iskusnije zene da me malo poduci :cocky: :cocky:

16. Nea

Nea curica

zasto ne? ja bi se rado dao u ruke neke starije, iskusnije zene da me malo poduci :cocky: :cocky:

Da, tebi to trebalo, ali ti si muškarac i starija žena bi znala što s tobom i što nakon sexa. :cool:

Djevojke to doživljavaju na sasvim drugi način i sigurno im za prvi puta ili još puno nakon toga ne treba neka starija kretenčina koja samo želi sex. :yeah:

17. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ali sigurno im ne treba i neki idiot koji ne zna u koju rupu ga treba gurati..

18. Psychaki

Psychaki Gost

ali sigurno im ne treba i neki idiot koji ne zna u koju rupu ga treba gurati..
    :cocky:
    Mene više brinu oni koji nisu sigurni kako točno treba koristiti prezervative :cocky:

19. Nea

Nea curica

pa ako opet samo želi sex ne treba im ni takav :cocky:

20. DsAg

DsAg Novi Član

:lol:
    Mene više brinu oni koji nisu sigurni kako točno treba koristiti prezervative :belj:

TAKVIH IMA??? Mislio sam da se to uči u školi... A i nije baš da nije očito kad ga se pogleda... :laugh:
    Se smije znati di si našla takvog?

Podijelite ovu stranicu