1. Disi Gost, Eydis turnir je počeo...PRIDRUŽI SE! Hop

=> Pravila i prijava ~ O V Đ E ~
    => Linkovi na igre ~ O V Đ E ~
    => Pitanja i komentari ~ O V Đ E ~

Girly~ TRENUTNI POREDAK ~Girly
    - update 20.11.2016.

Hp Nx6110 Prodajem!

Rasprava u 'Tržnica' pokrenuta od ns1, 15. Rujan 2007..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

Evo, bit cu iskren:
    Ovo je laptop za one koji nisu previse zahtjevni za performansama. Komotno vrti neke zahtjevnije igrice, i graficke programe, iako za ozbiljniji posao grafike i videa nije.
    Garancija je istekla, laptop radi uredno i dobro i razlog prodaje je zelja da kupim jaci :).
    Laptop je star 1 godinu i 2-3 mjeseca. Marka HP govori o kvaliteti i ne ocekujem da ce s njime biti problema dok ga se pazi. Baterija funkcionira i radi.

KONFIGURACIJA:

Model: HP NX6110 , ES435ES, C-M 380 15.0 1024/60,
    Procesor: Celeron M380 1,6GHz,
    Memorija: 1GB DDR 400MHz,
    Hard disk: 60GB ,
    DVD+/- RW DL,
    Monitor: 15" XGA 1024x768,
    Grafička kartica: VGA intel 900 UMA 128MB,
    Mreža: LAN 10/100, WLAN, Bluetooth,
    Modem: 56k,
    Dodaci: IEEE 1394a, 1 Typ I/II PC Card, 2xUSB, 1xVGA,
    Težina: 2,7kg

CIJENA: 4.000 kn

kao poklon bit ce instalirani WinXP Pro SP2 sa Officeom, antivirusnim i ostalim malim programcicima...

2. Exxar

Exxar Fantasy-Hr Urednik

Imas problem - za 6000 dobiješ novi koji je puno jači od ovoga. Znam da se kompove ne isplati prodavati ispod određene cijene, ali jebiga...

3. Nazgul_rulez

Nazgul_rulez Aktivan Član

Evo, bit cu iskren:
    Ovo je laptop za one koji nisu previse zahtjevni za performansama. Komotno vrti neke zahtjevnije igrice, i graficke programe, iako za ozbiljniji posao grafike i videa nije.
    Garancija je istekla, laptop radi uredno i dobro i razlog prodaje je zelja da kupim jaci :).
    Laptop je star 1 godinu i 2-3 mjeseca. Marka HP govori o kvaliteti i ne ocekujem da ce s njime biti problema dok ga se pazi. Baterija funkcionira i radi.

KONFIGURACIJA:

Model: HP NX6110 , ES435ES, C-M 380 15.0 1024/60,
    Procesor: Celeron M380 1,6GHz,
    Memorija: 1GB DDR 400MHz,
    Hard disk: 60GB ,
    DVD+/- RW DL,
    Monitor: 15" XGA 1024x768,
    Grafička kartica: VGA intel 900 UMA 128MB,
    Mreža: LAN 10/100, WLAN, Bluetooth,
    Modem: 56k,
    Dodaci: IEEE 1394a, 1 Typ I/II PC Card, 2xUSB, 1xVGA,
    Težina: 2,7kg

CIJENA: 4.000 kn

kao poklon bit ce instalirani WinXP Pro SP2 sa Officeom, antivirusnim i ostalim malim programcicima...

Sry ... ns znam da je u ono doba to bio strojchek ali danas identična konfa sa 80 GB HDD , 1Gb DDr2 memorije , 15,4" SXGA Ag displayem 1280x960 , VGA intel 950 i sa svim ostalim gorenavedenim plus VISTA HB dođe isto toliko

Ja sam svoj Lapac AMD A64 Turion 2,8 GHz , 1Gb DDr2 , 60GB HDD , sve ostalo kao i gorenavedeno plus poklon ruksak , miš , komplet softwera i sa 5 mjeseci jamstva dao za 3600 :lol: ... sry ali za ovo tvoje 2800-3000 je max cijena koju možeš postići ...

4. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

To što si spomenuo dođe tolko najmanje 500 kuna više, jedino ako si mislio na neku crnu robu bez PDVa i slično.

5. Nazgul_rulez

Nope kod mene u maloprodaji , cijena za cash ... regularna ...

6. Ivanhoe

Ivanhoe Dr. Disco

Oke, vjerojatno Vista HB umanjuje cijenu. :D

7. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

Oke, vjerojatno Vista HB umanjuje cijenu. :D
    issati ROFL :cocky:

anyway... guzzi, ako želiš postić takvu cijenu, nađi neku neupućenu dušu koja baš ne plovi istim vodama kao i prijenosnici... takvih se bar nađe...

8. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

iskreno, vidjeh vistu na laptopima i to na mrcinama... ne hvala...

sve navedeno gore objasnit cu poslije...

@nazz: ajd pliz reci koji je to lap? i amd isto tako umanjuje cijenu... a jos uvijek nisam previse siguran u amd...

9. Nazgul_rulez

http://www.pc-shop.hr/addprod.asp?src=1&am...amp;ID=P0205040

Fenomenalan lapac , sa nadogradnjom RAM-a na 2Gb radi ko beštija ... Klosh je imao prilike vidjeti :ninja:

I da sa Vistom radi isto tako savršeno :w00t:

A onaj prije kojeg sam dao za 3600 je bio Acer Wlmi 5101

Možda ti je najbolje otići na www.pcekspert.com na njihov forum pa provjeriti kolika ti je trenutna tržišna vrijednost lapca koji prodaješ .. a onda eeventualno naći neku žrtvu i uvaliti mu isti taj lapac za kojih 500 kn više ... :onoz:

10. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

hmm... bluetooth?
    znam da je perk i sitnica, ali recimo sitnica koja meni puno znaci... iako vjerojatno ne toliko drugima...
    ali koliko sam skuzio lapovi koji imaju bluetooth su malo vise vrijedni... ili?

11. Klosharr

Klosharr The Wild Rover

ako ovaj gorenevedeni od stranenaza nema integriranu plavozubu konekciju lako nabaviš bt adapter koji uštekaš na usb, a i nije neš skup...

12. ns1

ns1 Fantasy-Hr Urednik

prodano za 3500kn.

mozete lockati..

hvala svima...

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Podijelite ovu stranicu