1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

I Have The Power!

Rasprava u 'Krčma ~Pod Zmajevim Krilom~' pokrenuta od Sammael, 31. Svibanj 2007..

1. Sammael

Sammael Knjižničar

Bas gledam novu seriju Heroes i mislim si: "da mogu imat bilo koji superpower koji bi bio"

Pa ajde da pitamo: da mozete imati samo JEDAN superpower koji bi bio i sto bi radili s njim.

Ja bi htio da mogu ljecit dodirom. mislim da bi mogao i debelo zaradit i ucinit puno dobrog s tim. Korisno s ugodnim. Bogati koji ZELE moju pomoc placaju, oni koji TREBAJU moju pomoc dobe je besplatno.

2. Psychaki

Psychaki Gost

ah , ma zahebi ti sve to.

jedino, voljela bih . . . letjeti . . . osjetiti tu slobodu, ne treba mi ništa više :laugh:

3. Ja bih volio da se mogu pretvorit u nekaj. Ak treba precizirat, nemrem se odlučit između orla i vuka... :laugh:

4. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

ili nevidljivost at will, ili telekineza (uber telekineza, tbh...neshto ko xavier, samo bez cripple dijela :D)

5. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

telepatija. na razini Jean Grey u dark phoenix modu. šta bi s time radio nekim ljudima po mozgu ... :laugh:

6. abominacije

abominacije (/:=D

who needs super powers when you have (=gnome_power=) ?

7. Versius

Versius shajzeshit

telepatija. na razini Jean Grey u dark phoenix modu. šta bi s time radio nekim ljudima po mozgu ... :lol:

o daaaa :love: .. onda bi bilo fun fun fun

:lol: u didn't hear me say that

8. Anria

Anria Aktivan Član

I ja bi htila liječiti dodirom!
    Ili telekinezu, ali na razini Jedija..:lol:

9. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

@Versius
    zapravo sa mislio na onu brain-fry opciju.
    al može i ovo :lol:

10. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

gledali ste groundhawg day (beskrajni dan)?
    e, ja bi nešto slično tome, samo da biram dan koji želim ponovno proživjeti....
    (zamislite mogućnosti- prođeš na ispitu jer znaš pitanja, pobjediš na lutriji jer znaš brojeve, imaš priliku da sve odradiš perfektno jer imaš bezbroj pokušaja)

11. pasion of love

pasion of love Aktivan Član

Da budem Kupid :unsure: šalim se :book:

Vjerojatno da sam nevidljiva ili da mogu letjeti

12. Mithrandir

Mithrandir Aktivan Član

Ne znam. Razmisljao sam vec o tome i ne znam. Sto ce mi nevidljivost? Da spyam zenske? Ne bi. Telekineza? Za sta? Da ne moram ustati po olovku? Mozda ono zapovijedanje glasom.. Ili neku j♥♥enu sposobnost mozga, poput ekstremno brzog racunanja, shvacanja algoritama itd. Ne znam.
    Gledanje u buducnost bi mozda bilo najbolje. Samo da znam kako ce dvije-tri utakmice zavrsiti sljedeci dan :)

13. shade_slayer

shade_slayer THe Duke

hmm,brijem da je sammel reko i uzeo najbolju,dakle dodirom lijeciti.letenje nebi jer,well skuco bi se u avion il neki qurac ziher,kak mi nejde,al bi da sam unbreakable..pa bi radio sranaj kad bi bio ovako nadrkan ko sad,a nitko mi nis nebi mogao!!

14. Velena

Velena vintage queen

ja bi da mogu disati pod vodom

15. Nea

Nea curica

who needs super powers when you have (=girl_power=) ?

:lol: :lol:

16. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Hihihi Brain je curica

17. Taliesin

Taliesin Aktivan Član

:w00t: :up:

:lol:

omg, ova xypo je evil twin bokte

18. Sin

Sin Paladin of Eydis

Volio bih da se mogu pretovriti kokos i bar jednom osjetiti kako je biti zena...

19. Psychaki

Psychaki Gost

who needs super powers when you have (=gnome_power=) ?

20. Dremora

Dremora Kreegah Bundolo

:lol:

prebolesno :lol:

Podijelite ovu stranicu