1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Iluzionisti

Rasprava u 'Kultura i Umjetnost' pokrenuta od LugarSivi, 15. Travanj 2007..

1. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

kaj mislite o tim iznimno vjestim iluzijonistima? evo ja sam danas potrosio cirka 200 megabajta gledajaci njihove clipice i mogu rec da ima jako kul stvari :)) treba godine rada da se tak nesto moze izvest jer ovo je stvarno :belj: :belj:
    bacite oko sim:
    criss angelovi clipovi, nije poznat ko copperfield al ima opake fore

http://www.youtube.com/watch?v=VRR30Tll6wY
    http://www.youtube.com/watch?v=sBQLq2VmZcA
    http://www.youtube.com/watch?v=cYCYH-snnZY
    http://www.youtube.com/watch?v=r0BukAy_dko
    http://www.youtube.com/watch?v=iRdv_VNPe7g
    (zadnja 2 su brutalna)

2. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

:dragon:

btw. cuo neko za derrena browna? ne spada bas u ovaj topic al nije ni predaleko..

3. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Derren je j♥♥en:)

4. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

Iluzija, negdje su nas zaj♥♥ali, mi ne znamo kako, i to je poanta iluzionista......

5. Jao, nisam vidio ovaj topic al evo... pogledao sam Chrisa Angela (negdje piše Criss) već prije kojih par mjeseci (ili tjedana, ne sjećam se) i bilo je dobro, al se da skužit većina stvari, ipak...
    Imam ih još par, al su idiotni. Npr. David Blaine. To je bolesno idiotno. Al nemam sad link jer mi se neda pisat...tj. tražit i trošit pakete....

6. LugarSivi

LugarSivi Aktivan Član

meni to (blain, copperfield, criss.. iluzions :smile:) vise nije previse zanimljivo..

jedino derren brown :lol: :lol: sa onim psychology thingsima :smile: :lol:
    pogledajte na you toubeu neke njegove clipove i divite se geniju.. ja bas skidam sve njegove knjige :unsure:

7. Leviathan

Leviathan Aktivan Član

samo sj♥♥ada za okice, bilo prije par dana u nvinam, otkril televizija njihpove trikove, sada im plaća odštetu.....

8. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Kad su bili popularni ti iluzionisti na našem tv-u, bio je jedan, više se ne sjećam ko, s maskom. I nisu ga htjeli otkriti do kraja njegove emisije. Na kraju se lik otkrio i na kraju su otkrili neke njegove trikove. I fakat su dobro izvedeni i nije ih baš lako skužiti.
    A ovi trikovi sa sjekirama, kovčezima i prepiljenim tijelom su već isfurane,al opet zanimljive za gledati....

9. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

sto se crissa tice najbolesniji mi je onaj s novcicem.. i iako ga moze otkriti ja to ne bi gledala jer mi je preheben ovako.. tome iluzionisti i sluze, da nas zabave stvarima koje mi trenutno ne mozemo izvesti.. :ninja:

10. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

totalno bezveze
    stvari su vrlo ocito namjestene samo za snimanje kamerom a "nasumicna publika" glumci...

11. pasion of love

sto se crissa tice najbolesniji mi je onaj s novcicem.. i iako ga moze otkriti ja to ne bi gledala jer mi je preheben ovako.. tome iluzionisti i sluze, da nas zabave stvarima koje mi trenutno ne mozemo izvesti.. :mrgreen:

E,onaj sa novčićem je predobar. Kad proguta, pa ga kroz ruku izvuče,a prije toga mora razrezati dio da izvuče novčić. Prebolesno! :lol:

12. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

kad pogledas malo bolje vidis da dok novcic izlazi vidi se samo u vrlo krupnom planu a kad iz mrvicu daljeg pokazu cijelu ruku onda se nekak "slucajno" prekrije taj dio :)
    osim toga neobicno malo krvari i koza izgleda jako gumasto ^^

13. Ylda

Ylda Novi Član

bila sam prije nekoliko godina kad je Copperfield bio u domu sportova u ZG i mogu rec da mi je bilo poprilicno bezveze. Nemam pojma, trikovi mi nisu bili nista posebno, svi "dobrovoljci" iz publike su bili malo sumljivi (u smislu dal su stvarno dobrovoljci), a Copperfielda je simultano provodio onaj ne duhovit antipatik Mirko Fodor :cool:

14. pasion of love

A kaj s onim trikom C. Angela kada je hodao po vodi (bazen)? Fakat prerealno izgleda.
    Da hoda po staklu,nekako je presklisko,ekipa skače oko njegau vodu i još izuje cipelu i ekipa pliva ispod njega!
    Zar je moguće da je neko staklo ispod njega dovoljno tanko da ljudi plivaju ispod njega, a opet dovoljno debelo i stabilno da hoda po njemu?

15. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

sjeti se sto si sve vidila u filmovima e posto su ovi trikovi iskljucivo za oko kamere oni se rade isto ko specijalni efekti na filmovima :)
    btw. opet se slucajno nikad ne vidi sto je ispod njega u vodi kad ga snima iz daljine jedino se vidi kad kamera snima iz njegove ruke a u tim djelovima moze slobodno visit na nekoj zici

16. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

Zakaj je ovo u Oltaru Tajni?
    Jel neko time htio natuknuti da se možda ipak ne radi o "samo trikovima"? :think:

17. Kron

Kron Novi Član

Emisija se zove Breaking the Magician's Code: Magic's Biggest Secrets Finally Revealed
    To su objasnjeni trikovi i osnovni nacini kako funkcioniraju vise/manje sve iluzije i trikovi. Kada je bio prikazan podignuo je dosta prasine i velike prosvjede magionicara, ali koliko znam nije povukao sudsku tuzbu.

Upravo ga skidam sa demonoida pa cu vise napisati kada pogledam.

18. Dabrorius

Dabrorius Novi Član

ja sam to gledo na telki nekoc davno
    u biti sam shvatis kak su ti "veliki" trikovi poprilicno glupi
    veca fora su mi oni mali sa kartama i to :)
    imam jednu knjizicu (koja ima 800 strana al je malog formata :) ) u kojoj ih je opisana fakat hrpa i ima skroz dobrih al treba vjezbat....

19. Carobnjak

Carobnjak Novi Član

Zakaj je ovo u Oltaru Tajni?
    Jel neko time htio natuknuti da se možda ipak ne radi o "samo trikovima"? :ninja:

Ako kaže da se radi "samo o trikovima"?

20. Nea

Nea curica

Eto ja ne kužim kako može biti samo trik kad mađioničar ne stane ili sakrije Kip slobode i tak... :ninja:

Podijelite ovu stranicu