1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Iq Testić...

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Ayllwyn, 25. Listopad 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

2. abominacije

abominacije (/:=D

najinteligentniji je onaj koji zakljuchi da ovo nije test inteligencije.

3. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

aono, riješavo sam dosad jedno 3-4 online testa (uključujući i jedan od strane MENSAe, koji je doduše, neslužben baš zato jer ga riješavaš online, al dobro to sad nije bitno...) i dobivo sam raspon rezultata od 132 do 147. al to koristim samo kao neku općenitu smjernicu, ne kao t3h real stuff... za to treba riješiti test u pisanom obliku (dobro da si me sjetila, trebo bi pogledat kad je iduće testiranje u zgu :laugh: )...

EDIT: 24.11. :lol: možda odem, čisto da zadovoljim svoju znatiželju... :laugh:

4. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

ma hvala bogu da nije test inteligencije...ali je zanimljiv...onako glup za popizdit jer neki od riješenja nemaju smisla....bar se zabaviš...

5. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Ovo sam već rješavala i zanimljivo je.
    Trenutno sam uspjela rješiti samo 8 (bez nekog prevelikog razmišljanja). Za ovo drugo ipak treba malo upregnuti mozak :laugh:
    Sveukupno 12 sam ih uspjela sama rješiti.

6. Sherpa

Sherpa Legenda

Popizdit cu na ovaj test jer zahtjeva tocan wordnig :tired:

Najgore je kad znas rijesenje. a on ti ispise netocno je nisi napisao bas onako kako trazi :viking:

7. pasion of love

Da,pogotovo za onog "farenhajta" i stupnjeve na kojoj se fakin' voda smrzava! :tired:

8. Sherpa

Sherpa Legenda

Pa taj me i muci :tired:

Koji je tocan wordnig toga ffs???

9. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

fahrenheit

10. Sherpa

Sherpa Legenda

Ma mene zanima tocan wording cijele te stavke... znam koji je tocan wording F :tired: Jednostavno kaj god sam probao upisati u zadnjih 30 sata ne ispada tocno a znam na kaj misle i to mi ide na zivce

Edit: Napokon sam stavku napisao tocno... aleluja...

11. Samwyse

Samwyse Aktivan Član

ja ne znam nijednog. jesam li retardiran :tired:

12. pasion of love

ja ne znam nijednog. jesam li retardiran :viking:

:tired:
    :lol: Nisi,samo ti se ne da razmišljati. :axe:

13. Sherpa

Sherpa Legenda

ok odustajem

18 tocnih + sto imam ideje sto je 52 K u Š (BDž) no neznam tocan wording napisati :tired:

I fakat mi ide na živce to jak pisem ko mutav 100 inacica iste stvari dok ne pogodim onu koju oni zele :viking:

I mislim da je ovo sasvim pristojan i dobar test koji testira inteligenciju

14. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ok... zaintrigiran kliknuo sam na dotičan link o bacio površan pogled na 'test'... reko 'ajde ne'... prvo, nikad mi nisu dobro išle zagonetke. drugo, nedamise razmišljat. treće, ako si zadatak nemogu predočiti vizualno, proslijedim ga nekom drugom... ja trebam neš sa sličicama, dijagramima i tehničkim nacrtima... :tired: ili fizičkim 3D modelom...

15. Anria

Anria Aktivan Član

Znam kako je Klosh.
    Pogledala sam testić, odoka ihriješila par, ali nisam ga rješavala čisto zato jer mi se apsolutno ne da razmišljati i jer mrzim igre riječi, zagonetke i slične stvari.
    Dajte vi meni p-T grafove iz fizike, zatvorite me u jednu sobu s dovoljno vode i hrane i pustite me da živim sretno :spank:
    Inače, rješavala sam već par testova inteligencije i uvijek mi je ispadalo od 148-160, ali sve to ne smatram nekim pokazateljem dok jednom ne pođem na pismeni.

16. Sherpa

Sherpa Legenda

Nisu samo grafovi i 3D prikazi mjerila inteligencije... i ovo je mjerilo inteligencije, i to bih rekao jako dobro, pogotovo sto obuzvaca opce znanje iz sirokih podrucja

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ovo nije test inteligencije nek više opće znanje i baratenje pojmovima. Ako je onda sam isto glup ko i prije godinu dana kad sam ovo prvi put vidio.

U širokom smislu je i vezanje cipela test inteligencije i sve na što se može bacit int check.

18. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

Nisu samo grafovi i 3D prikazi mjerila inteligencije...
    ja to nisam rekao. ja sam rekao da ja trebam takve vizualne accessorije da bi mogo riješavat kak spada...

19. Versius

Versius shajzeshit

rjesavala.... dosla do 18.... mogla bih bas i bolje... potrosila sam vrijeme :spank:

20. Sherpa

Sherpa Legenda

Eto recimo ja to ne smatram gubitkom vremena nego dobrom zabavom kroz povezivanje pojmova

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu