1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Inkheart

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Belmorn, 3. Rujan 2007..

1. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

To je priča o čovjeku koji doslovno može oživiti likove iz priča ako ih čita na glas. Mo (Brendan Fraser) je otkrio tu divnu i u isto vrijeme zastrašujuću sposobnost kad je čitao bajku Inkheart svojoj kćeri Maggie dok je bila dijete. Slučajno je prizvao zlikovca Capricorna (Andy Serkis) i Dustfingera (Paul Bettany) u naš svijet. Da stvar bude gora, u isto je vrijeme zarobio svoju ženu unutar bajke.
    Mnogo godina kasnije, Maggie i dalje ne zna za očevu sposobnost, jer joj odbija čitati Inkheart. Capricorn ju želi iskoristiti kao mamac da se domogne neobične Mo-ove moći i iskoristi ju za svoje zle svrhe.

Priča mi se čini zanimljiva, a posebno me zanima Andy Serkis kao negativac :bash:

2. Nea

Nea curica

Samo da to ne bude još jedna komedija Brendana Frasera..takve stvari apsolutno ne volim i nisu mi ni najmanje smiješne :bash:

3. Aronys

Aronys Pleb

Jedva čekam :bash:

Samo, tko će čekat treći mjesec :nice:

4. Belmorn

Samo da to ne bude još jedna komedija Brendana Frasera..takve stvari apsolutno ne volim i nisu mi ni najmanje smiješne :bash:
    hey, imao je on i ozbiljnih filmova kao Crash ili Quiet American

a sumnjam da će ovo biti komedijica...

5. Elvenstar

Elvenstar missing

:nice: To je po knjizi Srce od tinte Cornelie Funke . Knjiga je prekrasna, nadam se da će i film biti takav :lol: .

Nije komedija, barem knjiga :bash: .

6. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Ako kojim nesretnim slučajem ispadne dobar film možda snime i nastavak po drugom djelu Krv od tinte.

7. Belmorn

8. Merlin

Merlin Novi Član

Uskoro dolazi u Hrvatsku i treći/zadnji nastavak trilogije tinte-smrt od tinte.
    Nadam se da će film ispasti barem ok, ako ništa više...

Podijelite ovu stranicu