1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Internet Provideri

Rasprava u 'Virtualna Arena' pokrenuta od Nea, 24. Listopad 2006..

1. Nea

Nea curica

Jel se to meni čini ili je iskon cijenu svojih paketa s 20 kunića smanjio na 10? :ninja: :tired: :tired:

2. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ne koristim Iskon ali ako je Hitler Telekom stavio da su dodatni paketi sada duplo veći onda ti dodje na isto.

Iako ne kužim koji qrac se spradaju sa ljudima i tim tarifama kada je to i prije bila skoro jedna firma, a kamoli sada.

3. DsAg

DsAg Novi Član

Ne sprdaju se. Iskon ima stabilniju vezu... Na T-Comu se svako toliko dogodi da puke veza ili da se ne možeš spojiti na server jer je popunjen... :tired:

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

A ono Iskon ima stabilniju kad ima 100 puta manje korisnika ali tehnički gledao koristi T-comovu infrastrukturu. Možda je u Zagrebu imao i imao svoje tehnikalije ali otkad ih je T-com kupio sad je i to njihovo. Tak da...

5. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

isto sranje, drugo pakovanje, vishe manje... :tired:

gle, chak se i rimuje!!1 :tired:

6. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

swaeost mi uze rijeci iz usta :book:

7. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

There is one difference: Iskon actually ima tech support koji želi i može pomoći. Za razliku od tecoma...

8. Black_Raven

There is one difference: Iskon actually ima tech support koji želi i može pomoći. Za razliku od tecoma...

sorry, ali bullshit. imao sam do sada 3 puta potrebu zvat tech support T-coma u ovih godinu-dvije kak imam adsl...

i svaki put sam dobio detaljan i dobar odgovor. mozda j♥♥u sa cijenama i povremeno nestabilnom vezom, no tech suport im je na oke razini.

9. DsAg

DsAg Novi Član

Hmmmm... Fascinantno, a kad sam ih ja zvao bilo je:"čekajte da vidim u priručniku..." a kad je tip došao, sve mu se svelo na restartanje windowsa u nadi da će kod idućeg bootanja sve sami poštelat i, kad je skužio da ne ide, zvanja njihoe tehničke podrške ("alo, t-com tehnička podrška? ovdje vaš serviser... ajd mi recite kako napraviti to i to... ne piše u priručniku? a niš onda, nek traže nekog drugog da im sredi..."). :laugh:
    Na kraju ispalo da je krepo modem... Jedva smo ih natjerali a pljunu novi... Ali uspjeli smo ih uvjerit... :laugh:

10. Black_Raven

Hmmmm... Fascinantno, a kad sam ih ja zvao bilo je:"čekajte da vidim u priručniku..." a kad je tip došao, sve mu se svelo na restartanje windowsa u nadi da će kod idućeg bootanja sve sami poštelat i, kad je skužio da ne ide, zvanja njihoe tehničke podrške ("alo, t-com tehnička podrška? ovdje vaš serviser... ajd mi recite kako napraviti to i to... ne piše u priručniku? a niš onda, nek traže nekog drugog da im sredi..."). :onoz:
    Na kraju ispalo da je krepo modem... Jedva smo ih natjerali a pljunu novi... Ali uspjeli smo ih uvjerit... :laugh:

Tough luck, m8. meni je za sada help trebao 3 puta, i dobio sam ga 3 puta u vrlo kratkom roku, i vise-manje precizno. :laugh:

11. Sherpa

Sherpa Legenda

Moram rec da s Adslom neam problema no imao sam sa samim uvodjenjem adsla.. Tako da cu ja ovu temu nadalje izbjegavati osim ako zbilja bude trebalo pljuvati po tcomovcima

12. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

sorry, ali bullshit. imao sam do sada 3 puta potrebu zvat tech support T-coma u ovih godinu-dvije kak imam adsl...

i svaki put sam dobio detaljan i dobar odgovor. mozda j♥♥u sa cijenama i povremeno nestabilnom vezom, no tech suport im je na oke razini.

da, meni su čak i pokidane žice spojili, što im u biti nije u opisu posla, stvarno se ne mogu požaliti.

13. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Serviseri koji dodju instalirat nesh su oke. Al tech support... grozota

Kruze rumori da ovi iz t-coma zovu iskonovce kada nesto nemogu prokuziti :love:

14. Nea

Nea curica

:nice: :love: :cry:

Imam već 20 mjeseci preko iskona adsl i samo jednom je bila frka ali to je bilo zbog telef. kablova u gradu, uvijek se mogu spojiti i uvijek je sve ok :love:

15. Nea

Nea curica

:smile: :lol: :lol: neću više nikada hvaliti ništa u vezi neta....

:sad: danas cijeli dan nisma mogla na net zbog naše mreže :cool: :lol: :yuk:

16. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

ja imam X-net vec vise od 2 godine (skoro 3 ako se ne varam) i odlicni su veza je stabilna nije nikad bilo problema ne sjecam se kad mi je zadnji put pukla veza niti kad je internet bio nedostupan
    jedino malo zaj♥♥avaju oko racuna (kolko sam shvatio placas 1 mjesec unapred) ali to nije moj problem :)

sad kad sam ih nahvalio ocekujte da me navecer nece bit na internetu jer ce im sve otic u tri $#"!%& :mrgreen:

zaboravio sam dodat da na pocetku skoro svakog downloada greskom potegne brzino 100kb/sec prvih par sekundi (ne nije ko na modemu da samo krivo pokazuje fakat skida) sto super dodje pogotovo kod manjih fileova :)

17. Psychaki

Psychaki Gost

LINK

OVO sam danas slučajno uočila u novinama (reklamu) i dosta sam zainteresirana. Zna li tko što više o ovome , jel' netko probao ili čuo nešto ? :tired:

18. abominacije

abominacije (/:=D

morash utipkati broj... svog prikljuchka... otkrijesh da li si pokrivena.... inache dosta brza i ok veza... ali ja nazhalost nisam pokriven.... al sutra chu ih nazvati... I DEMAND JUSTICE!

19. Psychaki

Psychaki Gost

Pokrivena sam. Naravno :tired: :roll: :wtf:

Samo bih htjela čuti od nekoga tko je to probao impresije i tako...da ne bi bio zaheb. . . :wtf:

20. abominacije

abominacije (/:=D

damn you woman! damn you!

Podijelite ovu stranicu