1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Igračke

Rasprava u 'Taverna' pokrenuta od Velena, 21. Rujan 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Velena

Velena vintage queen

Koja vam je bila najdraža igračka ili/i igra kad ste bili klinci?
    Što je ono posebno, koje vam prvo padne na pamet kad se pokušavate prisjetiti tih dana?
    Za mene su to nekakve male (5-6-cm) roza plastične lutkice koje su se kupovale na pazaru, s rukama i nogama koje su se mogle micati i pomičnim očima. A iza toga Lego kocke. Pa na franje.

2. autumn

autumn |-O

Legosice definitivno! :think: :laugh: I crveni bmv na daljinsko upravljanje, i oni mali majmuni kaj su se mogli primiti za ruke! :w00t:

3. She-Ra

She-Ra princess ^^

a ono,obožavala sam barbike :think:
    i plišane životinjice :w00t:
    prestala sam se igrati s abrbikama kad sam imala oko 10-11 god......
    ali se nekad ja i moja frendica znamo uhvatit barbika i igrat se s njima,što je sad rjetkost http://www.eydis.info/public/style_emoticons//cry.gif
    i obožavala sam one male figurice kaj su bile kao neke životinjice :w00t:
    ali sad je sve to u novoj kući,možda ni tamo :laugh:

4. kalthir

kalthir woof woof

action man. imao je grappling hook i uže, pomoću kojeg se spuštao sa komode na stol.

a i oni mali vojnikići. i tenkovi, artiljerija, žica i tenkovske barikade.

i u neku manju mjeru legići. ali oni srednjovjekovni. ti su bili najbolji. imao sam jedne sa nečim što je bilo ili svemirski brod ili podmornica. nisam siguran. znam da je bila podmornica. ali ne znam da li je bio i svemirski brod. ali sa onim podvodnim kristalom i magnetom, uglavnom. nažalost nisam baš imao puno gusara. one škrinje sa zlatnicima su bile nešto najbolje ikada. :(

5. quixoticelixer

quixoticelixer Aktivan Član

Legići ftw http://www.eydis.info/public/style_emoticons//love.gif Koja je to bila pustolovina s njima :w00t:
    A znam i da sam imala punu kutiju onih igračaka iz kinder-jajeta :laugh: i bratić također i onda bismo se uvijek mijenjali i igrali s time, to mi je bilo naaaajdraže :think:

6. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

joj, baš sam jučer pričao o legićima... najbolja igračka za djecu

7. AlucarD

AlucarD Novi Član

legomania :hugz:

8. Versius

Versius shajzeshit

Legići ftw :onoz: Koja je to bila pustolovina s njima :onoz:
    A znam i da sam imala punu kutiju onih igračaka iz kinder-jajeta :hugz: i bratić također i onda bismo se uvijek mijenjali i igrali s time, to mi je bilo naaaajdraže :hugz:

:lol: da da da tocno to sam i ja radila :hugz:

osim legica i kinder igrackica :lol: , bile su tu barbike i plisanci :lol:

:evil: sad se idem igrat malo s njima svima :lol:

9. Psychotic

Psychotic Duck Mutant

srednjovijekovni legići , plastični vojnici, TRANSFORMERSI! , PIKULEE, plišane igračke , 80282 :hugz:

10. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

e, da... plastični vojnici. jedine igračke prema kojima sam bio destruktivan... palio sam ih i slično

s autićima se nikad nisam igrao, nekako su mi čovječuljci bili draži :hugz:

11. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

Žuti sportski auto na daljinski koji mi je otac kupio od svoje prve plaće kao vatrogasca za moj prvi rođendan.
    Čuvao sam taj auto 10 godina kao svetinju onda su mi ga ova mlađarija uništili... :birthday:

12. Rin

Rin essjaydubya

:rant: da da da tocno to sam i ja radila :great:

osim legica i kinder igrackica :great: , bile su tu barbike i plisanci :great:

:birthday: sad se idem igrat malo s njima svima :hugz:

:great: Me too!! Gusare sam imala! Kak su mi bili super. I happy hipposi iz kinder jaja. Najzabavnije bi bilo kad bih ih ostavljala po podu u kući na raznoraznim random mjestima i onda bi tata bos nagazio na to! Oh, happy times... :great:

13. pandora

pandora Aktivan Član

hehe... ja nisan volila barbike i uvik san se s braton svađala ko će koju figuru iz x-mena uzet.. ja bi uvik tila nekog "ledenog" (neznan mu pravo ime)... :birthday: a rođak je ima neki lego divlji zapad u kojem se moglo dignit s nekom dinamit kockicom zatvor u zrak... :great:
    ah.. uvik san bila malo "boy-stuffs" organizirana, a ne ko ostale djevojčice.. :great:

14. Vanaleto

Vanaleto Aktivan Član

:birthday: Me too!! Gusare sam imala! Kak su mi bili super. I happy hipposi iz kinder jaja. Najzabavnije bi bilo kad bih ih ostavljala po podu u kući na raznoraznim random mjestima i onda bi tata bos nagazio na to! Oh, happy times... :great:

Ja sam svoje kinder jaja figurice slagao na jednu policu dok ih nisam skupio jedno 60, a onda mi je mlađarija opet sve rasturila.

Kad bolje promislim sve igračke koje sam imao uništili su mi mlađi braća i sestre. I to s guštom! :great:

15. kalthir

kalthir woof woof

mislim da je očito da moramo organizirati eydis LEGO party.

16. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

đi aj đoud.

17. abominacije

abominacije (/:=D

Žuti sportski auto na daljinski koji mi je otac kupio od svoje prve plaće kao vatrogasca za moj prvi rođendan.
    Čuvao sam taj auto 10 godina kao svetinju onda su mi ga ova mlađarija uništili... :birthday:

pizda im materina.

:,(

toliko od mene. suosjecham.

najdrazha?

mjesto dijele lego kocke i g.i. joei.

18. Bunny

Bunny Novi Član

Hehe..bile? :lol: Još uvijek jesu,uvijek sam najviše volila plišance i dan danas spavam još s mnoštvom njih.
    Od ostalih sam voljela legiće,imala sam ove obične i one neke za curice.Ne sjećam se kako su se zvale.Hmm..Barbike su mi bile in kad sam išla u osnovnu,u prvom raz.E al najkewl mi je bilo u vrtiću imali smo nekakve cigle koje smo mogli slagat po cijeloj sobi,e to je bilo baš uber.Pa je jedno vrijeme Polly Pocket bio kewl..ma svašta trebala bih se sjetiti svega. :great:

19. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Joooj,igračke :lol:
    I sad se volim igrati kad imam priliku vidjeti nekog klinca. :lol:
    Najviše sam se igrala sa barbikama, negdje u 1. raz.,a kad sam se družila sa bratićem koji je star ko i ja,onda sam bila prisiljena igrati se vojnicima i autićima.
    Sve u svemu,bilo je igračaka :great:

20. Pahuljica

Pahuljica Novi Član

E al najkewl mi je bilo u vrtiću imali smo nekakve cigle koje smo mogli slagat po cijeloj sobi,e to je bilo baš uber.

da da, to mi je bilo najdraže i ubjedljivo na prvom mjestu (nikad nisam dala drugoj djeci da priđu dok se ja igram s tim :lol: ), dječija Rubikova kocka, kojom sam se satima znala zabavljati (iako su mi se druga djeca rugala i govorila mi kako nemam pojma i kako se ne znam igrati :lol: ) i moji plišani medvjedići i ostale igračke sličnog sastava, od kojih posebno izdvajam Crkotinu ( moj clveno-bijewii medo, koji je sa mnom od prvih minuta mog rođenja :great:), Bundaša (velikog plišanog pink cuka ) i Mededaja (još jednog meda, koji ima moje i dedove incijale ) :cool:

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu