1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Hugh Laurie

Rasprava u 'Filmovi' pokrenuta od Pyromaniac, 28. Rujan 2007..

1. Hugh Laurie, dakle.
    Kao što piše u naslovu, jedan je od najvećih i najuspješnijih komičara današnjice. Iako je danas većinom poznat po svom liku, Gregoryu Houseu iz istoimene serije (House MD), i prije snimanja Housea on je bio poprilično poznat. Da ne budem previše subjektivan, tak da svi mogu odlučit koliko im se sviđa (ako već nemaju mišljenje) iznosit ću većinom puke činjenice.
    Njegov show "A bit of Fry and Laurie" mu je već davno (1989–1995) donio velik uspjeh, i gotovo svaka epizoda ima neki dio stavljen na youtube i/ili neku od drugih, sličnih stranica.
    Tijekom karijere glumio je većinom sporedne likove, detalje možete nać na wikipediji, a par najpoznatijih su:
    - Jeeves and Wooster (glumio Woostera)
    - 101 Dalmoš (glumio Jaspera)
    - Čovjek sa željeznom maskom/ Man with the iron mask (Kraljev savjetnik)
    - svi dijelovi Stuarta malog (Frederick Little)
    2008 će izać film The Night Watchman u kojemu također glumi.
    Inače vrstan u svim oblicima umjetnosti, napisao je i par pjesama (zapravo, radio je dosta parodija) i to npr. "All we gotta do", "There ain't but one way"(poznatiji pod nazivom Kicking Ass), "Mystery", "The Sophisticated Song", "America", "Where is the lid?". Preporučam da prve koje su na popisu pogledate. I zadnje. One u sredini može isto.
    No, evo, da...
    Rođen 11. 6. 1959 u Oxfordu. (nije amer, fala Bogu) Visok 189 cm.

Vjerojatno sam naveo jako malo činjenica, ali ljudi neće čitat duge tekstove, a ako i hoće, evo rješenja:

http://en.wikipedia.org/wiki/Hugh_Laurie

Topic ovog topica je sama njegova ličnost, što mislite o njemu, jel fakat toliko smiješan koliko je promoviran, a ako znate još činjenica (nemoraju bit činjenice, al nećemo gossipat), samo naprijed.

Guess who.

2. dorca vorbarra

dorca vorbarra Kiss me

Ne mogu vjerovat da nisi spomenuo georgea iz Crne guje!

Laurie je genijalac i obožavam ga. mada je snimio i floskula, kao što je Stuart mali, gdje uopće ne dolazi do izražaja, ali hej! barem je oženjen Geenom Davis :laugh:

3. Belmorn

Belmorn Master of Whisperers

a ni riječi o crnoj guji? tsk tsk
    edit: dorca je bio brži :P

zanimljiva stvar, stari ga je tjerao da postanje liječnik, no ovaj je htio biti glumac. "nikad nećeš zaraditi kao glumac. u zdravstvu je lova" vikao je ovaj. sad zarađuje više za to što se pretvara da je liječnik nego bilo koji doktor

4. Versius

Versius shajzeshit

:laugh: Pyro.... :kiss: perfektni odabir teme... :laugh: obozavam tipa koliko u Housu toliko u Crnoj guji (koju nisi spomenuo :rant: ), ali i u svemu ostalom...

:sad:

5. Sherpa

Sherpa Legenda

Ma tip je jednostavno car... Al u guji je predobar

6. Ma Crna Guja je prekasno za dječicu, mora se ić spavat... :cocky: . I slučajno mi, eto, nije pala na pamet.

No, imamo prva dva dvda Housea.

*edit: Ako nebudete imali kaj za radit, stavljajte tu linkove za fansiteove i youtube filmiće ili slike.

7. Rin

Rin essjaydubya

Nije ti pala na pamet?! Omg, ali od tamo ga svi znamo! Neoprostivo, Pyro, neoprostivo... I zašto su me svi ti ljudi pretekli :lol:

Meni je, eto, najboji u Crnoj Guji, iako tamo ne dolazi do izražaja kao u Jeeves i Woosteru ili Dr. Houseu. Zapravo, mislim da je to zato što je Dr. House zapravo dosta nepromijenjiv lik, sve što radi je laje na svoje pacijente i suradnike... Ma ipak je :cocky:
    E, tko zna što je sa novom sezonom? I jeste li gledali zadnju epizodu? Posebno je bio ogavan onaj dio s čovjekom koji se napuhuje i onda explodira na raznoraznim mjestima svog tijela :lol:

8. Velena

Velena vintage queen

Laurie mi je odličan, a najdraži u Jeeves i Woosteru, kako bi bilo dobro da to repriziraju, Crnu guju smo gledali valjda 5 puta pa bi mogli i ovo.

9. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

sta ste svi zaboravili "maybe baby" sa joely richardson i hughom???

to je bash skroz šimpatičan filmek....
    a on je divan :blee:

10. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

naslov filma mi više zvuči kao neštu u čemu bi glumio hugh grant... :blee: a opet, ko zna...

11. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

nije ne grant....to ti je ono kad ona pokušava zatrudniti,a hugh laurie ti je njen muž i nekakv redatelj i počne snimati priču o njima i o njoj kako ona pokušava zatrudniti i ona sazna i na kraju ga ostavi ali se pomire....ja mislim :nice:

12. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ok, sad i sadržaj zvuči ko nešto u čemu bi prije glumio hugh grant... al dobro, ko će ga znat...

13. Ayllwyn

Ayllwyn pretty boy

uff...već sam pomislila da je zauvijek otišao...

jedva čekam 22 h....nova epizodica... :D

14. Jocker

Jocker Novi Član

All We Gotta Do is.... :lol: :laugh: :roll: :laugh: :laugh:

Pjesma je luda!!!!

15. Sammael

Sammael Knjižničar

16. Nije da ti puno znači od mene, ali

"hvala sammael"

I hvala, fakat.

17. Eldath

Eldath Novi Član

odličan glumac!
    gledao sam ga u crnoj guji i mislim da je tamo najbolji. Sad gledam Housea ali samo kad se sjetim...
    fascinantno mi je kak može mijenjat naglaske...

Podijelite ovu stranicu