1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Imam - Imaš

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Istar, 1. Ožujak 2007..

1. Istar

Istar Novi Član

Pošto ima ovdje jedna (zasada, nadam se da će ih bit još :laugh:) dobra duša - Istar, a ima i potrebitih, otvorih ovaj topic.

Edit by Nea

Ako tko pozeli.. pa mu ja sprzim.. sezone do trece.. do kuda snimano i izdano za sada..

Nish posebno.. ali je SF .. pa morao pogledat..

2. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

jel imas neki drugi sf,neku bolju seriju na cd-u

3. Istar

Istar Novi Član

Imam solidnu zbirku..

Reci sto te zanima pa iskopam.. a neke stvari koje nemam se nabave.. frend car.. pa sve ima :lol:

4. Psychaki

Psychaki Gost

Imam solidnu zbirku..

Reci sto te zanima pa iskopam.. a neke stvari koje nemam se nabave.. frend car.. pa sve ima :cocky:

O, Istar, mogu li biti tvoja prijateljica?
    :cocky:

5. Istar

Istar Novi Član

hihihi

ajde moze.. ovaj put..

Ma samo sam nekako za to da ako nesto imas.. saljes dalje.. jer ona teorija..

Imam nesto ali nedam mi bljakica bljak..

6. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Istar...trazim na devedejima sve kaj se da nac od serije "The Outer Limits". Da li imas/mozes nabaviti? posto smo ZG obojica, mogu ti dat praznih dividija da mi zaprzish to, ili tak nes, jerbo nemam za trejd skoro nish od serija. ovo je moja najdraza SF serija koju zelim imat doma za vlastiti gusht. :cry:

7. Istar

Istar Novi Član

Ako je to onaj stari SF (60-e) imam nekih 5 sezona po 20 ak epizoda svaka.. ako je to to..

8. Black_Raven

nope. to bi bar trebao biti The Twillight Zone (iliti prevedeno po nashki "Zona Sumraka"). ja trazim seriju u slicnom fusu, no puno bolje napravljenu, i noviju (I da, znam da i Twillight Zone ima remake seriju). serija koju trazim je iz 90-ih, prikazivala se na HRT-u prije par godina u kasnonocnom terminu oko ponoci. zove se The Outer Limits, ili prevedeno kod nas Na Granici Mogućega.

serija se isto svodila na ideju jedna epizoda - jedna prica, i to obicno sa nekim dobrim twistom na kraju. uvijek neki sf/horror. prej♥♥eno izvedeno i napravljeno, toplo preporucam bilo kome da pogleda ili nabavi ako je u prilici, nece zazaliti...a onda nek proslijedi meni pwiiiiiz... :tired:

9. Istar

Istar Novi Član

10. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

khm...ja bi treo ST TNG ako ko ima :tired:

11. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

meni pogledaj sta imas od star trecka,koje sezone,ja sam iz zga isto pa se mozemo nac da ti dam dvde

12. Black_Raven

http://www.theouterlimits.com/home.html

???

Ako nije to ja ne znam sto je.. tj. ti prijevodi i sve... daj nadji link da vidim.. sve.. onda bih i mogao naci..

Valjda..

to ti je to! samo ke je ovo gdje pise 1960s classic episodes u biti stare originalne epizode od kojih je nastala ideja za remake, a ovi su to sve popikali na jedan site. to te scimalo. dobar si site nasao. :)

13. Istar

Istar Novi Član

E imam ti ja to..

A i svima kojima trebaju STovi.. mislim sve.. nije da volim.. ali sam ko hrcak..

DVDe ne primam nikako... jer ih dobivam po "nabavnoj" cijeni..

Samo se dogovorimo kada.. i posaljite tocno PM sa tocno sa sezonama.. i no problemo..

14. Behemoth

Behemoth Novi Član

Imam Crnu guju, Red Dwarf, Band of Brothers, prve četiri sezone Seinfelda. Hrpu animea.

Trebam X- Files, Malcom in the Middle, Scrubs i The New Statesman (Alan B'Stard, tj. Drzavnik novog kova)

15. genesis

genesis Novi Član

Imam solidnu zbirku..

Reci sto te zanima pa iskopam.. a neke stvari koje nemam se nabave.. frend car.. pa sve ima :cocky:

Imas Mistery Science Theater 3000?

16. kalthir

kalthir woof woof

nije sf. al ono. treba mi film Singles iz '92., od Cameron Crowea.

17. Disciple

Disciple Novi Član

Imam Crnu guju, Red Dwarf, Band of Brothers, prve četiri sezone Seinfelda. Hrpu animea.

Trebam X- Files, Malcom in the Middle, Scrubs i The New Statesman (Alan B'Stard, tj. Drzavnik novog kova)

Nabavi max adsl :unsure:

18. Behemoth

Behemoth Novi Član

Nabavi max adsl :hugz:

:sigh: :spank:

19. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

imam ivanu orleansku,eragona,tenacious d,prestige,sentinel,apocalypto,school for scoundrels,300...

20. Disciple

Disciple Novi Član

Podijelite ovu stranicu