1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Hrvatski Metal

Rasprava u 'Glazba' pokrenuta od Ivanhoe, 22. Kolovoz 2007..

1. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

2. AlucarD

AlucarD Novi Član

skinuo već prije...
    j♥♥ena je. ful mi se sviđa većina stvari

3. Psychaki

Psychaki Gost

hvala Swar, ako izleti još kakva kompilacija, obavezno stavi :cocky:

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ja znam za još samo jednu stariju koju nisam imao vremena nabavit...ali damn nikako da opet nabasam na nju.

5. Psychaki

Psychaki Gost

cro underground swarm?

6. Sin

Sin Paladin of Eydis

hrvati imaju metal scenu... o boze... sta jos necu dozivjeti...

7. GuthWulf

GuthWulf Novi Član

da,,,tko bi znao,,,puni smo mi iznenađenja,,,

8. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

hrvati imaju metal scenu... o boze... sta jos necu dozivjeti...
    Erm...di ti živiš? Nema kultnih bendova tip mejdeni i metalica nit komercijale ko in flames i kredofilt ali black, death i core scena žari i pali. Ne tolko po albumima jer su uglavnom u pitanju demo snimke al koncerata ima svako malo.

Al tu je i hrvatski mentalitet koji ce radije pljunut 300kn za metalicu nego 20 za primjerice Inciter il Sufosiu.

9. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

A ono, ja cu osobno puno radje puknut velike pare na bilo kaj drugo nego male pare na vecinu domacih metal bendova cisto zato kaj vecina njih ne sviraju mjuzu kakvu slusam. Ko sto reces, bleka i detha imamo pregrst.

10. Psychaki

Psychaki Gost

po onome što znam, ljudima koji slušaju death ionako je svejedno na koji će koncert ići ukoliko je dobar. samo je ekstra bonus ako je band domaći. i jeftin.

11. abominacije

abominacije (/:=D

chujem da su dead by mistake jako dobri.

kao i ostatak varazhdinske scene uostalom.

...

:)

12. Isenhart

Isenhart Fantasy-Hr Urednik

Ovo je dobro, prije svega, svaka čast za upload... /kneel
    Nema Broken Sworda, Febre, Bestial Agressiona? :O :kiss:

13. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ovo je ekstremna mjuza pa je kako vidiš death, thrash i metalcore u pitanju ali bude i to jednog dana power/heavy kompilacija. Ja upravo slušam brokenov shadows sa Symhonya i zakon je. :kiss:

Cijeli demo možete preslušati i skinuti ovdje:
    http://www.myspace.com/brokenswordband

14. poisondivinity

poisondivinity Aktivan Član

nazalost mene rapidshare uvijek zeza tako da nemogu poslusat.. a zeza me i mozak jer se ne mogu sjetit onih rijeckih black metalaca koji su bili odlicni... bili, doduse, ali neka.. glazba ostaje i nakon sto izvodjaci nestanu...

15. Isenhart

Isenhart Fantasy-Hr Urednik

Ovo je ekstremna mjuza pa je kako vidiš death, thrash i metalcore u pitanju ali bude i to jednog dana power/heavy kompilacija. Ja upravo slušam brokenov shadows sa Symhonya i zakon je. :smile:

Cijeli demo možete preslušati i skinuti ovdje:
    http://www.myspace.com/brokenswordband
    Jesam ikad spomenuo da je moja malenkost jednog ne tako davnog dana u Mochvari među 1000 ljudi ulovila promo CD sa čak 3 pjesme: :w00t2: Je, je! Matija me snimio dok sam pjevao Valhallu, s obzirom da sam jedino ja među cijelom ruljom znao stihove.
    Još uvijek se sjećam.. šutke, dima, zadimljen prostor i posljednje kopije njemu u rucu. I u jednom trenu, when all hope has gone, cd of power suddently found it's way high in the air, and a thousand of hands surrounded me as shiny weaves. Sam Bog zna, kako sam u svoj toj zbrci baš ja ulovio Symphony.. Ali eto, tu je :w00t2: A piece of history

16. Sin

Sin Paladin of Eydis

Erm...di ti živiš? Nema kultnih bendova tip mejdeni i metalica nit komercijale ko in flames i kredofilt ali black, death i core scena žari i pali. Ne tolko po albumima jer su uglavnom u pitanju demo snimke al koncerata ima svako malo.

Al tu je i hrvatski mentalitet koji ce radije pljunut 300kn za metalicu nego 20 za primjerice Inciter il Sufosiu.

di zivim... u pripizdini... za razliku od vas koji ste blizu zagreba... tako da ono... nema se bas prilike naci nesto nasih bendova...

17. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Pa nisam ni ja u metropoli, većinu saznanja imam preko neta il preporuke pa eto poanta je da ima jako puno bendova. :)

18. Black_Raven

Black_Raven drevni hejter

Omg! pedl tu d metl kompilejshn, a nema striboga!? svetogrdje! :P

19. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Ali ga ima u Bugaluu, 21.10. predgrupa Korpiklaaniju. :cocky:

20. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Dobar mi je pocetak od Shadowsa, no ostatak mi nije neš. Generanlo mi je cijeli Broken Sword onak, prosjek. Ok za poslusat jednom, al nije nesto sto cu ic aktivno slusat.

Podijelite ovu stranicu